Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja flagę mam wywieszoną.

 

w7bu3l.jpg

 

A co do w-fu to w zasadzie nie ma o czym mówić czy powinno się akceptować lewe zwolnienia czy nie, bo to tak jak ze zwolnieniami pracowniczymi, byłoby to zwykłe oszustwo i tu nie ma znaczenia czy chodzi o w-f, pracę czy cokolwiek innego. Trzeba też przyznać, że szkoła ma dziś niewiele możliwości wpływania na uczniów i "uczniów", więc skoro rodzice mają gdzieś czy ich pociecha chodzi na w-f to trudno, żeby szkoła mogła coś na to poradzić.

 

Ja zawsze marzyłem w podstawówce i gimnazjum, żeby w szkole był tylko w-f, no ale czasy się zmieniają.

 

Licea ogólnokształcące to obecnie największa głupota systemu - po takim liceum jest się totalnie nikim, w praktyce (na rynku pracy) poniżej zawodówki i technikum.

 

Ja jak szedłem do liceum to nie miałem jeszcze żadnego pomysłu na to co będę robił w przyszłości, za to wiedziałem, że pójdę na studia. A po dobrym liceum ogólnokształcącym można spokojnie poradzić sobie na większości kierunków. Tak więc to, że po jego ukończeniu byłem na rynku pracy niżej niż po technikum czy zawodówce nie przeszkadzało mi ani trochę, bo jeszcze wtedy i tak na rynku pracy mnie nie było. A nie oszukujmy się, nie muszę chodzić do zawodówki, żeby potrafić układać płytki, położyć gips, czy wykonywać inne czynności domowo-budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie dwie flagi wywieszone od rana, zawsze wywieszam na święta narodowe i inne uroczystości.

Aby tak zakończyć wątek prezydencki, przytoczę ciekawą historię z Wenezueli, podczas jednego ze spotkań prezydent tego kraju Nikolas Maduro został obrzucony owocami mango przez jedną mieszkankę tego kraju, prezydent nie dość, że się nie obraził to jeszcze podarował tej kobiecie nowe mieszkanie, to się nazywa podejście do rodaków. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan425, jak już polujesz na błędy innych, to sam nie zamieszczaj flagi bandery. Polska flaga ma kolory biały i czerwony, ułożone w dwóch poziomych, równoległych pasach tej samej szerokości, z których górny jest koloru białego, a dolny koloru czerwonego. Reszta to już są dodatkowe wariacje, z ewentualnym godłem, ale tylko na morzu. To że ludzie na imprezach, zwłaszcza sportowych piszą jakieś bohomazy jest mało ścigane i piętnowane. Zrobiło się przykrą tradycją. Widzieliście na fladze jakiegokolwiek innego kraju jakieś napisy? Pamiętam raz, że pewien Niemiec machał skoczkom flagą z napisem Milka, ale wśród kibiców nie przypominam sobie. Potem Polacy wymagają żeby ich wszyscy na świecie szanowali. A czy szanują siebie, swój kraj, swoje barwy?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Rzec ... j_Polskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są obie wersje, normalna i bandery. Obie są poprawne, więc je opisują. W tym linku co padałem też są obie. Ale na ziemi używamy tej zwykłej, bez dodatków. Flagi z godłem w oficjalnych, międzynarodowych spotkaniach przecież się nie używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak propo wyborów i prezydentów, widziałem na Iplii najnowszy odcinek Kiepskich. Powinien on naprowadzić trochę ludzi na myślenie, że pewne osoby startujące mogą się potajemnie bratać, a w mediach walczyć zachłannie. Dlatego uważam, że czy wybierzemy Dudę, czy Komorowskiego, czy Ogórek, szambo będzie to samo. Podobnie z Korwinem i Wilkiem. Chociaż pewnie Wilk więcej postulatów Korwina spełni, niż sam Korwin. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieramy bo polityka prorodzinna naszego kraju leży i płacze. Jest ciężko o prace a wyżyć za najniższą krajową to "mission impossible".

To raczej wina wszędobylskiego socjału. Nawet partie prawicowe taką politykę popierają. :P Nie starcza na to podatków i tylko je się podnosi. Dopóki tych dwóch rzeczy nie poprawią, nic się w tym względzie nie zmieni. Nie pomoże podwyższanie pensji ani polityka prorodzinna. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do polityki prorodzinnej to wg mnie tego nie trzeba - jak ludzie będą mieli więcej pieniędzy to problem niskiej dzietności sam się rozwiąże - ale kiedy się tego doczekamy? Na pewno nie teraz przy tych wysokich podatkach oraz rozdmuchanej biurokracji - zbyt dużo to kosztuje nas obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kryzys demograficzny, tu chodzi o to, że młodzi, silni, wykształceni i zdolni Polacy niemający żadnych perspektyw w kraju niebawem wyjadą "za chlebem"! I tam sobie ułożą życie i założą swoje rodziny.

Jeszcze w 2015 roku Polskę chce opuścić 1,275 mln obywateli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to sposob, by zmusic rzadzacych w naszym kraju. Po prostu zbojkotowac wybory i nie isc na nie. Ciekawe jak by sie czuli, zyjac o te poselskie pensje mniej. "Cala polska nie wybiera!". Takie motto powinno towarzyszyc Polakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego chcesz zmusić rządzących? Do budowania miejsc pracy? A co oni mogą? Można co najwyżej budować dogodne warunki do ich tworzenia się. Czyli rezygnujemy z nadmiernego socjału i podatków. Patrzymy jak sytuacja się zmieni i wtedy reagujemy zależnie od potrzeb. Nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...