Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tu coś, ale nie jest to jakieś brnięcie w politykę bo tu wiadomo nie można, stwierdzę tylko fakt.

Andrzej Duda(PiS) wygrał 1 turę i niby tym razem jak można by się domyślić według PiS nie był fałszerstw wyborczych, a wiadomo co by było gdyby było odwrotnie. Tak więc widać, że nie chodzi tu tylko o czystość głosowania.

 

Mam nadzieję, że ten post nie łamie regulaminu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucji? Kiedy w tym kraju było dobrze przez rewolucję? Polsce potrzeba stabilności, uproszczenia podatków, a nie kolejnych zmian. Radykalizm to zło, które nie prowadzi do polepszenia sytuacji zwykłych ludzi. Co najwyżej tych, którzy go wprowadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to zalezy jakie jest spoleczenstwo, w USA jest z tym problem, ale w bliskiej Kanadzie, gdzie dostep jest taki sam, problemu nie ma. A jak jest to malutki odsetek. U nas byl by to bardziej prawdziwy dziki zachod, jak w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucji? Kiedy w tym kraju było dobrze przez rewolucję? Polsce potrzeba stabilności, uproszczenia podatków, a nie kolejnych zmian. Radykalizm to zło, które nie prowadzi do polepszenia sytuacji zwykłych ludzi. Co najwyżej tych, którzy go wprowadzają.

Ale tu nie chodzi o takie akcje jak ta Solidarności. Tu trzeba czegoś porządnego, jak delegitymizacja, począwszy od kontroli wyborów by były nie sfałszowane, a nie bójki i krew. To nie czasy Spartakusa, że bójka to jedyna rzecz. Albo inaczej, to nie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna strzelanina w USA, tym razem w restauracji i na parkingu. Zginęło 9 osób i jak tu można być za legalizacją broni, wiem była to potyczka gangów no ale...zginęli przecież ludzie.

To były gangi, które miały zapewne broń zdobytą nielegalnie. Dlatego nie twórz proszę fałszywego obrazu legalnego dostępu do broni. U nas wojny gangów ze strzelaniną też się odbywają.

 

@PharellMan:

W tym kraju rewolucji domagają się tylko ci, którzy chcą radykalnych zmian. Czyli czegoś innego, niż mamy obecnie. Pogadaj sobie z kimś, kto pracował przy wyborach. Niezależni i zagraniczny obserwatorzy patrzą na ręce komitetom wyborczym. I nie kłam proszę, że mamy fałszowane wybory. To nie jest prawda. Były drobne incydenty, które zdarzają się w największych demokracjach na świecie. Takimi opiniami podważasz demokratyczność i suwerenność Polski. W imię czego? Tylko dlatego, że nie podoba ci się obecny Rząd? Mnie też się nie podobał poprzedni, ale jakoś nie plułem na ojczyznę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko mówiąc mam w nosie kolorki, ale jedyne co mi się podoba na forum Satkuriera to totalne odjechanie od polityki nawet w Hyde Parku. Cieszy mnie to usuwanie postów niezależnie od poglądów. To chyba jedna z nielicznych stron na której nie ma dyskusji jeden/drugi kandydat. Wchodzę obejrzeć coś poważnego, z muzyki, śmiesznego to non sto dostaję opowiadanie się administratorów po jednej ze stron. Tu na szczęście do tej pory tego nie ma i jakbyście mieli gdziekolwiek Moderatorów/Administrację(celowo z dużej, stanowisko) to za ten brak polityki na forum technologii cyfrowej Wielkie Dzięki.

Cieszcie się tym dopóki możecie nawet jakbyście nienawidzili kolorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego.

Zaskoczeniem nie jest zwłaszcza osłabienie złotego do franka. Ale niedługo się wyrówna.

 

Z resztą, słaba złotówka mi osobiście pasuje. Jeszcze z 5 gr by się przydało. A w ogole najlepiej jakby euro poszło jeszcze do góry, do 4,15-4,17 a dolar spadł poniżej 3,6.

(Ale się rozmarzyłem)

 

Guzik mnie obchodzą frankowicze w tej sytuacji. Było myślec jak brali kredyty. Dzisiaj frank po 4 zł, jutro po 5, a za 3 miesiące po 2,50. Niczego nie można wykluczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425:

Tak, umniejszaj teraz znaczenie GPW, bo ci łaskawie nie spodowała się jej reakcja. Czyli, de facto biznesu. Innej reakcji być nie mogło. Nie po tych zapowiedziach socjalnych. Dla mnie opinia tego środowiska ma znaczenie, bo jestem jego częścią. Nikt w tym kraju nie zrobił nic dobrego, bez wsparcia biznesu. Warto o tym pamiętać. Dobre państwo, to gospodarka przede wszystkim. A nie emerytury czy zasiłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE!!!

 

Piszę właśnie ważną rzecz w Wordzie. I wstyd się przyznać, ale włączyło mi się przez przypadek coś takiego, że mam jakby dwie strony podzielone na ekranie, czyli widok taki jak w książce. Jak to usunąć i wrócić do normalnego widoku? Może nie jasno się wyraziłem, ale proszę o odpowiedź, bo nie wiem co robić, a muszę to napisać.

 

EDIT:

Już naprawiłem. Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałeś słaby argument. I jeśli na giełdzie grasz, to wycofaj swoje oszczędności :wink:

 

Tu leży przyczyna:

Kontrakty na indeksy giełdowe w USA spadają, mimo że analitycy oceniają, iż dane z amerykańskiego rynku pracy potwierdzają jego dobrą kondycję. Obawy inwestorów budzi sytuacja związana z greckim długiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...