Jump to content

Electrix

Users
 • Content Count

  576
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About Electrix

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  Technika satelitarna

Equipment

 • Dish
  Triax TD78
 • LNB
  Inverto, Televes
 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  Pace PVR, TechniSat DiGYBOXX HD
 • Pay TV Operator
  nc+, TechniSat
 • Package
  Extra+Canal+HBO, MTV Unlimited
 1. Electrix

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Sprawdź, czy kabel nie jest gdzieś uszkodzony oraz złącza F.
 2. Obecnie umowa z pakietem Extra+ za 64.99zł, w tej cenie jest najem 5zł za Wifipremiumbox+, Multiroom za free (MR ITI). Umowa do czerwca, ale już dzwonią z propozycją zostania na tych samych warunkach lub taniej o 2.50zł. 😁
 3. Electrix

  VOX Music TV

  Zauważyliście, że na VOX występują czasami przycięcia obrazu? Czasami razem z dźwiękiem. Zauważyłem to na różnych dekoderach np. nc+ i nie jest to problem z instalacjami antenowymi, bo taki sam problem występuje np. oglądając VOX w aplikacji nc+ Go w tym samym czasie.
 4. Electrix

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  W serwisie nie bawią się w takie rzeczy, oddajesz niesprawny dekoder, w zamian dostajesz sprawny i tyle.
 5. Electrix

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Tu raczej chodzi o używanie samej karty w dowolnym dekoderze i pewnie to będzie powodem wyłączenia tej oferty.
 6. Electrix

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  A co to dla nich, puszczą drogą satelitarną aktualizację uwalając stopniowo Pejsy i ludzie sami przyjdą po nowe dekodery, bo nie zostaną bez TV przecież. A operator będzie zapewniał dalej odbiór, ale na ich nowym sprzęcie.
 7. Obecnie był pakiet Superpremium+ za 99zł z MR C+, umowa do końca sierpnia z wypowiedzeniem. Umowa przedłużona na 24mc, pakiet Extra+ z 8xC+ za 79zł, Multi Man Pack, pierwszy miesiąc za 0zł, później przez 5mc za 20zł i możliwość wyłączenia lub dalej 20zł, HBO i HBO GO na 5mc z możliwością wyłączenia, Filmbox na 1mc za 0zł. Taka oferta mi odpowiada, bo później mogę zostać z samym pakietem Extra+ z 8xC+ za 79zł.
 8. Obecnie Superpremium+ za 99zł z MR C+, oferta zostania przy tym samym, za tą samą cenę ew. do tego Multi Man Pack za 20zł lub Extra+ z 8xC+ za 79zł, HBO i HBO GO na 5mc, Filmbox na 1mc i też możliwość MMP za 20zł. Umowa do końca sierpnia z wypowiedzeniem. Póki co jeszcze się nie zdecydowałem.
 9. Electrix

  WiFi Premiumbox+ (ADB NCP-4740SF)

  Każdy dekoder pokaże inaczej, nie należy się tym sugerować, to tylko poglądowe dane na temat odbioru.
 10. Obecnie Superpremium+ za 99zł z MR C+, oferta zostania przy tym samym, za tą samą cenę lub Extra+ z 8xC+ za 79zł, dodatkowo mogę wymienić Sagemcoma na Wifibox+ lub Pace na WPB+ za 5złmc bez aktywacji, czekać jeszcze czy coś ugra? Umowa z wypowiedzeniem do końca sierpnia.
 11. Electrix

  Zestaw antenowy platformy nc+

  Nie oto chodzi, pytam, bo ciekawi mnie czy dają te talerze z logo C+4K tylko do zestawów z konwerterem unicable, czy może nc+ będzie teraz tak promować C+UHD na swoich talerzach. Chodź nie powiem, ten napis Canal+ pod logiem 4K przypomina mi dawne czasy, kiedy było samo logo Canal+ na antenach.
 12. Electrix

  Zestaw antenowy platformy nc+

  Tylko z tym konwerterem jest dawana czasza z logiem Canal+ 4K, czy nc+ teraz będzie dawać anteny z logo C+4K do każdego zestawu?
 13. Electrix

  Brak sygnałów na 2 dekoderach z 5, WifiBox+

  Tylko jak ktoś zmierzy w poziomie i poda wymiar przykładowo 80cm, to uzna że ma 80tkę, a w rzeczywistości jest to 90tka. Dlatego zalecam pomiar w pionie, przykładowy rozmiar roboczy reflektora dla Coraba 90, 904x800mm.
 14. Electrix

  Brak sygnałów na 2 dekoderach z 5, WifiBox+

  Antenę mierzy się w pionie, czyli powinna mieć 90cm i to spokojnie wystarczy na prawidłowy odbiór, podstawa to poprawne ustawienie całego zestawu antenowego, najlepiej za pomocą miernika.
 15. Electrix

  Brak sygnałów na 2 dekoderach z 5, WifiBox+

  Ja bym wymienił antenę satelitarną na nową wraz z konwerterem, złącza przy konwerterze zarobić na nowo, jeśli potrzeba, wymienić stare kable na nowe i będzie spokój na jakiś czas.
×