Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się że padł mi dekoder podłączam go do dwóch anten i staje na ekranie aktywacyjnym mierniku sygnału i 0 i 0.Dekoder bardzo dawno nie był pod instalacją satelitarną.Edit teraz że dekoder zablokowany i żeby włożyć kartę i dalej nic.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena na pewno poprawnie ustawiona? Instalacja OK?

Karta aktywna i poprawnie włożona (chipem do dołu)? 

Ewentualnie spróbuj zrobić reset dekodera, żeby sobie pobrał aktualne oprogramowanie (dekoder wyłączony z sieci, wciśnij na raz na obudowie dekodera P- i P+ i włącz zasilanie. Jak zobaczysz na wyświetlaczu napis DLiO to możesz puścić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Od nie dawna korzystam z nowego dekodera WiFi Premiumbox, po uruchomieniu wyświetla na ekranie tv komunikat o takiej treści:  Uwaga w jednym z gniazd USB jest podłączone urządzenie które pobiera zbyt dużo prądu, aby dekoder działał poprawnie należy to urządzenie odłączyć ( mam podłączony tylko ten dodatkowy dysk do nagrań który otrzymałem z dekoderem ) o co kaman? 

Miałem trochę spokoju ( komunikat sam przestał się wyświetlać ) od wczoraj komunikat ponownie się wyświetla.. Co może powodować wyświetlanie tego komunikatu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie co do wyświetlania poziomu sygnału w Wifipremium boxie. Mam instalację z anteną 90 cm do tego konwerter monoblock quad, z odbiorem jest wszystko w porządku. Nawet przy złych warunkach atmosferycznych. Tylko ciekawi mnie różnica między Anteną 1 a Anteną 2, skoro to ten sam konwerter to czy te wartości nie powinny być takie same? Poniżej wstawiam fotkę z TVNu i z ARD HD z Astry.

 

7fe293ba77cce7c6med.jpg

 

 

 

 

6efeeb4bf28df817med.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ze względów bezpieczeństwa korzystanie z WPS nie jest dobrym pomysłem. I ja ze swej strony również tego nie polecam. Za to długie hasło do domowej sieci jest jak najbardziej dobrym pomysłem. :)

Poczytaj sobie w Internecie na ten temat. Niniejszy wątek nie jest akurat o tym. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... to mój pierwszy dedykowany tuner od 2006. Wtedy Samsung od CP miał możliwość "normalnej" listy własnej. Tutaj jest namiastka, jak widać, fatalna. W międzyczasie używałem własnych tunerów i tęsknie że połowę kanałów mogłem wywalić w ogóle, a pozostałe ustawić w blokach tematycznych wg. własnego upodobania.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem ze śnieżeniem  i brakiem dźwięku po podłączeniu przez HDMI? Dzieje się tylko tak jak podłączy się dekoder kablem HDMI do jego LG 42La660 albo 640, po Euro wszystko działa normalnie. Ba, kumpel ma w domu ten stary monitor, co dawali w C+ kiedyś i po podłączenie przez HDMI wszystko działa dobrze. Sprawdziliśmy kilka kabli HDMI i dalej to samo. Czasem ze zmianą rozdzielczości na 720p i na chwile pojawia się dźwięk, po czym znika, ale śnieżenie występuje dalej. Cały problem polega na tym, że inne urządzenia podłączone do tego TV także działają dobrze, problem występuje tylko z Wifipremiboxem (wcześniej Pace działał normalnie) . A skoro inne urządzenia działają to TV jest sprawny, skoro dekoderem działa na innych TV to także jest sprawny. Każdy kabel daje ten sam efekt, tak więc ktoś może ma pomysł, co może powodować taki problem? nc+ jak nc+, zresetuje TV, dekoder i tyle. Może ktoś ma jakiś pomysł, co może mieć na to wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...