Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to może być po prostu wadliwy. Tak też się może zdarzyć.

Wiele lat temu, jak kupiłem nowy komputer to też dysk w nim padł chyba po dwóch tygodniach. Wymienili mi wówczas ten dysk na nowy i ten również padł po kolejnych, bodajże, sześciu tygodniach. Potem dostałem trzeci i ten działał już kilka lat, aż do końca żywota tego komputera. :) Tak więc pewnie trafiła się jakaś wadliwa seria.

 

Więc w przypadku ww. dekodera też może być podobnie, że po prostu dysk może być wadliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

%

Może i tak, ale na pewno nie jest ADB.

 

wifibox+ to jest dekoder Sagemcomu, natomiast wifi Premiumbox+ to już ADB.

 

Mimo podobnych nazw, oba sprzęty się różnicą diametralnie. Pierwszy jest jak dekoder CYFRY+ ze zmienioną nakładką i dodatkowymi opcjami, a drugi jak stary dobry ADB.

 

Dlatego pierwszy będzie mulił, nawet po dłuższej chwili od pierwszego uruchomienia, a drugi będzie działać bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten dekoder jest stabilniejszy w działaniu niż wifibox+ ? Z wyglądu to taki sam złom, tylko że z dyskiem.

 

Dużo stabilniejszy. Wifiboxa miałem przez 2 miesiące, kilka razy o mało co nie leciał przez okno. Zapewne gdybym miał go na własność to by poleciał :D

Po wymianie na WiFiPremiumBoxa poczułem się jak po przesiadce z Malucha do Porsche. Od lutego zawiesił się może raz, nagrywa bezproblemowo, generalnie polecam ten dekoder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim też nie miałem problemów poza tym że długo nie uruchamiany kompletnie nie chce wystartować.Staje na jakimś ekranie aktywacyjnym lub pokazuje jakość i poziom sygnału 0,0.W CP to się rozparowuje karta z dekoderem a tu nie wiem o co chodzi że kompletnie się nie uruchamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj turbo zaczął się wieszać po ostatniej aktualizacji. Zawiozlem do punktu tam mi powiedziano że na turbo już nie wymienię bo są wycofywane z obiegu. Wymienili mi na Wi-Fi premium.... z opcją 2 zł miesięcznie do abo. Jedyny plus jaki widzę to Wi-Fi i brak kabli do routera. Na minus beznadziejny pilot i latajacy dysk zewnętrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują wymianę za 0 zł czyli tak jak do tej pory miałem. Wiem, że wifiPremiumbox+ w porównaniu do obecnego ma wifi, co dla mnie jakiegoś większego znaczenia nie ma bo i tak mam obok gniazdko internetowe. Pozostaje jedynie kwestia oprogramowania i samo wykonanie dekodera. Czy są jakiejś znaczące różnice na plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo stabilniejszy. Wifiboxa miałem przez 2 miesiące, kilka razy o mało co nie leciał przez okno. Zapewne gdybym miał go na własność to by poleciał :D

Po wymianie na WiFiPremiumBoxa poczułem się jak po przesiadce z Malucha do Porsche. Od lutego zawiesił się może raz, nagrywa bezproblemowo, generalnie polecam ten dekoder :)

 

czy wymieniles WifiBox+ na WifiPremiumBox+ jako glownde dekodery? probujac wymienic WifiBox+ jako ten dodatkowy to masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują wymianę za 0 zł czyli tak jak do tej pory miałem. Wiem, że wifiPremiumbox+ w porównaniu do obecnego ma wifi, co dla mnie jakiegoś większego znaczenia nie ma bo i tak mam obok gniazdko internetowe. Pozostaje jedynie kwestia oprogramowania i samo wykonanie dekodera. Czy są jakiejś znaczące różnice na plus?

Nc+ go tv dużo szybciej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem z tym szajsem. Zaczął głośniej pracować (dysk oczywiście), to mama wyjęła kontakt i ponownie włączyła dekoder. Po czym pojawił się ekran loadingu systemu (ten od ADB), później ekran "Witamy", na wyświetlaczu "boot", następnie czarny ekran. Po chwili znowu ekran powitalny i tak już z 2 razy.

 

Coś ktoś?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...