Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli dekoder jest wyłączony nie miga żadna dioda jak pobiera filmy wod na dysk ??, bo w moim starym dekoderze pace migała czerwona dioda jak był wyłączony dekoder. a 2 moje pytanie czy można ustawić godzinę na dekoderze zamiast nr kanału ??

Edytowane przez fajny06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosba do abonentow piszcie do nc+ przez formularz w moje nc+ aby naprawili logotypy bo Oni nie widza potrzeby..

 

 

 

najlepsza formułka już gotowa:

 

Wszystkie logotypy do przejrzenia i poprawienia ustalić jedną wielkość na wszystkich pozycjach, brakujące dodać, bez pikslozy i rozmazania oraz bez podkładu kolorowego jak to jest np przy tvp seriale bo takie są jak się wyświetlają i w końcu aktualne a nie stare i nie aktualne i pododawać znaczniki hd bo nie które poprzechodziły z sd a dalej logotyp pokazuje że kanał jest w sd

A tak powinny wyglądać wzorować się na nich:

http://imgur.com/a/AzTkt

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wifi premium boxa jako główny dekoder i wifi boxa do multiroomu. Multiroom mam skonfigurowany po LAN i nie chcę tego zmieniać. Teraz jednak zastanawiam się czy przy zachowaniu ustawień LAN mogę Wifi premium boxa połączyć przez wifi z routerem? Tak aby połączenie multiroomu pozostało bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po LAN, to znaczy spiąłeś dwa dekodery skrętką bez pośrednictwa routera, czy przez router? Generalnie w dekoderze to możesz wybrać albo połączenie kablowe albo bezprzewodowe. Żeby na Wifi Premiumbox mieć neta, musisz wszystko połączyć przez router.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bedziesz mogl po zmianie routera

sa 3 opcje polaczenia

1. polaczenie bezposrednie dekoderow ze soba

2. polaczenie ze soba kazdego dekodera oddzielnie kablem do routera

3. polaczenie obu dekoderow do routera poprzez wifi

 

generalnie najlepsza opcja i bedziesz mial na obu internet jest opcja 3

 

w opcji 2 i 3 bedziesz mial internet

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównej mierze zależy to od posiadanego routera i grubości ścian, jednym działa dobrze a innym źle. Mi osobiście się ani razu nie zawiesiło co dziwne ale najlepszym sposobem jest sprawdzenie i przetestowanie u siebie. Zawsze można powrócić do poprzedniej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bedziesz mogl po zmianie routera

sa 3 opcje polaczenia

1. polaczenie bezposrednie dekoderow ze soba

2. polaczenie ze soba kazdego dekodera oddzielnie kablem do routera

3. polaczenie obu dekoderow do routera poprzez wifi

 

generalnie najlepsza opcja i bedziesz mial na obu internet jest opcja 3

 

w opcji 2 i 3 bedziesz mial internet

Można jeszcze jeden dekoder przewodem do routera, a drugi wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze stabilnością opcji multiroom przez wifi? Słyszałem opinie że bywa z tym problem, dlatego zdecydowałem się na połączenie przewodowe.

To chyba slyszales jak byl MR Premium i lecialy duze ilosci danych ciagle, teraz zadnych problemow nie ma bo przesylane sa tylko uprawnienia raz na ruski rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...