Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba też nie za dobrze jak kompletuje niezależnie gdzie jest emisja.Będę chciał coś nagrać z kanału HD a ten mi nagra powtórkę z SD.Poza tym seriale mają to do siebie że emisja odbywa się przewaznie o stałych porach więc obecna funkcjonalność moim zdaniem w zupełności wystarcza do kompletowania seriali.A użytkując od kilku lat (jeszcze z czasów N) turbodekoder raz może zdarzyło mi się nagranie z błędem spowodowane brakiem sygnału.

 

Nie mniej jednak gdyby takowa funkcja się pojawiła pewnie znajdzie swoich odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Rozpoczyna się sezon serialu o godzinie X emitowany co tydzień o tej samej porze.Ustawiam ilość odcinków oraz cykl co tydzień.Potrzeba coś więcej żeby w ten sposób nagrać sezon ?...

Potrzeba mieć 100% pewność, że na ten czas co jest zaprogramowany dekoder będzie cały czas prąd elektryczny w gniazdku ;-) . Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych abo wydaja z parowanym Caymanem.

 

Kurcze, czyli nowi abonenci dostają inną kartę (Cayman) i tę kartę już nie użyją w innym dekoderze?

 

A jak wygląda sytuacja osoby, która obecnie ma kartę Conax w starym dekoderze po N-ce (Ultrabox+) i wymienia dekoder na nowy Premiumbox+?

 

Mam jedną umowę na wypowiedzeniu (właśnie z Premiumbox+ i kartą Cameleon) i drugą z tym Ultrabox+ i kartą Conax. Generalnie wolałem "odstrzelić" tę pierwszą umowę, ale pozostawienie sobie karty z możliwością przełożenia jej do innego dekodera miałoby dla mnie znaczenie w tym momencie (stąd zastanawiam się co się stanie z Conax&Ultrabox+ po wymianie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wifi Premiumboxie masz kartę nie parowaną.

 

Oczywiście, w tej chwili tak mam. Natomiast pytanie było co się stanie jeśli skasuję abonament 'A' i oddam dotychczasowy Premiumbox, a zachowam abonament 'B' i wymienię w nim Ultrabox właśnie na nowy Premiumbox. Co wtedy?

 

Ircios napisał, że nowi abo dostają go z parowanym Caymanem, natomiast tu abo będzie stary tylko dekoder wymieniony na nowy. No i nerwówka co do tego jak to się potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w tej chwili tak mam. Natomiast pytanie było co się stanie jeśli skasuję abonament 'A' i oddam dotychczasowy Premiumbox, a zachowam abonament 'B' i wymienię w nim Ultrabox właśnie na nowy Premiumbox. Co wtedy?

 

Ircios napisał, że nowi abo dostają go z parowanym Caymanem, natomiast tu abo będzie stary tylko dekoder wymieniony na nowy. No i nerwówka co do tego jak to się potoczy.

 

 

Skoro wymienisz dekoder będzie tak jak w przypadku nowych.

 

Jeszcze w styczniu w momencie wymiany upgradu Turbacza, mediaboxa i innych ADB na wifipremium dostawało się cameleona,  dziś już caymana. Jedyna opcja aby jeszcze dostać cameleona to wymiana zepsutego dekodera z MR adb 5800 lub mydelniczki 2849/50 na sagema + karta cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ustawić nagranie dwóch meczów, które się w dużej części pokrywają. Niestety, wywaliło mi komunikat o konflikcie nagrań.

Oczywiście podłączone są dwa kable, na obydwu jest sygnał.

 

Czy w tym dekoderze nie da się nagrywać dwóch programów jednocześnie?

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przewijanie ,przesunięcie czasowe ,pauzowanie ,ja mam w turbo box ,przydatna sprawa jak się czegoś nie dosłyszalo i chce przewinąć

Jest w opcjach nagrywania dekodera napisane ze ta funkcja włączona prowadzi do szybszego zużycia dysku i oczywiście większy pobór energii

Można jedynie nagrać drugi program z Time shiftingu (ten aktualnie oglądany).

Precyzyjnie to będzie to nagranie tylko chwilowe a nie trwałe ,czyli przewijamy,zatrzymujemy i oglądamy do czasu wyjścia z trybu Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przewijanie ,przesunięcie czasowe ,pauzowanie ,ja mam w turbo box ,przydatna sprawa jak się czegoś nie dosłyszalo i chce przewinąć

Jest w opcjach nagrywania dekodera napisane ze ta funkcja włączona prowadzi do szybszego zużycia dysku i oczywiście większy pobór energii

Precyzyjnie to będzie to nagranie tylko chwilowe a nie trwałe ,czyli przewijamy,zatrzymujemy i oglądamy do czasu wyjścia z trybu

 

Jeśli "pierwsze" zaplanowane nagranie zakończy się, można nagranie z timeshiftu również trwale zapisać. Tyle, że to taka proteza podwójnego nagrywania, bo trzeba siedzieć przy dekoderze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...