Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... mama wyjęła kontakt i ponownie włączyła dekoder. Po czym pojawił się ekran loadingu systemu (ten od ADB), później ekran "Witamy", na wyświetlaczu "boot", następnie czarny ekran. Po chwili znowu ekran powitalny i tak już z 2 razy.

 

Coś ktoś?!

To zupełnie typowe działanie dekodera. On ZAWSZE się tak uruchamia po odłączeniu zasilania. Dysk w dekoderze, jak każdy dysk HDD, pracuje głośniej gdy coś nagrywa/odtwarza. O ile są to akceptowalne dźwięki to nie ma się czym przejmować. 

Swoją drogą u siebie wczoraj też zauważyłem głośniejszą niż zwykle pracę dysku. Oprócz typowego chrobotania głowic pojawiło się dodatkowo buczenie, którego nigdy wcześniej nie słyszałem. Chyba pora go po 3 latach już wymienić. Pamiętam, że jak był nowy to był prawie niesłyszalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj miałem problemy z dyskiem. Rano obudziło mnie dość głośne cykanie, początkowo myślałem, że jakiś ptak wpadł w luft wentylacyjny i tam sobie dziobie :D

Po chwili zlokalizowałem źródło dźwięku, odłączyłem dekoder od prądu, włączyłem ponownie i co dziwne dekoder nie wykrył dysku. Dopiero po odłączeniu i ponownym podłączeniu HDD zaczął pracować.

 

Mam nadzieję, że to był jednorazowy wybryk i te wczorajsze "ekscesy" nie były oznaką końca dysku. Mam sporo nagranych nieobejrzanych filmów i nie uśmiecha mi się ich utrata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie wifipremiumboxa+, jestem na przedłużeniu umowy i mam MR stary cyfrowy z 2 kameleonami i 1 pejsem. I chciałbym wymienić pejsa na wifipremiuma żeby dostać dostęp do kolekcji internetowych. I teraz pytanie, czy po tych akcjach w okolicach wakacji: jakichś prób parowania karty z wifipremiumem normalnie można używać kameleona i nic tam się samoczynnie nie sparuje? Chciałbym łyknąć pakiet superpremium+, to chyba da radę wymienić pejsa na tego wifipremiuma za free?....

Edytowane przez grymcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grymcio. Jest szansa wymiany Pejsa na P.box bez opłat. Nawet są wpisy, że w ostatnich dniach tego dokonano,ale przy aneksowaniu. Nic Ci nie sparuje się. To Cameleon. Ale będziesz w pierwszej puli do wymiany kart na Cayman i zdanie drugiego Pejsa na rzecz Sagemcoma lub Wifiboxa i MR w sieci. Oczywiście pewnie za 10 zł/m. Kiedy to nastapi,nie wiadomo.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam tylko jednego Pejsa, więc nawet jego wymiana na wpboxa+ powoduje, że nadal mam 1 dekoder i 2 karty, więc wydaję się bezpieczny... Z tymże w Satkurierze mówili, że oni te kameleony jakoś zdalnie przypisują do deka likwidując tunelowanie Seca...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grymcio. Jest szansa wymiany Pejsa na P.box bez opłat. Nawet są wpisy, że w ostatnich dniach tego dokonano,ale przy aneksowaniu. Nic Ci nie sparuje się. To Cameleon. Ale będziesz w pierwszej puli do wymiany kart na Cayman i zdanie drugiego Pejsa na rzecz Sagemcoma lub Wifiboxa i MR w sieci. Oczywiście pewnie za 10 zł/m. Kiedy to nastapi,nie wiadomo.

W trakcie umowy chyba nie mogą narzucić dodatkowych opłat za dekodery czy MR???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest? Zapłaciłem kiedyś 199 zł za aktywację dekodera w trakcie umowy z zastrzeżeniem, że zawsze będę go miał bez opłat miesięcznych. I co, teraz mogą mi nałożyć coś takiego?

Kasa w błoto. Teraz jak chcesz nowy 4k to jeszcze raz płać i płacz. :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...