Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z dekoderem wifi premium box

Mianowicie  dekoder sam przełacza kanał po uruchomieniu,np.ogładam na kanale 112 wyłączam dekoder i po ponownym właczeniu dekoder przełącza się na kanał 9 a tam jakaś reklama trzeba kliknąc ok i dopiero można przełączyć kanał

w tamtym tygodniu przełączał się na kanał 12  resetowałem do ustawień fabrycznych i dzisiaj znowu taki kwiatek

Czy ktoś ma jakiś patent na to?

aplikację start w ustawieniach mam na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pawel napisał:

Audio Return Channel.Jest to tzw. kanał zwrotny wykorzystywany do przesyłu audio np. z telewizora do amplitunera.

A ok czyli w moim przypadku nie ma to znaczenia mam tylko tv i dekoder żadnych innych urządzeń. Muszę jedynie kabel HDMI wymienić bo w tej chwili mam jakiś najtańszy i to jeszcze 5m. A niektóre programy jak np c+ sport gdzie jest jakiś mecz to trochę tak smurzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam wifi PremiumBox i nie mogę zrozumieć jednej sprawy - może mnie ktoś pojaśni:

Załączam nagrywanie na dysk, dokładnie z chwilą rozpoczęcia się danego filmu lub programu - a przed każdym nagranym tak filmem nam conajmniej trzy cztery minuty reklam - skąd one się biorą na nagraniu, przecież włączyłem nagranie jak tylko reklamy nadawane przed filmem się skończyły a zaczęła się projekcja filmu?

Jak tego uniknąć... przecież nagrywam właśnie po to by reklamy pominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo włączając dany kanał automatycznie tworzy się bufor na dysku, to co oglądałeś zostaje tymczasowo nagrane, jeśli włączysz nagrywanie to wtedy co oglądałeś przed włączeniem nagrywania też się nagra. Zresztą przecież możesz przewinąć reklamy.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, mikoko napisał:

Coś może więcej o tej aktualizacji ?

21.10.2020 zostanie udostępniona nowa wersja oprogramowania dla dekoderów WiFi PremiumBox+.

Wersja oprogramowania: 0X40

Wprowadzone zmiany:

  • Obsługa aplikacji Netflix (szczegóły poniżej).
  • Obsługa dysków zewnętrznych o pojemności do 4 TB. Możesz podłączyć swój dysk twardy i nagrać jeszcze więcej ulubionych programów.
  • Zmiany w wyglądzie menu dekodera.

W czasie aktualizacji nie należy odłączać dekodera od zasilania, ani instalacji antenowej. Aktualizacja trwa do 25 minut. W tym czasie na ekranie telewizora i panelu dekodera wyświetla się informacja o postępie pobierania oprogramowania.

 

 Zakładka Netlfix pojawi się na kanale 222 oraz w menu dekodera. Aby to się stało muszą zostać spełnione trzy warunki:

  • dekoder pobierze najnowszą wersję oprogramowania,
  • od czasu aktualizacji oprogramowania upłynie 24 godziny,
  • dekoder nieprzerwanie podłączony jest do sieci Internet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...