Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał rację.  Nagrania są zachowane. A to, że nic nie widać to inna bajka. Nagrania odtworzysz tylko na dekoderze, z którego było nagrywane.

Uroki sprzętu operatora. Zawsze z nagraniami trzeba się pożegnać. Takie rzeczy to tylko na prywatnym sprzęcie 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie. Mam problem,może podobny jak kolega z TV samsung. U mnie dekoder ADB NCP-4740SF WIFI PREMIUMBOX+,podłączony do TV SONY KD-49XH8505 bardzo kaprysi. Co drugi dzień nie ma reakcji na pilota. Przerobione zmiany kabli HDMI,resety fabryczne TV jak i dekodera,aktualizacje oprogramowania obydwu sprzętów i....kicha. W momencie jak zrobię soft reset telewizora,a dekoder jest włączony i wyświetla kanał,to wszystko działa,potem jeszcze zadziała przez kilkanaście godzin, w tym czasie parę włączeń i wyłączeń i kolejny ZONG ,czyli brak reakcji . Może jest jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem podobnie, czasami dekoder nie reagował na nic, ani na pilota ani na wciskanie przycisków na obudowie. Nie dało się przełączyć, pogłosić, przyciszyć itp. Zero reakcji. Zdarzało się to raz na kilka dni, czasami częśćiej, czasami rzadziej. Co pomogło? Otóż jakoś tak się złożyło, że zmieniłem kabel HDMI, po jakimś czasie od zmiany zdałem sobie sprawę, że tego problemu już nie ma. Wydaje się dziwne i głupie, ale skoro działa, to nie jest głupie 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam jako głowny dekoder mam WiFi Premiumbox plus trzy dekodery multiroom WIFI Box, czy jeśli złożę konwenter Unicable II GT-SAT i podłącze tylko po Unicable dekoder WiFi Premiumbox to będzie chodził bez problemu, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym dekoderem w tym połączeniu ?

Edytowane przez jackowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kfm877 napisał:

Z tym zestawem odpuść sobie unicable. Wifibox nie obsługuje, a premium obsłuży tylko przez splitter 2 nośne, szkoda zachodu.  

 

Źle mnie zrozumiałeś wiem że Wifibox nie obsługują unicable, te bym miał podłączone do konwentera przez Legacy normalnie , chciałbym podłączyć tylko dekoder Wifi Premimum box przez unicable ponieważ wtedy mógłbym nagrywać wybrane programy bo teraz nie mogę, oczywiście przed dekoderem WiFi Premium box dałbym rozgałeznik splitter. Pytanie brzmi czy by to poszło na dekoderze WiFi Premium box ? Teraz mam konwenter Konwerter Quad Televes który jest bardzo dobry ale nie moge nagrywać na Premium box, kolejnych kabli nie chce mi sie ciągnąć bo mam domek piętrowy jednorodzinny. 

Edytowane przez jackowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...