Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ja od dawna rozumiem, bo czytam wasze posty i wiem, o co chodzi. Ale dziękuję bardzo, poza tym, na klepce jest już dekoder DVB-T więc może dowiem się, że tu można odbierać MUX8... ale ja tego nie wiem. Dowiem się, jak mama mi pozwoli włączyć telewizor.

 

A teraz koniec dyskusji o moim problemie, zrozumiałem wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emitel podaje że do końca roku.

Ale II Etap jest podzielony na kilka części i ten na 1 grudnia to ma być ok 90% pokrycia Polski.

Tu masz stan  na 28.11.2016 http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t/aktualne-parametry-emisji-dvb-t/ 

Jeszcze przez grudzień możesz poczekać ale możliwe że przed świętami mogą włączyć kilka kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy że MUX8 nie osiągnął jeszcze docelowego kształtu jeśli chodzi zarówno o zasięg jak i zawartość.Tylko wspólna promocja zachęci odbiorców do inwestycji w system odbiorczy.Niestety TVP może być kulą u nogi dla tego muxa.TVP nie kwapi się z zajęciem slotów a co gorsze może do niego wrzucić mniej wartościowe kanały typu Historia czy Rozrywka co dodatkowo nie podniesie atrakcyjności muxa.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione z wątku Zoom TV - offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyną szansą na szersze zainteresowanie ludzi tym multipleksem jest wrzucenie do niego kanału TVP Sport HD. Ja już jestem w zasiegu tego multipleksu a jak w pracy ludzi pytałem czy w ogóle próbowali go wyszukać to tylko wytrzeszczali oczy i pytali po co i co zyskają. Prawda jest taka ze mux 8 na chwile obecną odbieraja ludzie którym jakimś sposobem stara siatka to złapała i pasjonaci. Świadomość społeczeństwa niestety jest niewielka co jeszcze długo będzie przekładać się na oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ostatnich przecieków TVP Sport HD będzie na MUX 3. A na ósemce będzie Kultura,Rozrywka i być może Historia. Mux3 zrobi się muxem kanałów HD ( TVP1,TVP2,Info,Sport) i na okrasę Regionalny w SD . Jakaś logika tu jest.   :wink:

Jaki przeciek mówił o TVP Rozrywka na MUX-8, bo sobie nie przypominam?

Prezes TVP głośno myślał tylko o Kulturze i Historii.

 

EDIT:

Właśnie zorientowałem się, że na kanałach w MUX-8 pojawiła się dodatkowa ścieżka w MPEG. Zabieg bez sensu, bo miało tego nie być, poza tym szkoda miejsca (którego jest mniej niż w pozostałych muxach).

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...