Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,posiadam moduł cam cl+ połączony z tv lg przez ostatnie dwa dni miałem prblem ze znikającymi kanałami(ktoś już pisał o tym problemie).Wczoraj po godz.oczekiwania dodzwoniłem się do działu tech.powiedzieli że mieli już sygnały o takim problemie ale niewiele mogą powiedzieć i pomóc w tej kwesti oprócz standartowych porad -wyjąć moduł,pobrać listę kanałów nic to nie pomogło.Dzisiaj podłączyłem dekoder adb na nim wszystko grało siła i jakość powyżej 80.Na koniec wpiołem moduł do tv i tu czary mary wszystko wróciło do normy.Czy ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie rozwiązując umowę obecną.Podpisujac nową.Dekoder 4k za 15zł powinno dac radę jak niemasz multiroomu

 

Potwierdzam. Z autopsji. Umowa rozwiązana (konńczy się )właśnie z tego powodu, że nie mogłem "wziąć" 4 K, bo miłem MultiRoom. Nie wiem dlaczego, ale posiadanie Multiroomu w umowie blokuje wymianę dekodera na jakikolwiek inny w czasie trwania umowy. Co za paradoks.Będzie nowa BTW :-)

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z nc+ na pakiet Comfort+ z modułem i karta Cayman. Dopełnili mi do pakietu Extra+ za 10 zł dodatkowe. Mam wszystkie kanały oprócz MTV Live HD. Dziś w jednymz  punktów nc+ wymieniono mi kartę do modułu i dalej to samo. MTV Live HD, a telewizor pokazuje "Kanał kodowany", żadnych komunikató na telewizorze z modułu. Na Canal+ wyskakuje szary ekran modułu "Brak uprawnien do oglądania tego programu", a na MTV Live HD to nie wyskakuje. nc+ na infolini umywa ręce twierdzac, że to wina TV. Wcześniej przez 2 lata miałem Cyfrowy Polsat z modułem i takich cyrków nie było.

 

Telewizor: http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-49LH570V

 

Oprogramowanie w telewizorze najnowsze. W TV wybieram telewizja satelitarna, lista kanałó od operatora, szybkie wyszukiwanie, potem mam nc+/nc+mix i wyszukuje kanały.

 

Czy to wada modułu czy inaczej aktywuje sie w dekoderach nc+, a inaczej moduły?

Edytowane przez Vader666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie kopie Mtv Live HD.

Sid 0001 - Caidy wszystkich operatorów, w tym Nagra 1884 Cayman

Sid 0015 - Tylko Nagra 1803 dla CP.

 

Pewnie twój odbiornik proponuje zdekodowanie tego drugiego, ten sam system kodowania więc wali kanał kodowany.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze modułu z pakietem Extra+, macie MTV Live HD odkodowany bo ja nie? Pisze kanał kodowany przez TV LG, wymieniono mi kartę Cayman, ale to nic nie dało. Wszystkie kanały mam oprócz MTV Live HD.


Są dwie kopie Mtv Live HD.

Sid 0001 - Caidy wszystkich operatorów, w tym Nagra 1884 Cayman

Sid 0015 - Tylko Nagra 1803 dla CP.

 

Pewnie twój odbiornik proponuje zdekodowanie tego drugiego, ten sam system kodowania więc wali kanał kodowany.

Jak to wymusić na TV LG: http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-49LH570V ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wcześniej TV LG seria LB, obecnie mam Samsunga i nigdy nie miałem problemów z odbiorem kanałów na module. 


Tutaj też ktoś miał ten sam problem: https://forum.satkurier.pl/topic/16689-moduł-cam-ci-platformy-nc-–-pytania-problemy-komentarze/?p=1301616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie i panie, ale mnie interesuje czy to wina modułu czy mojego TV? Co ciekawe jak dałem mu aby wyszukał listę Cyfrowego Polsatu to też MTV Live HD p[isze, że kodowane, więc nie jest to kwestia jakiegoś złego wyszukiwania bo on pobiera te same listy co dekodery platform tylko nie może tego kanału zdekodować i teraz nie wiem, bo skoro kartę wymienili i dalej nic to jechać, niech wymienią moduł? Tylko jak wina jakaś mojego telewizora przedziwna to może próbować wymienić na dekoder i mieć na to wypaczone, aczkolwiek z modułem jest rewelacyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze modułu z pakietem Extra+, macie MTV Live HD odkodowany bo ja nie? Pisze kanał kodowany przez TV LG, wymieniono mi kartę Cayman, ale to nic nie dało. Wszystkie kanały mam oprócz MTV Live HD.

Jak to wymusić na TV LG: http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-49LH570V ??

 

Witam.

Mam LG 43 LH 560V i mimo zainstalowania kanałów tylko z tr. 12015 H, nie udało mi się odpalić MTV LIVE HD - oba widoczne zakodowane.

Natomiast w Philips 46pfl5007k - jeden świeci a drugi nie. Wychodzi na to że "wina" LG, wszystkie inne są dekodowane poprawnie.

(moduł własnościowy z pakietem start, + C+, + Filmbox, aktywowany 21.XII.)

Nie próbowałem usunąć i ponownie dodać transponder, wszystkie dostępne funkcje w strojenie ręczne, dodaj, usuń w edycji transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam LG 43 LH 560V i mimo zainstalowania kanałów tylko z tr. 12015 H, nie udało mi się odpalić MTV LIVE HD - oba widoczne zakodowane.

Natomiast w Philips 46pfl5007k - jeden świeci a drugi nie. Wychodzi na to że "wina" LG, wszystkie inne są dekodowane poprawnie.

(moduł własnościowy z pakietem start, + C+, + Filmbox, aktywowany 21.XII.)

Nie próbowałem usunąć i ponownie dodać transponder, wszystkie dostępne funkcje w strojenie ręczne, dodaj, usuń w edycji transpondera.

To dlaczego na module Cyfrowego Polsatu półtora roku działał na moim LG MTV Live HD dlatego, że Nagra 3, a nie Nagra 4 jak w nc+?? Czyli mój wniosek jest, że albo na modułach nie przechodzi aktywacji Nagra N4 z nc+, albo oprogramowanie modułu zrypane. Bo gdyby to była wina telewizora w Cyfrowym Polsacie tez by nie działało.

 

Moim zdaniem masz masz złe parametry. Jak nie pomogło to co Ci wcześniej napisali to zrób tak:

 

Usuń wszystkie kanały i przeskanuj TV tylko pod jeden transponder 12015 H i sprawdź czy działa Ci MTV.

Pisałem, ze na Cyfrowym Polsacie z modułem MTV Live HD działał, więc jak dla mnie to nie dekoduje moduł. Przecież telewizor pobiera listę kanałów z 10.719 tak jak dekodery więc sam nie wybiera parametrów, tylko sczytuje z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...