Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda moduł CI+ z kartą Cayman dobrze się sprawdza na tv Samsung jednak jest jedna widoczna wada: czas oczekiwania przy przełączaniu kanałów. Testował ktoś z Was ten moduł w dekoderze Technisat Digit ISIO STC UHD 4K ? Czy jest poprzez menu dekodera podgląd na funkcje bitrate oglądając dany kanał tv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły są 2 strumieniowe. Są okastrowane softwarowo.( w fazie testowej  były 2 strumieniowe oraz legacy)NC+ wycofała się z tego tuż przed oficjalną premierą. Powodem była analiza rynku ( rzekomo) Ale dla mnie to poszło o pieniądze. Wiadomo że musza czymś namówić klienta do pvr od nich.No i kwestia zabezpieczeń( zdjęto legacy specjalnie)Wspominałem o tym przed wejsciem na rynek oficjalnie.Dużo zmienili planów i jak widać tak ma być oraz pozostac.( PS ci+ CP są w  identyczne  pod wzgledem HW jak obecne ci+ od NC+ róznią się tylko i wyłącznie software)Oba wspierają 2 strumienie.Jedynie CI w wersji początkowych nie miały  2 strumieni. ( Wersje bez CI+) Zarówno Polsat jak i NC+ nie wprowadzi 2 strumieni z prostego powodu: Nie było by chętnych na ich super hiper 4 kanały pvr na raz.Evobo czy pvr4k nc+

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemów, kasy za dekoder też im nie płacę, więc kasa będzie im się zgadzać! Chciałbym po prostu pozbyć się pudełka i włożyć cama do tv. Przy okazji obejrzał bym kilka transmisji w 4K, bo o oglądalność też chyba im chodzi???? Nie sądzę żeby puszczali mecze w 4K dla szpanu :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi45. Na dekoder z 4K możesz przejść  w trakcie trwania umowy.Wysokość dzierżawy za dekoder zależy  od ceny abonamentu. Natomiast aby przejść na moduł musisz rozwiązać umowę lub czekać do jej zakończenia.(Ja rozwiązałem ze względu na Universal i podpisałem nową umowę z modułem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z odbiorem kanałów z nc+,odbieram je przez moduł aston crypt na tv LG,dziś pozmieniały mi się pozycję kanałów np TVP1 zamiast na pozycji 11 mam na 1856 ,wszystkie kanały C+ mam powyżej 1700,i jeszcze parę innych też pozmieniało, wpisałem listę kanałów od nowa i nic nie pomogło,nie ma nawet starych numerów kanałów,nie ma nr 11 ,30 itp.Moze ktoś miał podobny problem.Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez grzegorz09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z odbiorem kanałów z nc+,odbieram je przez moduł aston crypt na tv LG,dziś pozmieniały mi się pozycję kanałów np TVP1 zamiast na pozycji 11 mam na 1856 ,wszystkie kanały C+ mam powyżej 1700,i jeszcze parę innych też pozmieniało, wpisałem listę kanałów od nowa i nic nie pomogło,nie ma nawet starych numerów kanałów,nie ma nr 11 ,30 itp.Moze ktoś miał podobny problem.Z góry dziękuję za pomoc.

Reset telewizora do ustawień fabrycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak to jest w telewizorach LG, ale w Samsungu przy strojeniu jest wybór operatora satelitarnego. Jak za pierwszym razem stroiłem tv i zamiast "nc+" wybrałem "satelita" to właśnie miałem podobny bałagan jak u Ciebie.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Samsungu poprzez moduł CAM można wejść w opcje lista kanałów, w prawym górnym narożniku wybrać edytuj, następnie zaznaczyć w oknie nad kanałami "V = zaznacz wszystko" i usunąć wszystkie kanały z listy głównej jak i stworzonej przez użytkownika, pojawi się informacja że nie ma dostępnych kanałów na liście i dokonać ponownego skanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...