Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Co mi z gwarantowanej liczby kanałów jak nie mam gwarantowanej zawartości programowej i merytorycznej ? Przecież Canal+ Film 2 to nie to samo co Canal+ Sport ...Równie dobrze mogli by dołączyć właśnie wspomnianą tu Novelę HD. To są po prostu jakieś jaja.Tym zagadnieniem powinien oprócz Teleexpresu zająć się także UOKIK. Przecież te zapisy naruszają zbiorowy interes abonentów. :read:

 

Ten zapis jest od ilu lat, 2 czy 3? Myślisz że MM nie jest kontrolowana? Jeżeli tak to się mylisz! Inni operatorzy wprowadzają takie same zapisy (wskazują które kanały nie są gwarantowane). To jest dziwny zapis i wg. mnie powinien dotyczyć tylko i wyłącznie sytuacji gdzie kanał kończy swój żywot lub nadawca wycofuje się np. z naszego rynku, w takiej sytuacji nie można winić operatora o zmianę oferty i wypowiadać umów - to jest dla mnie zrozumiałe. W tej chwili ten zapis jest szeroko rozumiany, bo równie dobrze operator może wycofać TVN24 czy Eurosport i ja nic nie mogę zrobić, bo gwarantowana ilość kanałów nie została naruszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Kaczy:

Też miałem dzisiaj rano, ponownie tą samą ankietę. Odpowiedziałem, że nie jestem zainteresowany. Nie potrzebna mi taka usługa. Mam dobrego PC, a i tak gram głównie na kosolach czy tablecie.

 

Właśnie czekam, aż sklep mi łaskawie dostarczy zamówione i opłacone PS4. Ta ankieta mnie tylko wk*rwiła, bo przypomniała mi o fakcie, że na nowej konsoli pogram sobie dopiero po nowym roku. Bo SONY nie potrafiło wyprodukować dostatecznie dużo sprzętu, aby starczyło dla wszystkich. :/.Wybaczcie ten offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zamówić sobie pre-order,ja konsolę mam już od dnia premiery : ) . Co do gier na dekoderze to uważam ze to ciekawa opcja, i powinna być traktowana jako uzupełnienie funkcji interaktywnych. Ale płacić 20 zł za gry rodem z telefonów komórkowych nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł Multimedii z tymi grami w dekoderze nie jest zły, ale za dużo sobie liczą. I tak już im płacę dość sporo. :P

 

Było zamówić sobie pre-order,ja konsolę mam już od dnia premiery : )

Ależ zamówiłem pre-ordera, zapłaciłem nawet z góry kartą kredytową... Problem w tym, że złożyłem zamówienie na ostatnią chwilę (dzień przed premierą), bo długo nie mogłem zdecydować się, jaką chcę wersję. Liczyłem też, że może znajdę tańszą lub bardziej "wypasioną" ofertę za granicą. Ostatecznie zdecydowałem się na polski sklep i "Edycję Gracza" z dwoma padami, kamerką i grą. Ale sklep nie dostał odpowiedniej ilości konsol w tej edycji i mnie przepraszali. Teoretycznie mogłem zrezygnować z zamówienia i oddali by mi kasę - kupiłbym w innym miejscu zwykłą edycję i osobno akcesoria, bo widziałem że ta jest jeszcze gdzieniegdzie dostępna. Ale odpuściłem, bo SONY też mnie przepraszało i w ramach rekompensaty przysłali mi czarnego BOX'a z napisem "This is for the players" - w środku był przezroczysty stand z takim samym napisem i kilka gier w digipacku. Dlatego nie będę zbytnio narzekał i poczekam ten mięsiąc (czy ile tam chcą) na dostawę. W sumie sam jestem sobie winien, bo za długo zwlekałem. :P Tak naprawdę to bardziej mi szkoda, że nie mogę pograć w moje ukochane NBA 2K14 - ale na szczęście jest jeszcze C+ Sport z transmisjami NBA na żywo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebomur98

Witam!

Jestem ze Szczecina, w przeszłości posiadałem pakiet analogowy w Multimedii, obecnie korzystam z DVB-T.

W styczniu kończy mi się umowa internetu mobilnego w PLAY i planuje przejść do Multimedii.

Mam kilka pytań odnośnie ich oferty.

1. Jakie programy znajdują się w pakiecie Komfort i czy można do niego dokupić pakiet "Sport HD Ekstra", ponieważ jestem wielkim fanem sportu.

2. Czy można wykupić dekoder na własność, żeby nie płacić horrendalnej ceny najmu co miesiąc?

3. Czy można negocjować ceny?

4. Jaka jest jakość programów HD?

5. Czy w ofercie znajdują się programy niemieckiej telewizji publicznej: ARD i ZDF?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź, mam nadzieję, że Multimedia zmieniła swoje postępowanie, bo 5 lat temu rozstałem się z nią w niesmaku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi:

 

1. "Komfort" to pakiet telewizji ANALOGOWEJ. Więc do niego nie możesz dokupić żadnych opcji dodatkowych.

2. Nie jestem zorientowany, ale chyba nie można wykupić na własność. A opłatę za dekoder wymyślili niedawno. W wakacje jej jeszcze nie było.

3. Tak można, ale zazwyczaj w BOKu mało schodzą z ceny.

4. Całkiem w porządku, ale mogłaby być lpesza.

5. Nie ma tych kanałów w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebomur98:

 

1. Do telewizji analogowej nie można dokupywać żadnych pakietów. Do cyfrowej można wszystkie (w tym "Sport HD Ekstra"), nawet do najniższego pakietu.

2. Nie ma takiej możliwości.

3. Można w BOKu przez telefon. W odziale raczej nie. I nie licz, że uda ci się zejść z ceny więcej jak 20zł. I tak trzeba mieć szczęście i trochę się orientować w temacie, żeby nie być na przegranej pozycji w rozmowie z konsultantem. Ja mam rabat większy niż 30zł, ale musiałem nieźle się nakombinować, a i to dzięki głównie znajomościom się udało. :P

4. Kanały HD są w porządku. Ale jeśli jesteś bezwzględnym fanem jakości, to niestety nic ci nie przebije satelity.

5. Nie. W kablówkach nie ma szerokiej oferty niekodowanej, jak niemieckie fta na satelicie. Tu każdy kanał kosztuje, a samo miejsce jest cenne jak w dvb-t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze można zaproponować pakiet Startbox - cena z dekoderem to 44 zł za m-c. Do tego Sport HD za 12 zł (pierwsze 3 m-ce za darmo).

Ewentualnie za 49 zł m-cznie Minibox (w tym dwa kanały niemieckie: RTL i Pro Sieben).

HD w średniej jakości. Strasznie mnie to denerwuje. Kolega na satkę i tam obraz to żyleta. Na moim telewizorze wygląda to średnio - ostatnio oglądałem nSport HD - logo było dość zniekształcone - a przecież to element statyczny.

 

Z cenami to bywa różnie. Ja jak podpisywałem pierwszą umowę to wynegocjowałem specjalne warunki. Ale w sumie to był tzw. fuks. Przyszedłem z poprzednim właścicielem do BOKu i robiliśmy cesję. Dali mi standardowe warunki i powiedziałem, że nie chcę w takim razie cesji tylko rozwiązanie umowy. No i Pani przyniosła inną promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się dzisiaj trafiło. Z końcem roku kończy mi się aktualna promocja na TV i internet. Na infolinii rozmawiałem z miłą konsultantką, która bez problemów znalazła dla mnie nową promocję. Dorzucę parę groszy do tego co płaciłem dotąd, ale przynajmniej wymienią mi standardowy dekoder na PVR i modem na nowy, bo prędkość internetu będzie większa (oczywiście ta deklarowana...). Tak więc zostałem prze swoją kablówkę mile zaskoczony, bo rok temu przedłużanie umowy na promocyjnych warunkach to była dla mnie droga przez mękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo teraz obowiązuje 3-miesięczny okres wypowiedzenia i nie można tak z dnia na dzień zrezygnować z tych pakietów. :P

Tak, zdaję sobie z tego sprawę. Czyli jak mam te nowe warunki od 1 stycznia, to powinienem od razu na początku roku z tych pakietów tematycznych zrezygnować, jeżeli nie chciałbym ich wykupować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w cyfrowej TV nie ma programu Polsat Viasat Explorer a jest w aplikacji MMTV na komputer,tablet,smartfon.Przy próbie uruchomienia tego programu wyskakuje napis"nie masz wykupionego pakietu z tym programem".To jaki ja mam pakiet wykupić aby oglądać Explorera przynajmniej na komputerze ? Mam również Explorera w TV analogowej ale o jakości nie chcę pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dawno temu zapytanie przez MMTV i odpisali, że tylko do części kanałów posiadają licencje na nadawanie w takiej formie. Niektórzy nadawcy nie godzą się na takie udostępnianie.

 

Mając superboxa nadal nie mogę oglądać Viasat Explorer na ekranie TV/obecnie mam Minibox/.Dlaczego program obecny w aplikacji MMTV nie jest obecny w TV ?

Poza tym dziękuję za informację.

W ofercie NDTV nie ma kanału Viasat Explorer, więc na TV przez dekoder go nie obejrzysz, jest w MMTV ale trzeba mieć pakiet minimum SuperBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z dekodera HD .Czy nie macie wrażenia że TVP1HD i TVP2HD niczym się nie różnią od odpowiedników SD ? Ostatnio oglądałem"jaka to melodia" i "jeden z dziesięciu" i przełączałem między wersjami HD i SD i nie widziałem żadnej różnicy!Po przełączeniu na TVN HD i DiscoveryHD dopiero widać wysoką rozdzielczość.Czy to TVP sobie kpi z widza czy MM tak nadaje sygnał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...