Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to znaczy że stare moduły CAM po Streamie działają w MM ? Powiedziano mi w BOK że inny system kodowania i moduły są bezużyteczne...

Jeśli chodzi o usługi VOD itp. to powinnien być wybór: moduł CAM bez tych usług lub dekoder z usługami.Nie każdy chce mieć VOD.

 

Jeżeli u mnie działał moduł CAM to chyba działają,a co ma powiedzieć BOK przecież wolą rozprowadzać dekodery niby lepsze od CAM ,chociaż nie działa VOD (mam KAON HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam moduł po Streamie. Według mnie to optymalne rozwiązanie,bardzo wygodne i praktyczne.Chyba jedyna rzecz na plus dla abonentów byłego Streamu.Wydaje mi się,ze dlatego mamy te karty zostawione,bo kiedyś płacilismy za nie jednorazową opłatę,cos koło 50 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Czy i kiedy będzie telewizja hybrydowa to tylko wie sama Multimedia Polska i te pytanie powinno być skierowane wlasnie bezpośrednio do nich. W instrukcji obsługi dekodera ADB 3830 CD bo ja takowy posiadam nie ma wzmianki o tym ażeby można było podlaczyc go do Internetu. Podejrzewam ze i w innych modelach będzie podobnie. Gniazdko Ethernet z tylu dekodera sluzy tylko i wylacznie do tego ażeby polaczyc ze sobą dwa dekodery jeśli ktoś korzysta z usługi Multiroom. Ja osobiście z tv hybrydowej w DVB-T rzadko kiedy korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można sprawdzić sobie kartę abonencką z dekodera.Kupić CI z możliwością wypróbowania moduł cam [ten z papryczką na naklejce] wsadzić kartę i moduł do slotu w tv.Jeżeli Ryszard48 i jeszcze ktoś pisze że ma moduł w MM i działa to chyba nie były parowane moduły z kartami skoro w streamie działało i po wykupieniu streamu też działa w MM.Miałem możliwość sprawdzić ze sklepu z możliwością oddania ale musiałbym jechać po moduł 40 km[chciałem mieć moduł CI prywatny].

Moduł:

http://image.ceneo.pl/data/products/108 ... at-tnk.jpg

Odnośnie Kaona to miałem to ohydztwo i niebieski ekran mi się robił podczas uruchamiania i musiałem kilkakrotnie uruchamiać.

Zresztą opłata za moduł ze stream była znikoma 5 złoty na miesiąc,może stąd nie chcą ich rozprowadzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu zapewne o kartę z dekoderów byłej sieci Stream. Bo w pozostałej części sieci MM dekodery działają w systemie bez kartowym. Uprawnienia odbioru są przypisywane do konkretnego dekodera. Ułatwia to min. korzystanie z transakcji VOD i kupowanie zawartości z poziomu pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaką kartę abonencką z dekodera? Ja nie widzę żadnej karty w moim dekoderze.

 

 

No właśnie,dziwię się że jeszcze ktoś ma dekoder z kartą.MM już dawno rozprowadza dekodery bez karty i tym różni się od Streama.Mam dekoder ADB i w BOK mi powiedziano że nie mają innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę się pozbawiać VoD i ich konkursów. Dzięki temu mam średnio 2 filmy za darmo (konkursy Filmidło i Kino Małolata). Czasem też trafi się jakaś koszulka za free (kiedyś nawet radio). A dzięki Vision+ dostałem za darmo wyjazd do Amsterdamu. Korzystam też z HBO OD. Film na VoD też czasem wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco_san co to za konkursy i w jaki sposób można do nich przystąpić ?

"Filmidło" i "Kino małolata" lecą co tydzień już od kilku lat na kanale "aMazing TV" (różne były jego formy i nazwy). "Filmidło" ma premierę w każdy piątek o 17:35 (powtórki w sobotę: 9:55 i 17:35; i w niedzielę: 9:55). A "Kino małolata"premierowo w soboty o 12:10 (powtórki w niedzielę: 16:55; we wtorki: 11:00; i w środy: 10:00). Trzeba mieć oczywiście dekoder telewizji cyfrowej (w analogu nie działa). W menu dekodera "Ustawienia" musi być włączona opcja "automatyczne uruchamianie aplikacji" czy coś takiego. Wtedy w trakcie programy pojawia się informacja, i można odpowiadać na pytania tymi kolorowymi przyciskami na pilocie. W tych dwóch programach można wygrać film za darmo w VoD i nagrody rzeczowe. Są oczywiście jeszcze inne programy korzystające z tej interaktywnej funkcji, ale to już sam sobie poszukaj. Tu masz program tego kanału: link. Zresztą informacje o tych programach pojawiają się czasem w reklamach po naciśnięciu przycisku "Info" na pilocie albo przy przełączaniu kanału.

 

Jeśli chodzi o ankiety i konkursy Vision+, to pojawiają się tylko o określonych porach i kanałach. Ankiety najczęściej między 18:00-21:00. Pojawiają się w formie dodatkowo wyświetlanej planszy.

 

Moim zdaniem najlepsze są te zabawy Vision+ (ma swój kanał 58 - ale aktualnie tam nic nie ma), dzięki nim wygrałem wyjazd do Amsterdamu na galę EMA 2013r. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia być może powróci na giełdę, chcą kasy na nowe projekty, a telewizja ma nie być ich jedynym źródłem dochodu. Nie spodziewałbym się masowego dodawania kanałów, bo to strasznie by podniosło nam rachunki i oznaczało by mniej nowych klientów. Teraz wszyscy kuszą usługami dodatkowymi i to MMP będzie rozwijała. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko @Mazing TV jest kanałem (program z linkiem już podawałem 4 posty wyżej). Vision+ to raczej tylko plansza wyświetlana czasem na pozycji 58. I tak, niestety trzeba się "wysilić" i obejrzeć program o określonej porze (patrz 4 posty wyżej). Dodatkową trudnością jest to, że trzeba jeszcze znać odpowiedzi na zadawane pytania. :lol2: Vision+ był też konkursem twórczym, trzeba było się np. literacko wysilić. Ja jednak nigdy nie miałem z tym większych problemów.

 

P.S. Ludzie opłacacie kablówkę pewnie nie od dziś. I dopiero teraz skapowaliście się, że jest taka możliwość? Trzeba czasem interesować się tym, co wokół się dzieje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...