Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam tuner HD bez PVR/bez nagrywarki/,ale widocznie też nie ma sygnału na eurozłączu.Myślałem to zrobić z eurozłącza telewizora ale też brak sygnału.Może ma ktoś pomysł jak wykorzystać złącza komponentowe/Pb,Py,Pr/tunera do podania sygnału na eurozłącze nagrywarki/może jest jakiś konwerter komponent-kompozyt ?

Nie możesz używać jednocześnie HDMi i innego złącza, to właśnie zabezpieczenie przeciwko "piractwu" i używaniu zewnętrznych nagrywarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum o Multimedia Polska niejaki Brodacz napisał cos takiego, cytuję:

 

"Sensacja goni sensację czyli garść wiadomości od pani Stefci co sprzątała pod gabinetem prezesa gdy trwała narada zarządu.

1. Jak zapowiadałem przed kilkoma tygodniami już w piątek przybędą nowe typy dekoderów HD (bez PVR) od nowego producenta.

2. Od stycznia rusza nie tylko zapowiadana sprzedaż usług telefonii komórkowej (w oparciu o Plusa) ale także...

3. Sprzedaż ENERGII ELEKTRYCZNEJ !!!

4. Zapowiadałem, że jeśli testy wypadną poprawnie to do końca czerwca pojawią się moduły CAM. Prawda jest lepsza. Do końca kwietnia (i błagam nie bredźcie, że nikt takowych nie produkuje bo narazicie się na niepotrzebną śmieszność)

5. Istnieje uzasadniona szansa powrotu MM na giełdę i tym samym pozyskanie kaski na dalszy rozwój.

Zatem najbliższy rok zapowiada się bardzo ciekawie... "

 

Koniec cytatu.

 

źródło: http://www.hdtv.com.pl/forum/platformy- ... -1341.html

 

A więc prawdopodobnie mają pojawić się jakieś nowe dekodery, ale to pewnie dla nowych klientów, bo raczej wszystkim nagle nie będą wynieniać - tak myślę - i ciekawe czy pojawią się moduły CAM, wtedy byłby tylko jeden pilot od telewizora i brak dekodera. Co o tym wszystkim myślicie? Czy to tylko bujda, czy jednak prawda, że tak będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM? Naprawdę wierzysz, że Multimedia pozbawi się bezpiecznego systemu bez karty? Nie wierzę w to. Z tego co wiem, będzie to specjalna oferta, na pewno nie dla wszystkich. :P

 

To po co w telewizorach są tunery DVB C ? Moduł CAM to idealne rozwiązanie dla telewidza ! I telewidza nie bardzo obchodzi system zabezpieczeń ! Ma być telewizor bez dodatkowego pudełka i już !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem specjalna ofertę przedłużenia umowy z racji tego, że mam tv i internet a warunki promocyjne się kończą. Tak więc jako stały abonent musiałbym płacić o 19 zł więcej niż nowy abonent. Np. Pakiet MiniBox - nowy klient wg strony operatora 39 zł. Ja - 58 zł. SuperBox - nowy klient 49 zł. Ja - 68 zł.

Nie jestem typem klienta, który uważa, że skoro jest rok abonentem u operatora (jestem jakieś 6 lat) to należy mu się wszystko za darmo. Wystarczyłoby gdybym otrzymał ofertę nie gorszą niż nowy abonent. To wszystko. Zupełnie nie rozumiem więc przedstawionej mi oferty...

Najgorsze jest to, że alternatywy w moim mieście nie ma żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana cennika : http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 72a9d981da

Tak jest więc okazja do złożenia wypowiedzenia.

CENNIK USŁUGI RADIA I TELEWIZJI KABLOWEJ MULTIMEDIA POLSKA S.A. 1), 2)

świadczonej w sposób cyfrowy (DIGITAL TV) 7)

obowiązuje dla Umów Abonenckich oraz Aneksów do Umów Abonenckich zawartych od dnia 03 grudnia 2013r.

 

Tak więc starym nic nie zrobią. Ja póki co nie mogę rozwiązać umowy bo też nie mam jak przedmówca alternatywy. W bloku oprócz MM jest jeszcze Sat Mont, który za podobną do mojej ofertę krzyczy około 20 złotych więcej.

Na satkę też jakoś nie mam parcia.... łącznie z netem który musiałbym brać z zewnątrz wychodzi prawie to samo.

U mnie promocja kończy się w maju. wtedy zaczną się "rozmowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem specjalna ofertę przedłużenia umowy z racji tego, że mam tv i internet a warunki promocyjne się kończą. Tak więc jako stały abonent musiałbym płacić o 19 zł więcej niż nowy abonent. Np. Pakiet MiniBox - nowy klient wg strony operatora 39 zł. Ja - 58 zł. SuperBox - nowy klient 49 zł. Ja - 68 zł.

Nie jestem typem klienta, który uważa, że skoro jest rok abonentem u operatora (jestem jakieś 6 lat) to należy mu się wszystko za darmo. Wystarczyłoby gdybym otrzymał ofertę nie gorszą niż nowy abonent. To wszystko. Zupełnie nie rozumiem więc przedstawionej mi oferty...

Najgorsze jest to, że alternatywy w moim mieście nie ma żadnej.

 

Znam twój ból i wiem co czujesz bo tak samo jest i u mnie z ofertami dla klienta. Gdy MM przejęła u mnie poprzednią sieć kablową z internetem nawet ofertami nie kusiła bo nie było alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM? Naprawdę wierzysz, że Multimedia pozbawi się bezpiecznego systemu bez karty? Nie wierzę w to. Z tego co wiem, będzie to specjalna oferta, na pewno nie dla wszystkich. :P

To po co w telewizorach są tunery DVB C ? Moduł CAM to idealne rozwiązanie dla telewidza ! I telewidza nie bardzo obchodzi system zabezpieczeń ! Ma być telewizor bez dodatkowego pudełka i już !!!

A co Multimedię obchodzi to, że ty masz wejscie CI? Dodatkowo w przypadku tego modułu pozbywają się możliwości sprzedaży ci usług dodatkowych, takich jak VoD, PictureBOX czy HBO OD. Jestem zdania, że Multimedia nie pozbędzie się tak łatwo bezpiecznego systemu, skutecznie eliminującego nielegalny multiroom i sharing. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM? Naprawdę wierzysz, że Multimedia pozbawi się bezpiecznego systemu bez karty? Nie wierzę w to. Z tego co wiem, będzie to specjalna oferta, na pewno nie dla wszystkich. :P

To po co w telewizorach są tunery DVB C ? Moduł CAM to idealne rozwiązanie dla telewidza ! I telewidza nie bardzo obchodzi system zabezpieczeń ! Ma być telewizor bez dodatkowego pudełka i już !!!

A co Multimedię obchodzi to, że ty masz wejscie CI? Dodatkowo w przypadku tego modułu pozbywają się możliwości sprzedaży ci usług dodatkowych, takich jak VoD, PictureBOX czy HBO OD. Jestem zdania, że Multimedia nie pozbędzie się tak łatwo bezpiecznego systemu, skutecznie eliminującego nielegalny multiroom i sharing. :P

 

Nie we wszystkich rejonach jest VoD ,u nas nie ma .Powiedzmy że lepszy na pewno jest moduł CAM jestem za.STB ma słabe EPG w LCD epg to istna kopalnia wiedzy na temat programu np streszczenie filmu obsada aktorska rok produkcji ,a tu jest marnie,brak HBBTV i nagrywania programów .Po co więc kupować wypasiony TV jak on tylko służy jako monitor? Najlepiej by było przy podpisywaniu umowy zaznaczyć że

Kupujemy tv cyfrową a operator bez zbędnych formalności odkodowuje kanały cyfrowe i cieszysz się że masz tv taki jaki kupiłeś i w pełni korzystasz z jego możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard oczywiście masz rację. Moduł CAM to u każdego operatora kablowego powinien być standardem. Ale nie zapomianajmy o jednej rzeczy- to Multimedia. Tutaj rzeczy oczywiste oczywistymi nie są. Zapewne dostawca systemu kodowania dla MM-Latens nie widział by problemu w szybkim wprowadzeniu modułów CI.Ale MM zawsze znajdzie jakąś wymówkę żeby sprawę maksymalnie przeciągnąć. Rozmowy z dostawcą systemu będą trwały więc baaaaaardzo długo.W między czasie konkurencja będzie już latać na księżyc.A MM będzie dalej oferować swoim abonentom urządzenia "dekodero-podobne". Idąc za słynnym cytatem Jacka Gmocha "tak to widzę". 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem po-strimowski moduł cam i z niego zrezygnowałem ze względu na nędzną ofertę programową i lipne inwestycje w infrastrukturę sieci regionalnej.

Powiem tak ,nie tak dawno przyszedł Pan "JAcek" (nie będę opisywał dokładnie ,bo mogą czytać przychylni ludzie MM i się wyda) wyciągnął Moduł CAM i zaprezentował możliwości modułu ,było Extra.Oczywiście stary z dawnego STREAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że stare moduły CAM po Streamie działają w MM ? Powiedziano mi w BOK że inny system kodowania i moduły są bezużyteczne...

Jeśli chodzi o usługi VOD itp. to powinnien być wybór: moduł CAM bez tych usług lub dekoder z usługami.Nie każdy chce mieć VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Masz racje tak powinno być, ze powinien być wybor, ja z VOD w ogole prawie nie korzystam, wypozyczylem może jak do tej pory ze 3 filmy.

 

Love znów nadaje https://satkurier.pl/news/93593/tele ... adaje.html Ciekawe czy powróci do oferty w Multimedia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...