Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Wołowa. Złożyłem wypowiedzenie analogu bo okazało się, że nie można podłączyć cyfry. I wtedy zaczęły się telefony z obietnicami, że jednak da się, będzie HD cuda wianki. Kablówkę podłączano mi całe 3 miesiące. Mam np. TVN HD, więc trochę dziwne dla mnie jest to, że pozostałe kanały jak Polsat, jedynka, czy dwójka w HD nie są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to typowe zjawisko tej nietypowej sieci przy typowym podejściu do klienta.Nietypowe zasady określane typowymi obiecankami,przy założeniu że typowe kanały są i tak Tobie niepotrzebne. Gdyż nietypowo jest modernizowana sieć,co już stało się typowe. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsat HD owszem obraz się klatkuje co raz, natomiast na TVN HD nie zauwazylem. Byz może ma to związek z S/N i BER. Siła sygnału Polsat HD waha się u mnie w granicach 76 S/N wynosi 32-33 dB, natomiast BER wariuje dochodzi nawet do 9.1E-9 a powinno raczej chyba być caly czas 0.0E-0 A jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że MM podniosła cenę dzierżawy dekodera HD z 0 zł na 10 zł, natomiast HD PVR z 10 zł na 20 zł. Jak ostatnio przeglądałem ich stronę to ceny były niższe. 20 zł za dekoder z nagrywarką to jakiś kosmos. Jak ktoś jest telemaniakiem to naprawdę nie opłaca się brać MM. 79 zł za Maxbox z dekoderem PVR, do tego 49 zł za Canal +, dodatkowo 25 zł za HBO to wychodzi 153 zł i jeszcze 9 zł za pakiet HD, to 164 zł.

 

Mam problemy z anteną, bo mam ją wkopaną w ogrodzie, bo do budynku nie mogę jej przytwierdzić. Niestety od trawy do garażu jest tylko 10 cm i mi moją konstrukcję ze skrzynką i betonem przy porywistych wiatrach "majta" i czasami nie mam sygnału. :( Myślałem, że dotrwam jakoś do końca umowy i przejdę do MM, ale to nie ma najmniejszego sensu. Wolę już co parę godzin jak wieje wiatr poprawiać antenę niż bulić taką kosmiczną kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za PVR płacę 15 zł i to za...używany dekoder ! Nowi abonenci mają "ten luksus" już za 20 zł.Do tego MM przy podpisywaniu nowej umowy wciska każdemu ubezpieczenie sprzętu od...kradzieży,awarii itp. w wysokości 2,99 zł. Po pierwsze kto by chciał ukraść taki sprzęt ? Dla potencjalnego złodzieja jest on bezwartościowy. Może jako podstawka pod kwiatek,bo ów dekoder nic nie zdekoduje bez posiadania abonamentu w MM.Dodatkowo dekoder do każdego abonenta jest przypisany,nie posiada też karty. Po drugie awarie i tak się zdarzają a MM nie robi żadnej łaski żeby takowy dekoder wymienić.No może jest to jedynie pomocne przy utracie sprzętu w wyniku zdarzeń losowych (pożar,powódź,inwazja kosmitów).Wtedy kara za utratę dekodera teoretycznie nas ominie. Nie mniej jednak uważam że jest to kolejny zabieg aby wyciągnąć dodatkowe pieniądze od abonentów. Oczywiście z tego "ubezpieczenia" można zrezygnować ale ..z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia ! I przynajmniej 1 miesiąc te 2,99 zł trzeba zapłacić.

Co do cen za pakiety -to od dawna w tej materii jest kosmos.Żeby mieć pełny pakiet w MM trzeba wybulić 212 zł (!!!!!) i to w promocji ! Z ubezpieczeniem 215 zł...A wszyscy twierdzili że NC+ (199 zł za fulla) jest drogie.... :> Nie mniej jednak żeby lekko zbić cenę, MM mogła by darować sobie opłat za dekoder i ubezpieczenie. Ale nawet przy pełnym pakiecie Multimedia tych opłat nie znosi...[beep]ość to tu chyba najbardziej łagodne określenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno z Amsterdamu, bawiłem się świetnie (EMA 2013), więc nie zamierzam narzekać zbytnio na Multimedię.

 

Dowiedziałem się przy okazji, że wspomniany przeze mnie grudniowy termin na nowe kanały jest już nieaktualny. Chcą najpierw dokończyć modernizację sieci, więc nowe kanały pewnie dopiero po nowym roku. Multimedia chce teraz skupić się na rozbudowie i dotarciu do nowych miast, a nie zdobywaniu bazy kanałów. :/

 

Mnie najbardziej brakuje obecnie paczki Cinemax w HD i kanałów tematycznych TVN'u też w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oferty Canal+:

 

Platyna za 39 zeta ale na 23 miechy dla nowych lub na 24 jako przedłużenie.

Platyna za 49 zeta na 12 miesięcy dla nowych lub 13 jako przedłużenie.

Nowe pakiety:

Pakiet Film: Film, Film2, Canal+ za 39 zeta na 12 miesięcy dla nowych lub 13 miesięcy jako przedłużenie - czyli pakiet dla kinomaniaków

Pakiet Sport: Family, Family2, Canal+ Sport, ceny i czas trwania jak dla pakietu Film czyli 39 zeta - czyli pakiet dla miłośników sportu.

 

Kanały w HD, tam gdzie nie ma HD wersje SD.

 

Stare podziały silver, gold odpadają z oferty.

 

39 zeta za platynę nawet spoko, ale przy 23 miechach lojalki automatycznie fundujemy sobie przedłużenie umowy na wybrany pakiet podstawowy ndtv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największą głupotą MM jest pakiet HD za 9 zł. Jak się weźmie pakiet Maxbox to kanałami, które nie są dostępne w tym pakiecie a są w pakiecie HD jest Luxe.tv HD, Viasaty, TVP HD i Animal Planet HD. Czemu mam dwa razy płacić za Discovery HD, Ale kino HD, AXN HD oraz Fightbox HD, MTV Live HD ? W pakiecie Maxbox już wszystkie podstawowe kanały powinny być w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejny sposób na wyciągniecie paru złotych od abonentów.Nie ma to jak płacić dwa razy za to samo.Ale dział marketingu i strategii programowej nie widzi problemu.

No i Power TV dziś się nie pojawił-niestety... :|

Na kanale 503 brak jest przekazu kanału LOVE,ma to związek z https://satkurier.pl/news/93012/koniec-l ... sacie.html. CP w miejsce LOVE wprowadza Romance TV HD. Ciekawe co na to MM ? Zrobi pstryk tak jak zawsze ? Nic nie dając w zamian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kino+ HD jest dostępny tylko w pakiecie HD

Co do LOVE to pewnie oznajmią ze nie ma powodu do wypowiedzenia umowy czy cos bo gwarantowana liczba programów skladajaca się na odpowiedni pakiet nie ulegla zmianie.

Ciekawe jaki będzie ruch? Czy pozycja 503 w ogole zostanie usunieta? Czy tez zostanie cos innego dodane?

Dzwonilem, dowiedziałem się od konsultantki ze na razie ona sama nie wie jak się potoczy sprawa, czy cos dadzą w zamian czy tez nie. Pozyjemy zobaczymy. Na forum UPC tez ktoś napisał ze maja pasiaki zamiast LOVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...