Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wysłaniu rezygnacji email'em (skan pisma z odręcznym podpisem) dostałem list:

Potwierdzam przyjęcie Pana rezygnacji, rozwiązanie umowy nastąpi tego i tego, z tym dniem operator zapsrzestanie świadczenie usług.

Będziemy bardzo wdzięczni za ponownie rozważenie swojej decyzji i zgodę na przedstawienie możliwości dalszego korzystania z naszych usług na nowych, naprawdę bardzo atrakcyjnych warynkach.

 

Dalej pada numer: 244 244 333 czynny 15:30-19:30 - dział utrzymania klienta

Piszą, że dostanę tam wyjątkową, indywidualną ofertę promocyjną.

 

 

Jak ktoś chce może spróbować i pochwalić się na forum.

Do mnie nikt nie wydzwaniał - koniec umowy 30.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do byłego Streamu to istotnie coś jest na rzeczy,bo u rodziców w Jasle montują jakieś nowe kable po blokach,pewnie światłowody. Może w końcu po tym długim czasie będziemy mieli taką ofertę jak reszta abonentów. I nikomu to MM łaski nie robi,więc proponuję niektórym,żeby się nie zachwycali kwotami,jakie to MM poniosła na modernizację Streamu.Wiedzieli,co kupowali,a i cena była adekwatna do stanu technicznego sieci.Poza tym dostali sporą grupę nowych abonentów i to często w lokalizacjach,gdzie nie ma żadnej konkurencji.Więc modernizacja tej sieci to ich zakichany obowiązek.I tak za dłuuugo z tym czekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Pytanie, czy w przypadku Multimedii działa ta sama zasada?

...

Cześć,

 

Oczywiście, że istnieje ta sama zasada. Na moim przykładzie: chciałem wydębić Maxbox z PVR i pozostać przy internecie 20 mbit. Nieogarnięta pani z bok w Szczecinie nie była w stanie zaoferować absolutnie nic, co przekraczałoby oferty dla nowych klientów. Dostała więc ode mnie wypowiedzenie. Następnego dnia za pomocą formularza na stronie MM zapytałem, czy moje wypowiedzenie na pewno jest aktywne w systemie, ponieważ przeczytałem tu, że u niektórych wypowiedzenia do systemu nie dotarły. I dostałem odpowiedź, że moje wypowiedzenie też nie jest widoczne i że sprawę wyjaśnią z bok i dadzą znać. Po paru dniach rano dostałem maila, że wypowiedzenie już jest widoczne, a tego samego dnia po południu zadzwonił dział utrzymania klienta i dał ofertę o niebo lepszą niż standard, czyli Maxbox z PVR + 20 mbit za 89 zł (69 zł + 20 zł).

Także na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał czy składać wypowiedzenie, aczkolwiek może to też zależy od bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem tutaj to wkleić. Ale prawdę mówiąc MM też nie jest jakoś strasznie uboga i myślę, że ich stać na te kanały. :) Może ta sytuacja sprawi, że będą tańsze, ale ja się nie znam. :)

A Disney XD było w Stream Communications do lipca 2012 roku, ale zastąpili Cartoon Network. Pewnie to miało związek z przejęciem przez MM, chociaż na początku miałem nadzieję, że dodadzą kanały Disney'a bo jeden był już w Stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: Multimedia ma nadal dużo klientów analogowych. Chce więc ich zmusić do przejścia na cyfrówkę, udostępniając te kanały Disneya - w końcu to najpopularniejszy nadawca dziecięcy na świecie. :P Ale rozmowy z Disneyem idą twardo i kiepsko. Dogadali się więc z Agorą i w ten sposób wywarli nacisk na nadawcę. To dobry krok, ale myślę, że mało zmienia. Lepiej jakby zgodzili się na kompromis i wywalili jakieś kanały istniejące np. Polsat JimJam. Koszt niewielki, a korzyść spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w moim mieście jest dużo klientów analogowych i uważam, że oferta jest kiepskawa w porównywaniu z innymi miastami. Ale abonamentów cyfrówki też jest co raz więcej co można zaobserwować stojąc w kolejce w częstochowskim BOKu.

A jeśli chodzi o wy[beep]e Polsat JimJam czy tam innego kanału to mogłoby być to dobre, ale głupio by było jakby kanały Disney'a były w pakiecie dodatkowo płatnym. Powinny być od SuperBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówiłem, że będzie Disney? Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem, że MMP chciałaby mieć te 3 kanały, ale póki co nie ma na szans, bo Disney Polska chce za dużo kasy. Starają się negocjować i kombinować (stąd wzmianka w Gazecie), ale Disney twardo upiera się przy ponad 3zł za kanał. Dodatkowo, ostatnio obniżył atrakcyjność tych płatnych kanałów, publikując sporo swoich produkcji na Youtube.

 

Może jak uruchomią kanały HD w Polsce, trochę obniżą żądania za wersje SD i MMP wtedy je dołączy do oferty bez podwyżek cen pakietów? To całkiem możliwy scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie :|:

Disney chce, Multimedia też chce. Problem leży w cenie. Multimedia nie chce się zgodzić na standardową stawkę oferowaną przez Disneya. Bo to oznaczałoby podwyżkę cen abonamentów. Teoretycznie, można by puścić to w opcji dodatkowej, ale na to z kolei nie chce się zgodzić Disney - tylko pakiety podstawowe. Może jakoś się dogadają. Ale jeśli o mnie chodzi, to jestem przeciwny podwyższaniu abonamentu z tego powodu. Disneya i tak kupuję na płytach, a na tych kanałach przeważnie nie ma czego oglądać. :P

 

Zresztą te pretensje kierujesz pod zły adres, nie jestem rzecznikiem tych firm. Powtarzam tylko to, co sam usłyszałem. :P Najwyraźniej wszystkie wspomniane kablówki się zgodziły na te warunki i opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos już wcześniej pisal ze ma być prawdopodobnie TV Republika , nie wiadomo tylko czy SD czy HD, poza tym Polsat rezygnuje z F1 bo slaba ogladalnosc: https://satkurier.pl/news/93142/pols ... uly-1.html wiec tak sobie mysle ze może pojawi się Fox Sports, który podobno jest zainteresowany prawami do F1. Nadawca ten nabył już prawa do pokazywania koszykarskiej Euroligi oraz amerykańskiej Major League Baseball.

Przydalby się Eurosport 2 HD i paczka TVNów w HD. Pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...