Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałeś dekoder w nowym opakowaniu. Mała jest szansa aby był to nowiutki prosto spod igły.

 

A teraz powracając do moich zmagań z prędkością łącza, to dostałem odpowiedź jak ze schematu .

 

Witam,

 

Dziękuję za kontakt z naszą Firmą.

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie pragniemy poinformować, iż na chwilę obecną nie stwierdzamy usterki niskiego transferu. Modem kablowy pracuje stabilnie na sieci a łącze w pełni się wysyca. Prosimy o wykonanie kilku testów o różnych porach dniach na stronie test.mm.pl przy bezpośrednim połączeniu komputera z naszym modemem kablowym (czyli bez routera wifi).

Prosimy o wysłanie identyfikatorów przeprowadzonych testów w wypadku negatywnych rezultatów (identyfikator widoczny jest w prawym dolnym narożniku strony po wykonaniu testu).

Dodatkowo przypominamy, iż zakupione przez Państwa łącze nie jest typu CIR, co za tym idzie nie ma gwarancji prędkości. Przepustowość jest do określonej w pakiecie wartości, okazjonalnie wyniki mogą być niższe.

 

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszam również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

 

Pozdrawiam

 

Grzegorz Ostrowski

Dział Wsparcia Technicznego

 

wczoraj jeszcze były problemy a dziś ...

 

3089383461.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taki sam i też pachniał. Tylko, że ja lubię grzebać w sofcie i oprogramowaniu DOCSIS... a te nie pachniało nowością. Logi wskazywały na permanentny ERASE.

Po drugie stare już nie są produkowane przez Zieloną Górę. A nowe które są w ofercie, oferowane są nielicznym z uwagi na małą ilość dekoderów w BOK-ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu nie ma w tej chwili telewizji cyfrowej. W trakcie oglądania meczu na C+Sport HD zaczęło się zacinać i obraz się skończył. Podobnie jak na kanałach Polsatowskich, ale również wybiórczo. Po zrestartowaniu dekodera nie ma już w ogóle żadnego kanału. Ciemność... Ma ktoś może podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że na stronie jest tylko promocja na platinum nie musi oznaczać że nie sprzedają gold czy silver. Po prostu chcą sprzedać jak najwięcej najdroższych pakietów. Poza tym niejednokrotnie się przekonałem że zupełnie inne promocje są na stronie , inne w BOK-u a jeszcze inne na infolinii czy u przedstawicieli handlowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisze Paulus ze promocje sa ogólnokrajowe i sa lokalne.

Dzis rano cos około 7:30 jakas awaria u mnie, wyrzucilo blad techniczny na tv cyfrowe, poza tym analog i cyfrowa naziemna tez padla. Po jakich 15 minutach wszystko wrocilo do normy oprócz analogu który coraz sniezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...