Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@BartekPRLZ Tak, jest to możliwe na jednym kablu. Jak masz gniazdo abonenckie to ciągniesz kabel od wyjścia na radio, bo w gnieździe sa trzy wyjścia: TV, Radio i chyba Data (Internet). Oczywiście będzie trochę tłumienia. Natomiast u mnie nie bylo od początku gniazda tylko był trójnik na 2 telewizory kiedyś. Jak mi podlaczyli jeszcze Internet to z tamtego pierwszego trójnika dali przedluzke i podpięli jeszcze jeden trójnik, czyli do jednego wyjścia z trójnika był podpięty jeszcze jeden trójnik ażeby dzialaly 2 TV i Internet. Obecnie korzystam tylko z jednego TV wiec drugi trójnik odpialem i odlaczylem. Troche to zagmatwane ale nic trudnego. Rzecz jasna rozdzielenie sygnalu wiaze się z tym ze będziesz miał na obydwu TV nizszy sygnal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie również jest to możliwe. Wyjście z TV można rozdzielić poprzez rozgałęziacz. Jeden kabel do dekodera, który i tak dekoduje przesył cyfrowy a drugi jako analog. Tak jak powiedział przedmówca mogą wystąpić zakłócenia, ale analog to analog. Kilku moich znajomych ma właśnie tak to rozwiązane. Analog idzie im do salonu bowiem mało co oglądają TV a cyfra idzie do pokoju dziecka, które okupuje telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Ja od rana mam brak dostępu na wszystkich Canalach+. To jest o tyle dziwne, że mam starą umowę do stycznia a nową podpisałem już końcem października z obawy, że znikną mi dodane kanały. No i właśnie zniknęły mi wszystkie... Dziś gra Barca z Espanyolem a ja nie mam dostępu do C+. Ciekawe czy uda mi się gdzieś dodzwonić i wyjaśnić o co chodzi. Czy macie podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na szczęście też wszystko śmiga :) Mam nadzieję , że tak pozostanie i nie będzie sytuacji gdy po raz pierwszy włączyli paczkę , w piątek , człowiek się napalił i w sobotę , gdy najwięcej meczy , wyłączyli bez słowa ;) Choć jestem dziwnie spokojny , niektórzy mają zapewnienia na piśmie , że pełna paczka do końca trwania umowy ( tak jak ja ) , bez zmiany kosztów , więc tego się trzymam :) Ale proszę o inne opinie , jestem ciekawy jak ma się to w innych rejonach kraju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dodzwonić do działu technicznego. Całe szczęście bo rzeczywiście był jakiś błąd, pan coś zrobił i po zrestartowaniu dekodera C+ mi znowu wskoczył. Ale dlaczego tak się stało to nie mam pojęcia. Grunt, że zobaczę derby Barcelony a jutro Arsenal-Liverpool. Niestety o modernizacji sieci w moim rejonie nikt nic nie wie. Kolejny miesiąc minął, nowych kanałów brak. C+ tylko w SD. Zobaczymy co dalej. A jak tam w innych miastach MM Południe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na wysokości CH "Kaskada" w centrum jest uszkodzony światłowód z którego korzysta MM i UPC ( mówili o tym w Radiu Szczecin). Objawia się to czasowym brakiem dostępu do telewizji i internetu.Był czas zanim powstał cały kompleks,żeby poprawić całą infrastrukturę.Ale po co ?... :lol2: Teraz jest to z wiadomych przyczyn niewykonalne. Ot cała Polska. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

Nasza kochana MM znów szaleje. Centrum Szczecina drastycznie spadła prędkość netu.

Z 30 Mb z umowy , średnia prędkość z kilku speedtestów to .. 17,89 Mb

 

Mam to samo. Najśmieszniejsze jest to , że na stronie test.mm.pl mam zawsze ok.30Mb, a na speedtescie ok.17Mb. I jak to wytłumaczyć? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...