Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym VH1 nie macie racji, VH1 Polska parę lat temu zmieniło się w Comedy Central Family a to co jest teraz to polska mutacja VH1 European, w której część pasm muzycznych zastępuje się tymi z Polski.

 

E: Zresztą nie jestem pewien, czy istnieje jeszcze jakaś inna mutacja VH1 European, czy też ta stacja skupiła się na Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie. W Bielsku-Białej w nowym miesiącu nic. Wczoraj na Family pokazał mi się brak dostępu i trochę się zdenerwowałem, że znów go wyłączyli. Ale na infolinii w dziale technicznym sprawdzili i potem kanał wskoczył. Pan oczywiście nie miał żadnych wiadomości co do planowanej modernizacji i włączenia nowych kanałów w moim mieście. A jak tam w Sanoku i innych miastach na południu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na południowym wschodzie bez zmian. Wczoraj też był brak dostepu do C+ family,dobrze,że zadzwoniłeś,to pewnie odblokowałeś ten kanał dla całego byłego streamu.z nowości-to co już zbyło napisane-dali Canal +film HD w pakiecie do końca umowy. Ceny za paczkę C+SD takie same jak w HD.Pozdrawiam gorszą część abonentów wspaniałej MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/106749-Nowe-prom ... -roku.html

Już teraz wiadomo, dlaczego tak długo czekaliśmy na pełny pakiet C +. Po prostu nc+ zależało, aby w MM obowiązywały te warunki, najkorzystniejsze dla nich, a nie te które wprowadzają do siebie teraz. Tym samym, MM negocjowała o, jak najlepsze warunki, a panowie z nc+ nie za bardzo chcieli się zgodzić, stąd to przeciągnie podpisania umowy na nowe pakiety. Teraz wszystko układa się ładnie w całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Multimedia nie ma takiego pojęcia jak bez dodatkowych opłat. Znalazłem informacje, że opłata za MultiRoom w promocji obowiązującej od 1.10 kosztuje 14,99 PLN. Wszystkie regulaminy promocji są tutaj: http://www.multimedia.pl/tv-przydatne_dokumenty Zobacz, co są w stanie zaproponować przez telefon. Inne oferty są w biurach, inne na infolinii, a inne u lotnych konsultantów. Patrząc też na ceny pakietów może warto zastanowić się nad inną firmą ? Z mojego doświadczenia z tą firmą wiem, że da się z nimi negocjować dopiero jak napisze się wypowiedzenie i przyjdzie ze sprzętem zapakowanym do zwrotu. Niestety takie realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30-tego września pisałem ,że netu i dtv nie mam.Dziś w nocy o północy [z niedzieli na poniedziałek] też netu i dtv nie było ale za to był analogowy sygnał.Czyli historia się powtarza raz na tydzień przy zmianie tygodnia-była sieć stream.Ciekawe czemu tak to jest ,że wybija im równo o północy właśnie często i brak sygnału...Macie tak w regionie MM południe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m-mediol Dlatego tak się dzieje ze kolo polnocy nie ma ani DTV ani Internetu bo wtedy sa odbywane testy możliwości zwiększenia predkosci Internetu jak tez i najczesciej wtedy wprowadzane sa nowe kanaly. Robia to około polnocy a nie w dzień ażeby jak najmniej doskwierać ludziom, w nocy mniej ludzi korzysta z Internetu i oglada TV. A skad to wiem? Otoz u mnie jak mieli wprowadzić 30 MB/s to wcześniej mi o tym powiedział znajomy miejscowy technik konserwator i wlasnie wtedy 18 września testowali zwiększenie predkosci Internetu i wtedy pojawilo się tez 11 nowych kanalow HD w mojej lokalizacji i wlasnie wtedy miałem tez zapowiadane w związku z tym przerwy w dostawie do Internetu jak i tv cyfrowej. A Internet u mnie był najwieksza predkosc 6 MB/s a teraz najwieksza 30 MB/s. Wiec stad te przerwy mogą być ze cos modernizują probuja testują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda,że te przerwy są NIEZAPOWIEDZIANE,zresztą dotychczas żadna z przerw w tej sieci była niezapowiedziana.Według mnie coś w systemie im się o północy w niedzielę restartuje i stąd te przerwy-po prostu są za krótkie,żeby coś testować. Zresztą już widzę te gromady techników siedzących w nocy w niedzielę i testujących naowe kanały i możliwości najlepszej z sieci kablowych.No i wreszcie północ w niedzielę to jeszcze nie jest pora,żeby ludzie TV nie oglądali albo nie korzystali z neta,no bez przesady.Na canal +leci premierowy sport + i zawsze nie widze bramek z kilku meczy francuskiej albo hiszpańskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość oglądania kilku kanałów z sieci MM bez dekodera.Jak każda sieć kablowa,także MM nadaje sygnał w formacie DVB-C. Telewizor jest w stanie wyszukać samodzielnie wszystkie serwisy. Niestety większość z nich jest kodowana,a MM nie udostępnia modułów CI i kart kodowych, W najbliższej przyszłości też się na to nie zanosi. Więc ten test można potraktować jako ciekawostkę. W DVB-C z MM możemy odbierać :

-TVP 1

-TVP 2

-Amazing TV

-VOD Info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dado To ze tych przerw nie zapowiadają to to jest prawda. O tym ze u mnie będzie przerwa i ze będą testy w nocy to się dowiedziałem od miejscowego technika, i się sprawdzilo. To w takim razie kiedy te przerwy maja być? O 3 w nocy? Żona technika która jest przedatawicielem handlowym wlasnie mowila ze ona i jej maz wlasnie o polnocy musieli być w stacji czołowej kiedy te testy były u mnie, a ze technik konserwant ma jeszcze na glowie Łapy wiec tam tez o polnocy musieli być. Smieszne żeby takie krótkie 5 minutowe przerwy jeszcze zapowiadali z wyprzedzeniem. Mi to nie przeszkadza, no chyba ze ktoś 24 godziny na dobe oglada telewizje no to takiemu komus 5 minut przerwy będzie przeszkadzalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza, no chyba ze ktoś 24 godziny na dobe oglada telewizje no to takiemu komus 5 minut przerwy będzie przeszkadzalo.

No widzisz-a mnie przeszkadza,mimo że nie oglądam TV 24 na dobę...inaczej-nie przeszkadza mi bardzo,po prostu wolałbym,żeby tych przerw nie było,niz gdy są.I tak jak wspomniałeś,3 w nocy to idealna pora na tego typu prace.Chociaż i wtedy ktoś może oglądać np. program dla dorosłych i taka nagła przerwa może go wybić z rytmu czy coś.I wtedy jemu tez to będzie przeszkadzało.Reasumujac-ja po prostu uważam,że jak TV i internet mają być 24 h na dobę,to tak ma być. Każde odstępstwo od tego jest nie w porządku.

Teraz np. tez nie mam neta z MM,juz od kilku dobrych minut muszę korzystać z innego łącza. I co,mam im za to jeszcze podziękowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia

 

Postprzez m-mediol » 1 sie 2013, o 15:29

Ja jadę jeszcze na module cam i jakbym pozostał dalej w MM to będę dalej na module jechał ,bo wygoda jak ......syn

 

Witam

Proszę o informację czy będąc w MM nadal używasz modułu ? Jeśli tak to jakiego /model/i czy wszystkie programy działają.Bo ja dzwoniłam do MM na infolinię i powiedzieli mi żebym nawet nie kupowała żadnego modułu bo nie będę mogła odbierać programów bez ich dekodera, ze mają specjalne zabezpieczenia i się nie da. A ten ich dekoder to tylko ogranicza mi mój telewizor. Nie po to kupowałam nowy żeby używać jak monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...