Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem ponownie ażeby poprawili Turbo Xtra na Discovery Turbo Xtra, przy okazji tez NGC Wild na Nat Geo Wild a National Geographic Wild HD na Nat Geo Wild HD, wspomniałem tez o tych VH1, inny konsultant się trafil teraz, a dodzwonić się o tej porze to masakra, nie wiem czy to poprawia, maja podobno do mnie jeszcze oddzwaniać.

Niech Multimedia udostępni uprgate do oprogramowanie dekoderów i abonenci sami sobie wyedytują kanały. Skoro dział techniczny nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widze ze po moim drugim telefonie nie ma poprawy, powtarzam to zależy na jakiego konsultanta się trafi, z tym co drugi raz rozmawiałem, poprosiłem o nazwisko tego z którym rozmawiałem poraz pierwszy. Może poproszę ażeby tamten ze mna się skonsultowal. Po drugie Wy tez powinniscie dzwonic i uwagę zwracać, a nie tylko jedna osoba, po pierwsze jeżeli więcej osob będzie ich meczyc to wtedy prędzej cos się wywalczy, a tak trzeba czekac ze może trafi się ktoś naprawdę kompetentny. Nie chce tutaj nikogo urazic, bo widze ze jak co do czego to tylko każdy oglada się na kogos innego ze zalatwi sprawę a sam nic nie dziala. To tak na marginesie. O Canal+ była walka i odnieśliście zwycięstwo, podobnie z innymi sprawami, w tym z nazwami kanalow, trzeba ich dreczyc i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto z ramienia MM negocjował z nc+, ale wynik półrocznych negocjacji jest kompromitacją. Nie pierwszą wprawdzie, zapewne nie ostatnią, ale pokazującą z jak żenującą firmą mamy do czynienia.

Reasumując - dostęp do pełnej paczki C+ mamy pół roku po innych sieciach, na gorszych lub takich samych warunkach jak u konkurencji. Wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widze ze po moim drugim telefonie nie ma poprawy, powtarzam to zależy na jakiego konsultanta się trafi, z tym co drugi raz rozmawiałem, poprosiłem o nazwisko tego z którym rozmawiałem poraz pierwszy. Może poproszę ażeby tamten ze mna się skonsultowal. Po drugie Wy tez powinniscie dzwonic i uwagę zwracać, a nie tylko jedna osoba, po pierwsze jeżeli więcej osob będzie ich meczyc to wtedy prędzej cos się wywalczy, a tak trzeba czekac ze może trafi się ktoś naprawdę kompetentny. Nie chce tutaj nikogo urazic, bo widze ze jak co do czego to tylko każdy oglada się na kogos innego ze zalatwi sprawę a sam nic nie dziala. To tak na marginesie. O Canal+ była walka i odnieśliście zwycięstwo, podobnie z innymi sprawami, w tym z nazwami kanalow, trzeba ich dreczyc i tyle.

 

Kompletnie mnie to nie interesuje :lol2: Oglądam dany kanał a nie to co jest po Mini Mini, równie dobrze dla mnie mogą zmienić na Mini Mini i dać zamiast + to ! a na VH-1 niech sobie nawet dopiszą VH-1 - najlepsza muzyka :D Aż taki skrupulatny nie jestem :D

 

Wyszło na moje C+ Platyna w promocji 59zł :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ten temat już jakiś czas ze względu głownie na roszady z C+. Dziś byłem w BOK w Warszawie i dowiedziałem się takich rzeczy, że musiałem się w końcu zarejestrować i to napisać :D Do końca grudnia mam pakiety C+ HD oraz Sport Extra HD, ale na rok dłużej mam umowę na Net 12 + Komfort. Pani powiedziała, że jeżeli chcę przedłużyć C+ lub Sport to muszę koniecznie przejść na nową ofertę. Innej opcji nie ma, chyba że zrezygnuję z tych pakietów, bo jeśli nie zrezygnuję to wiadomo - będę płacił wg cennika. Teraz uwaga. BOK W-wa nie ma promocji MaxBox + Net jakikolwiek np. 12. Jest tylko SuperBox z Netem na 2 lata za 60zl. Jeżeli chcę MaxBox z Netem to Pani powiedziała, że nie ma pakietu i musi mi to złożyć z 2 promocji co wychodziło ponad 100zł. Absurd!

 

Co do samego pakietu C+ HD przedstawiła mi następujące ceny:

Silver - 39zl

Gold - na ten pakiet nie ma promocji i jest 59zl ( :brawo: )

Platyna - 49zl

 

Gdy zapytałem o dotychczasową promocję na 6msc, powiedziała, że dawno jej już nie ma. W tym momencie nie powstrzymałem śmiechu i się pytam od kiedy dokładnie. Pani znalazła konkretny regulamin i mi pokazała na komputerze. Promocja skończyła się z końcem sierpnia b.r. Absurd!

 

Pozdrawiam Panią z biura bo była bardzo uprzejma i było jej przykro, że nie może mi nic konkretnego zaoferować, ale ludzie! To co się dzieje w tej firmie to jest porażka :D Nie wiem czy się śmiać, czy płakać, ale jeżeli BOK w stolicy ma takie informacje/oferty to co dopiero wymagać od mniejszych biur...

 

Pozdrawiam wszystkich w pierwszym poście, Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tym bardzo zawiłym regulaminie jest wzmianka o dotychczasowych abonentach Canal+ ? Wczytałem się w ten regulamin trzy razy i nadal nic nie mogę wywnioskować. Czyżby MM szykowała Nam zgniłe jajo ? To w końcu mamy te otwarte okno czy też "szanownej" MM już się odwidziało ? :evil::twisted:

Edit : Na infolinii potwierdzają że dotychczasowi abonenci Canal+ mają otwarte okno do końca swoich promocji .To już nie mogli tego napisać JASNYMI I CZYTELNYMI literami w regulaminie ? Byłbym bardziej spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel, odnośnie obecnych abonentów C+. Ci co mają jakąkolwiek promocję na C+, maja gwarancję otwartego okna na Platyne w HD do końca promocji - potem zostanie im 4x SD i 2xHD (jak maja promocje z HD), albo samo 4xSD i opłata za pakiet C+ i C+ HD z cennika. Ci co mają teraz C+ bez żadnej promocji (na cennikach) - otwarte okno I TU UWAGA: do końca września 2013, czyli do poniedziałku. I jedziemy dalej po cenniku, ale z 4xSD i ewentualnie 2xHD. Jeżeli ktoś z tych co maja C+ na cenniku, chce mieć dalej platynę, muszi migrować wg innych regulaminów, niz ten tu wyżej wrzucony. A mianowicie: Platyna za 49 zeta (6xHD), Silver z Canal+Sport (3xHD) za 39 zeta. Numery tych promocji wam wrzucę potem. Stare promocje na C+ obowiązują do końca września, ale oficjalnie są ze sprzedaży wycofane wg nowego cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, okno jest do końca promocji, w BOKu mi pokazali świstek na, którym było to napisane i podpis kogoś tam z góry MM.

 

 

jackie, a umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież napisałem, że Ci co mają promocje mają okno do jej końca, a Ci co maja teraz C+, ale po cenniku, żegnaja sie z Platyną 30 września.

 

I numery regulaminów migracyjnych: 2013/550 oraz 2013/548 - możecie o nie w BOKach popytać i sobie poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 zł dla obecnych abonentów Canal+ którym kończy się promocja i chcą migrować do nowego pakietu Platinum. 59 zł to cena dla nowych klientów. Pierwszy miesiąc i kolejne dwa pełne miesiące opłata wynosi 0 zł.Po tym okresie cenny wyniosą odpowiednio 49 zł (dla migrujących) i 59 zł (dla nowych klientów) Okres zobowiązania wynosi 15 miesięcy.

Można także zostać przy obecnym Canal+ SD (czyli Canal+,Canal+ Film,Canal+ Sport i Canal+ Family 2) wtedy cena pozostaje bez zmian i wynosi 29 zł.Do tego pakietu można dodać opcję HD (Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD) w cenie 6 zł.

W moim przypadku okno otwarte kończy się 31 marca 2014 roku. Do tego czasu będę miał odkodowany pełny pakiet Canal+ Platinum. Czyli miesięczny koszt do końca mojej promocji wynosi łącznie 35 zł.Do 25 marca muszę się określić czy chcę migrować czy zostać przy starym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 zł dla obecnych abonentów Canal+ którym kończy się promocja i chcą migrować do nowego pakietu Platinum. 59 zł to cena dla nowych klientów. Pierwszy miesiąc i kolejne dwa pełne miesiące opłata wynosi 0 zł.Po tym okresie cenny wyniosą odpowiednio 49 zł (dla migrujących) i 59 zł (dla nowych klientów) Okres zobowiązania wynosi 15 miesięcy.

Można także zostać przy obecnym Canal+ SD (czyli Canal+,Canal+ Film,Canal+ Sport i Canal+ Family 2) wtedy cena pozostaje bez zmian i wynosi 29 zł.Do tego pakietu można dodać opcję HD (Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD) w cenie 6 zł.

W moim przypadku okno otwarte kończy się 31 marca 2014 roku. Do tego czasu będę miał odkodowany pełny pakiet Canal+ Platinum. Czyli miesięczny koszt do końca mojej promocji wynosi łącznie 35 zł.Do 25 marca muszę się określić czy chcę migrować czy zostać przy starym pakiecie.

 

Dokładnie tak jest. Nowi klienci - czyli Ci co kupują ndtv z Canal+ lub Ci którzy mają już ndtv i dokupują C+ mogą dostać w promocji platynę za 59 zeta (masakra) na 15 miechów, z czego m-c aktywacji + 2 kolejne są gratis. Natomisat klienci, którzy maja juz Canal+ w jakiejkolwiek promocji lub po cenniku - I tu daniel masz babola, bo cennikowo pakiet Canal+ czyli 4xSD (Canal+,Canal+ Film,Canal+ Sport i Canal+ Family 2) kosztuje 39 zeta (a nie 29 - to jest cena promocyjna) - Ci klienci moga migrować do kolorowych pakietów i dla nich sa dwie opcje promocyjne: Platyna za 49 i Silver z Canal+ Sport za 39 zeta. Zawsz tez mogą zmigrować bez lojalki, czyli po cenniku - tak muszą zrobic Ci, którzy by chceli np Golda - bo na niego nie promocji migracyjnej. Wyszło na to, że najbardziej zyskali Ci, co niedawno kupili C+ w starej promocji, albo przedłyżyli aneksem - bo mają otwarte okno do końca tych promocji. Tych co mają C+ po cenniku (bez promocji) we wtorek czeka niemiła niespodzianka, bo im zgaśnie gratisowa Platyna w HD. Oczywiście zakładam, że w przyszłości MM będzie sie chciała pozbyć w zmodernizowanych sieciach wersji SD i będzie musiała zachęcić klientów ze starą paczką 4xSD na przejście na kolory, ale obecnie alternatywa w tych samych pieniądzach - 39 zeta - jest wymiana Canal+,Canal+ Film,Canal+ Sport i Canal+ Family 2 w SD na C+Family, C+Family2 i C+Sport w HD. Ten migracyjny pakiet to kompromis cenowy dla miłośników sprortu.

A wracając ogólnie do tego dlaczego tak drogo? Przecież MM I UPC to dwaj najwięksi gracze. UPC jedzie na starej umowie, ale pewnie też niedługo. Więc dawanie tanio swoich premium pakietów do tak dużych kablówek to strzał w kolano. Dla MM posiadanie pełnego C+ to sprawa wizerunkowa - i jest, chcieliście, to macie; nikt nie mówił, że będzie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...