Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw niech dodadzą kanały które już mają czyli Polsat Viasat Explorel (dostępny tylko w iptv i w serwisie mmtv), Superstację (iptv i ...analog) kanał lokalny ( w mojej lokalizacji TV Pomerania dostępna tylko w analogu),CNBC Europe(tylko iptv) i TV 5 Monde (tylko analog). Brak tych kanałów w ofercie cyfrowej to prawdziwe kuriozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na wysokości CH "Kaskada" w centrum jest uszkodzony światłowód z którego korzysta MM i UPC ( mówili o tym w Radiu Szczecin). Objawia się to czasowym brakiem dostępu do telewizji i internetu.Był czas zanim powstał cały kompleks,żeby poprawić całą infrastrukturę.Ale po co ?... :lol2: Teraz jest to z wiadomych przyczyn niewykonalne. Ot cała Polska. :>

 

Infrę poprawiali. Jak budowali Kaskadę to jakiś mistrz koparki dziabnął studnię i urwał się m.in. kabel MM. Naprawa poszła w ramach ubezpieczenia Kaskady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

Nasza kochana MM znów szaleje. Centrum Szczecina drastycznie spadła prędkość netu.

Z 30 Mb z umowy , średnia prędkość z kilku speedtestów to .. 17,89 Mb

 

Mam to samo. Najśmieszniejsze jest to , że na stronie test.mm.pl mam zawsze ok.30Mb, a na speedtescie ok.17Mb. I jak to wytłumaczyć? :/

Najprostsze wytłumaczenie jest takie, że masz 30 Mb do serwera Multimedia bo sieć HFC nie jest przeciążona a z ich "wyjściem na świat" może być już gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj też wyłączyli kanały Canal+ HD, zostały tylko SD. A przecież telefonicznie zapewniali, że będą na 6 m-cy. :P W konsekwencji zgodziłem się na Canal+ Platinum za 49zł. Co ciekawe, opcja Canal+ zniknęła z ich strony www.

 

Kanałów HD z aktualizacji sierpniowej nadal brak - mam nadzieję, że do świąt się doczekam. Na początku grudnia wprowadzą też kilka nowości - mam nadzieję, że tym razem wszędzie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san No to dziwne ze większe miasto a jeszcze nie masz dodanych kanalow HD które pojawily się w sierpniu, u mnie pojawily się dopiero 18 września, a ktoś pisal ze niedawno dopiero w Tarnowie. Widac wlaczaja te kanaly tak jak im sie podoba.

 

Druga sprawa to skad masz info ze na początku grudnia wprowadza jeszcze jakies nowe kanaly? Jak wiesz to napisz jakie to kanaly niby maja wejść na początku grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop:

Mój znajomy, ze szkoły pracuje u nich jako technik - czasem szepnie to i owo. Obiecałem, że nic nie wypuszczę na sieć, więc wybacz nie rozwinę tematu. Mogę powiedzieć, że nie będzie to wielka zmiana, jak ta z sierpnia. Będą też nowe promocje.

 

Nie rozumiem założeń tej modernizacji. Mój znajomy twierdzi, że już technicznie są gotowi do zwiększenia prędkości internetu i nowe kanały HD. Na co MMP jeszcze czeka? Aż góra zatwierdzi, czy co?

 

Edit:

O! Na stronie już pojawiła się promocja, z której skorzystałem ja. Czyli Canal+ Platinum za 49zł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sony87:

W moim mieście modernizacja polegała na położeniu nowych światłowodów (widziałem spore rozkopy) w celu zwiększenia prędkości internetu. A w przypadku telewizji na wymianie stacji czołowej, unowocześnieniu jej. Tam gdzie było dużo kanałów analogowych, zredukowali trochę ich liczbę. Nie będę wdawał się w szczegóły techniczne, bo mnie aż tak to nie interesuje (może znajdzie się ktoś mądrzejszy i ci opowie?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san Ja tez mam znajomego technika u siebie w miejscowości, wiec jak zechce to się dowiem jak go zlapie co się szykuje na grudzień.

U mnie tez kładli nowy swiatlowod czy tez dodatkowy aby zwiekszyc predkosc Internetu do 30 MB/s, po drugie tez cos tam wymieniali na nowsze w stacji czołowej u mnie w miejscowości pod większy Internet i te 11 nowych kanalow co się pojawily. Wszystko tez było gotowe do odpalenia Internetu i tych kanalow HD, jednak tez zwlekali długo z odpaleniem. Niby miały być usunięte 2 kanaly w analogu u mnie, ale kiedy pojawily się nowe 11 kanalow w HD to nic z analogu nie ubylo, pozostalo bez zmian. Jednak wydaje mi się ze jak w przyszłości zechca dodawać nowe kanaly to ażeby znalazło się miejsce na nie to będą musieli prędzej czy później cos usunąć z analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik ze stronyhttp://www.test.mm.pl to

 

Obecny wynik: 13467 Kbps 2014 Kbps 35 ms

 

Jutro dzwonie na infolinie

 

To nie tak źle.

Wrocław opcja 60mbit

 

3080972123.png

 

Dopiero po północy się odtyka :)

Ceny mają niezłe, ale nie wystarczy nałapać klientów na promocje w infrastrukturę też trzeba pompować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron Zle się wyraziłem. W chwili obecnej Multimedia nie dodala zadnych nowych kanalow. Caly czas jest mowa o tych 11 kanalach HD, które zostały wlaczone w sieprniu a których jeszcze nie ma we wszystkich lokalizacjach. Te 11 kanalow to:

MiniMini+ HD, Teletoon+ HD, TVS HD, Planete+ HD, Fight Klub HD, Novela TV HD, Tele 5 HD,

Stars TV HD, E! Entertainment HD, TLC HD, Universal Channel HD.

Natomiast draco_san napisał ze w grudniu maja być jeszcze dodane jakies nowe kanaly, jakie to będą nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop:

U mnie prędkość internetu 30 MB/s jest już od dawna. Teraz czekam na 120 MB/s. Znajomy technik twierdzi, że już od dawna są gotowi do tej prędkości, ale góra nadal nie pozwala jej oferować. Dlatego nie rozumiem, w czym mają problem. Nie muszą też specjalnie usuwać kanałów z analoga, bo u mnie są zajęte tylko 52 kanały (w tym 3 przeznaczone na dosył MUX'ów DVB-T). Może nie ma kto tego przetestować?

 

Co do tych kanałów (z grudnia), to nie sądzę, aby wszystkim się spodobały. :P

 

@Sony87:

11: MiniMini+ HD; Tele 5 HD; Novela TV HD; teleTOON+ HD; Planete+ HD; Stars TV HD, TVS HD, E Eintertainment HD, Universal Channel HD - zapomniałeś o TLC HD. Chodziło ci o FightKlub HD, bo FightBox HD jest już o jakiegoś czasu, nawet w miejscach gdzie nie było modernizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san U mnie do tej pory najwieksza predkosc to było 6 MB/s, dopiero od niedawna po modernizacji najszybsza jest 30 MB/s. Roznica w cenie jest taka ze 6 MB kosztuje 44 zl a 30 MB/s z umowa na 1 rok czasu 59 zl a jak na 2 lata to 49 zl, wiec teraz tych 6 MB/s nie oplaca się brac. No ciekawe co to za kanaly ze się wszystkim nie spodobaja, podejrzewam ze wśród nich może być Telewizja Republika i nowy Power TV który startuje 20 listopada. Jeśli to owe kanaly to naprawdę nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...