Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Da się moduł CAM - w sieci Promax

 

 

Multiroom SD - udostępnia wszystkie kanały w jakości SD pakietów z umowy, niezależnie, nawet na dwóch dodatkowych odbiornikach. Dostępny jest dla abonentów wszystkich pakietów cyfrowej telewizji kablowej. Opłaty: aktywacja drugiego i trzeciego dekodera SD - 10 zł lub modułu CAM (opcja niedostępna dla abonentów pakietów HD, wybierających Multiroom SD) - 60 zł, miesięczny abonament za 1 dodatkowy dekoder / moduł CAM - 10 zł z ekoFakturą.

Multiroom HD - udostępnia wszystkie kanały w jakości SD i HD z pakietów z umowy, niezależnie, nawet na 2 dodatkowych odbiornikach. Dostępny jest dla abonentów pakietów Podstawowego HD, Wygodnego HD i Plus HD. Opłaty: aktywacja drugiego i trzeciego dekodera HD - 100 zł lub modułu CAM - 60 zł, miesięczny abonament za 1 dodatkowy dekoder / moduł CAM - 20 zł z ekoFakturą

 

Tylko te ceny mogły być o połowę mniejsze Czekam na ruch ze strony MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał MM ma zupełnie inny system kodowania niż pozostałe kablówki w Polsce (np. wspomniany wyżej Promax). W MMP nie używają kart dostępowych! Tylko garstka klientów ze Streamu ma dekodery z kartą lub moduły CAM, bo tam jest inny system kodowania.

Całkiem możliwe że MM wprowadzi po prostu dwa system kodowania, dla klientów którzy będą chcieli dekoder, VOD i inne bajerki będzie to co teraz a dla tych, którzy tego nie chcą dadzą system kodowania, który umożliwia stosowanie modułów CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz dwa dni temu napisałem maila z zapytaniem czy jest planowane wprowadzenie modulow CAM. Oto jaka otrzymałem odpowiedz:

 

Witam,

 

Dziękuję za kontakt z naszą Firmą.

 

W odpowiedzi na Państwa maila informujemy, że jest planowane wprowadzenie tej usługi w przyszłym roku.

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszam również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

 

Pozdrawiam

Dział Wsparcia Technicznego

 

Tak wiec wiadomo ze na pewno będą i człowiek z innego forum jednak napisał prawde. Jeśli owe moduly wejda to raczej zdecyduje sie pozbyć dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba jakieś względy w MM bo ja pisałem i żadnej odpowiedzi :read: Jestem jak najbardziej za modułem CAM

 

 

A teraz z innej beczki

Pozbyłem się leciwego TV Uniwersum z którym nie miałem żadnych problemów i kupiłem nowy LCD ,ale ten stary posiadał fajne funkcje z których moja dziewczyna (żonka) była bardzo zadowolona .Miała PIP PAP i inne bajery związane z oglądaniem TV,Oglądała np Seriale, w okienku PIP miał podgląd na program TVN 24 i w momencie kiedy pojawiła się interesująca propozycja jednym klikiem przełączała na program.I teraz najważniejsze w MM jest podłączony sygnał ANALOGOWY i czy po podłączeniu do niego takiego tunera (oczywiście jak się da)

C4 Tuner TV WAND USB DVB-T HD +ANTENA +PILOT HDTV lub Hybrydowy tuner DVB-T TV USB analogowy i cyfrowy (ten by był EXTRA) lub inny będzie to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powidzieć o co tu chodzi te info przyszło mi na ebok. multimedia ble, ble a dalej coś takiego:

 

Ponadto informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2014 r., dotychczasowa zawartość Pakietu Canal+

i Canal+ HD zostanie zmieniona.

Nowa odsłona Pakietu Canal+ realizowana będzie poprzez kanały: Canal+ Family, Canal+ Family2,

Canal+ Film HD* oraz Canal+ Film2 HD*.

Zmieni się także układ Pakietu Canal+ HD, który tworzyć będą kanały: Canal+ Family HD*

oraz Canal+ Family2 HD*.

Ceny obydwu pakietów, tj. Canal+ i Canal+ HD pozostają bez zmian.

Jeśli mają Państwo więcej pytań dotyczących nowej oferty promocyjnej Pakietu Canal+ Platinum

lub zmian realizowanych w bieżącej ofercie Canal+, prosimy o kontakt z naszym Call Center – numer

244 244 244 lub z konsultantami w najbliższym Biurze Obsługi Klienta Multimedia Polska S.A.

Z poważaniem

Piotr Stryczek

Z‐ca Dyrektora Pionu Sprzedaży i Marketingu

Multimedia Polska

To przecież jakieś jaja a gdzie Canal+ i Canal+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się z wami nie zgodzę. Wszystko jasno napisane. Czego wy tu nie kumacie ??. Swoją drogą sprytna zagrywka MM, żeby zmusić ludzi do migracji na platynę. Od kwietnia 2014 (pewnie wtedy ludziom się kończą stare promocje na ten pakiet)stary pakiet Canal+ za 39 zeta wg cennika będzie zawierał 2x Film w HD i 2x Family w SD czyli liczba gwarantowanych się nie zmienia (a brak najważniejszego premierowego C+ i Sportu). Więc jak ma się płacić 39 za stary pakiet wolę 39 zeta za platynę - na rok. Wg mnie dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazy i komunikaty do abonentów powinny być jasne i czytelne.A tu widzę pełno niedomówień i niejasności. Stary pakiet C+ zawierał kanały Canal+,Canal Film,Canal+ Sport i Canal+ Family 2.Teraz "wspaniałomyślnie" wymienia się Canal+ na Canal+ Family a Canal+ Sport na Canal+ Film 2. Przy czym operator zapewnia że liczba kanałów gwarantowanych nie została zmieniona. Więc nadal można płacić 39 zł za podróbę. :lol2::lol2: Przecież tu jedno przez drugie się wyklucza. To tak jakby mieć pakiet HBO i operator wg. własnego widzi mi się zmienia HBO na Cinemax a HBO 2 na Cinemax 2 zostawiając HBO Comedy . Tak więc liczba kanałów gwarantowanych została ta sama,cena też.Więc o co chodzi ?? :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi z gwarantowanej liczby kanałów jak nie mam gwarantowanej zawartości programowej i merytorycznej ? Przecież Canal+ Film 2 to nie to samo co Canal+ Sport ...Równie dobrze mogli by dołączyć właśnie wspomnianą tu Novelę HD. To są po prostu jakieś jaja.Tym zagadnieniem powinien oprócz Teleexpresu zająć się także UOKIK. Przecież te zapisy naruszają zbiorowy interes abonentów. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno.NC+ ma zamiar dodać trzy nowe kanały sportowe ,ciekawe jak sieci kablowe zareagują i czy będą chciały je dodać do swojej oferty.

Na pewno MMP będzie chciała się dogadać. Chyba wyciągnęła wnioski po poprzedniej porażce z przedłużającymi się rozmowami o C+. Pytanie tylko "kiedy?" i "za ile?". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 zł miesięcznie ??? :lol2::lol2: Może Multimedia szykuje dla wszystkich Battlefield 4 albo Gran Turismo 6 ? :mrgreen:

EDIT :widzę tam min. Test Drive Unlimited 2 i Assassins Cred :> Ten dekoder to pociągnie ? No chyba że będą to wersje na telefony komórkowe i smartfony.... :>

Nie mniej jednak cały pomysł jest godny uwagi-ale cena 20 zł jest mocno zaporowa. I co z wymianą baterii do pilota co 2-3 dni ?

Była Cyfra+ (słynny serwis Cyfra+ Gry i moje ulubione "Brylanty") oraz N-ka na dekoderach turbo gry udostępniała całkowicie za darmo.W UPC serwis z grami był także oferowany bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...