Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomosc dla abonentow Multimedia Polska Poludnie:

 

Szanowni Państwo, w związku ze zmianami w ofercie telewizji cyfrowej DTV Multimedia Polska Południe prosimy o przestrojenie Państwa dekoderów do odbioru telewizji cyfrowej lub telewizorów posiadających moduły CAM do nowych parametrów odbioru zgodnie z załączonymi instrukcjami. Więcej informacji uzyskają Państwo w najbliższym Biurze Obsługi Klienta.

 

Sa tez tam instrukcje restartowania odbiornikow w Multimedia Polska Poludnie:

http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... fa169fd2f7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci spis? Nic nie dodają, było mówione że zmieniają w styczniu częstotliwości, robią miejsce dla pełnej oferty cyfrowej dla klientów Stream.

 

A mniej więcej , to kiedy będzie pełna oferta cyfrowa dla klientów Stream?

 

Przepraszam , że post pod postem , ale mam takie pytania:

 

1. Czy starzy klienci Steam , którzy są obecnie w MM-Południe mogą mieć moduł CAM?

2. Mógłby ktoś przedstawić listę kanałów dostępnych w MM-Południe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mojej interwencji nazwy kanalow zostały zmienione. Private Spice zmieniono na Brazzers TV Europe a Turbo Xtra poprawiono na Discovery Turbo Xtra

Ja też zgłaszałem. :) Szkoda tylko, że nie wprowadzili zmian w opcjach odtwarzania nagranych programów. :-/

 

Czy u Was na niektórych programach widać w lewym górnym rogu przerywaną białą linię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego tak się dzieje? Po czyjej stronie jest problem? Nadawcy, mm, czy ustawień TV?

 

Z ciekawości zarejestrowałem się na stronę mmtv.pl i zauważyłem, że ~11 kanałów mam zablokowanych m.in. TLC, NGC - "Kanał TV nie jest dostępny w posiadanym przez Ciebie pakiecie[...] zmień swój pakiet[...]", a posiadam MaxBoxa. :lol: Edit: już jest OK, musiałem odłączyć i ponownie podłączyć konto z fakturą. Mam teraz dostęp do Polsat Viasat Explorer, którego nie ma w MaxBoxie. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos ma albo orientuje sie jaka jest cena podlaczenia drugiego dekodera z multimediow?? Mam swiatlowod do domu i taka skrzynke w mieszkaniu z 5cioma wyjsciami. 3 juz sa zajete wiadomo TV, net i telefon i zastanawiam sie nad podlaczeniem jeszcze jednego dekodera z tym samym pakietem programow do 4 wyjscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Południa - nie napalajcie się tak na nowe kanały. :D

Po pierwsze napewno ich nie będzie po 0:00. U mnie jak włączali 1 lipca to też miało być po północy a włączyli o 17:00. :)

Po drugie i tak będziecie mieli niedostępne te kanały bo nie macie umów na te pakiety i będziecie musieli podpisać żeby wam włączyli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście końcem grudnia podpisałem aneks do umowy więc czekam na pełny pakiet. Platynę miałem już wcześniej więc HD powinny mi się jutro pojawić. Ale też myślę, że może to byc później niż od północy. Tymczasem u mnie na razie nic nie kręcą, wszystkie kanały idą po staremu i nic nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy starzy klienci Steam , którzy są obecnie w MM-Południe mogą mieć moduł CAM?

2. Mógłby ktoś przedstawić listę kanałów dostępnych w MM-Południe?

Mogą,o ile kiedyś mieli,tzn. jak miałeś,to ci nie zabiorą,ale nowego ci nie dadzą.

Co do listy kanałów-jak bardzo chcesz,to moge ci zeskanować...albo pytaj o konkretne,to ci napiszę,czy mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...