Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest trochę dziwna.Sprawdż wszystkie ustawienia w dekoderze PVR/1080i,16:9,itp./,kabel HDMI/jest ten sam co przedtem?/,siłę i jakość sygnału.

Mam dekoder bez PVR,nigdy nie miałem z PVR i nie mam porównania.Na zdrowy rozum obraz powinnien być taki sam.Ja z obrazu HD jestem b.zadowolony.

Jeśli wszystko sprawdzisz i jest OK to walcz z operatorem do skutku/niech przyniosą tuner bez PVR na podmianę i sprawdż różnicę/.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście zmiany na liście kanałów DTV ? Jestem w Szczecinie mam Viva Polska oraz MTV Polska na 502,503 oraz 548,549. Czy tak jest u wszystkich ? Co do tego dekodera PVR to są dokładnie takie same dekodery jak 5800c z tą różnicą, że ma on wbudowany dysk twardy. Różnica byłaby wtedy, jeżeli miałeś nieco nowszy czarny (zamiast srebrnego) dekoder bez nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałoby to cel gdyby MTV Polska była obecna w STARTBOX i MINIBOX.A tak to nie rozumiem.Dziwne jest to że mając pakiet MINIBOX nie mam tak podstawowych programów jak TVN Style czy MTV Polska,a w tańszym STARTBOX-ie są obecne.Mało tego są nawet w analogu.Trochę dziwny ten układ z programami w tanich pakietach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jaką cenę można wynegocjować na DTV pakiet MaxBox + Canal+Patyna + Internet (ewentualnie jakaś ciekawa oferta bez Canal+), chodzi mi o migrację z pakietu Komfort+Pakiet Film + Internet 6MB. Problem polega na tym że umowa na internet kończy się w maju a na TV w listopadzie przyszłego roku. Jeśli będzie trzeba to będę czekał do końca umowy na internet aby mieć jakąś kartę przetargową, choć nie ukrywam że wolałbym tego uniknąć i móć korzystać z pełnej ofert programowej. Dodam że za obecną ofertę płacę 119 PLN - lokalizacja Chełm. Pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pakietu Komfort + Canal+ + Internet 6MB + SportHD + telefon (którego nawet nie podłaczyłem) za 109zł przeszedłem na Superbox + Sport HD Extra + Internet 6MB + Canal+ Platyna + telefon (którego nie podłaczę :))za....109zł. Do tego miła pani dołozyła mi multiroom za 9zł.

Wcześniej telefonicznie próbowano wcisnąć mi drogie pakiety, na co niezmiennie odpowiadałem "nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz możliwe jest jednak zawarcie w tej cenie Canal+ Platinum co mnie bardzo cieszy. Jakbyś jeszcze mógł napisać czy podpisywałeś nową umowę tuż przed wygaśnięciem starej i czy jest u Ciebie jakaś konkurencja kablowa byłbym wdzięczny. A i rozumiem że załatwiałeś to w lokalnym BOKu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś MM się ociąga z wprowadzaniem nowości(nie po raz pierwszy). Na dzień dzisiejszy jedynym pewniakiem jest TVN 24 BIŚ ( 1 stycznia) . Niepewne są stacje TVP Sport HD (start kanału 12 stycznia) oraz zapowiadane w "kuluarach" Power TV i TV Republika. Nadal brak w ofercie TVP Rozrywka ( tak jest w DVB-T bla bla bla) No i co nadal uważam za kuriozum Polsatu Viasat Explorel (iptv i serwis mmtv) CNBC Europe (iptv) i Superstacji (analog).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trace Sports zmienił chyba nazwę na Trace Sport Stars o ile mnie pamięci nie myli. :D No kanały są bardzo ciekawe i inne od pozostałych, jedynie Trace Urban czasami zapoda coś z VH1 czy Eska TV, ale tak to w ogóle inny świat. :)

Dystrybucją tych kanałów zajmuje się Chello Media więc jak MM będzie chciało dodać CBSy to może i Trace'y nam dorzucą w prezencie. :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerojedynkaX, thommy18: przwód HDMI ten sam, ustawienia podobnie.

Jeśli założyliby mi dekoder teraz pierwszy raz to pewnie bym nic nie powiedział, z tym ,że ja pamiętam jak wyglądała choćby twarz czy oczy ludzi z NG HD czy DCh HD.

Reszta kanałów to nie do końca HD. Są oczywiście wyjątki programów. Filmy to już nie to.

Zadzwoniłem dziś do odsługi klienta i ma jutro przyjść człowiek z MM z miernikiem. Jeśli thommy 18 piszesz, że dekodery są podobne to pozostaje tylko inne podłączenie na klatce na poprzednie. Ale bez człowieka który to pozmieniał w tej chwili to loteria.

 

Co do pakietów to ja z 65zł za 12Mb i jeśli chyba się nie mylę 90(?) programów zamieniłem na dekoder PVR, 30Mb i pakiet SuperBox za 60zł. Zadzwonię i poproszę jeszcze o ruter za 1zł.

Mnie umowa kończyła się z końcem roku, ale napisałem rezygnację we wrześniu. Od m/w końca października zaczęły się telefony.

I tu uwaga.

Jedni co dzwonią to ludzie którzy mają w systemie zakończenie naszych umów i chcą podpisania ich na warunkach podanych odgórnie, a inni (w moim przypadku 2 osoby) mają pełnomocnictwa do jeszcze lepszych ulg.

Dlatego warto napisać rezygnację 3mieś wcześniej.

Kablówka 3miesiące, internet 1miesiąc na wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja PVR traktowałbym jako miły dodatek ale zależy mi przede wszystkim na MaxBOx + Canal+Platyna + Internet. Z tego co piszesz to niestety będę musiał czekać do kwietnia aby złożyć wypowiedzenie za internet i wtedy może uda sie ugrać jakąś ofertę łączną TV + Internet. Mimo to dzięki za informację paj11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety nie mogłem się dogadać co do niższej ceny ponieważ miła Pani poinformowała mnie, że są to pakiety które mają ustalone ceny odgórnie.

Jedyne co Ci pozostaje to zejście z ceny internetu i pakietu kablówki.

W tej chwili jest akcja "Wynegocjuj swoją cenę - internet+ Stop12" ważne do kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania że telewizja cyfrowa to przede wszystkim programy HD.Na dużym ekranie /42-47 cali/programy SD wyglądają średnio,a niektóre to nawet koszmarnie.Dla mnie lepiej by było zamiast nowych,dać te programy co są tylko HD np.TVN Turbo,TVN Style,TVN 24,Polsat Film,Cinemax,TVP Sport,itd.itp.

Nie bardzo rozumiem po co są zdublowane kanały HD-SD skoro nikt nie ogląda np.Polsat SD skoro ma Polsat HD.W miejsce dubli można dać nowe programy.

Sądzę że sprawa powinna być nie w ilości a w jakości.Wtedy cyfrowa telewizja ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby pozytywnie zaskoczyla. Dalej nie wiadomo czy 12 stycznia pojawi się TVP Sport HD w ofercie MM. Ma ktoś może jakies przecieki czy po Nowym Roku jakies nowe kanaly się pojawia, a jeśli tak to jakie to będą kanaly? Ktos kiedyś pisal ze być może pojawi się TV Republika, Power TV albo jeszcze cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę przede wszystkim MM świetnej oferty z lepszą ofertą i niższą lub taką samą ceną przy przedłużaniu umowy. :lol2: No i więcej kanałów w HD i SD... Ja podchodzę do tego tak, że nawet jeśli mnie jakiś kanał nie zainteresuje to na pewno znajdą się na niego odbiorcy a oferta jest bogatsza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...