Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Pal licho z TV Republika, ale dlaczego TVP Sport HD nie została włączona. Jakoś najwięksi gracze na rynku potrafili się porozumieć.

Czyżby rada nadzorcza MM wraz z działem do spraw pozyskiwania nowych kanałów NIE POTRAFILI w ogóle z sensem rozmawiać. Bo przecież o tym że ROZMAWIAJĄ to wszyscy wiemy. Tyle, że te rozmowy znów chyba są po to aby gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź obraz TVP Sport SD lekko się poprawił. Ten kanał teraz nawet się da oglądać... :D Co do braku wersji HD-brawa dla działu d/s strategii programowej za ich wybitną nieudolność :brawo::brawo::brawo: Nic nigdy na czas nie potrafią załatwić. Tak więc TVP Sport HD można się spodziewać w okolicach czerwca :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak mówi Daniel, nigdy nic nie będzie w dniu startu. :))

@draco_san już tłumaczył, że MM nie umie się dogadać i nie pasują jej ceny za gniazdko. :) Dziwne, że takiej TOYI czy Inei odpowiadają te ceny od nadawców, a pakiety wcale nie są tańsze a mają mniej abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z C+ też czekaliśmy parę miesięcy a jak dodali to i cena jest atrakcyjna.Mam nadzieję że do Mundialu dodadzą.W piątek dobrałem sobie HBO HD cena 24 90 ,kobitka powiedziała że do poniedziałku mi odpalą.Liczyłem na wczesniej bo jak dobierałem paczkę HD to miałem juz odpalone po kilku gdz ale to było w dzień roboczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TVP Sport HD, to słyszałem że TVP żąda za ten kanał ok. 2zł. od gniazdka od wszystkich operatorów. Nie dziwię się więc, że MMP, NC+ i CP jeszcze się nie z nimi nie dogadali.

 

A moim zdaniem warto mieć ten kanał. Mój brat, który ma Vectrę (mieszka w Wa-wie ;)), opowiadał mi dzisiaj, że jakość TVP Sport HD jest tak samo dobra co TVP HD. Użył określenia "obraz żyleta". :D Zatem jest na co czekać. I mam nadzieję, że Multimedia dogada się z TVP jeszcze przed IO. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzeba było ponownie wgrywać kanały poza tym brak polskiej czcionki w EPG ( krzaczki)

Ryszard,ale trzeba było bo zniknęły,czy dostałeś jakiś komunikat o nowych kanałach?Bo nie chce resetować wszytskiego nie mając pewności,że jest po co,bo może do mnie dalej nic nowego nie dotarło.Mieliście w ogóle jakieś informacje wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniając trochę temat. Jest jakaś szansa, żeby MM wymieniła dekoder SD na HD? Czy można sobie samemu jakoś obraz poprawić, bo szczerze mówiąc...oglądanie na CVBS programów HD szału nie robi...? Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie więc proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualności 21.11.2013 r.

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn leżących po stronie nadawcy sygnał kanału LOVE TV obecnego w ofercie cyfrowej telewizji Digital TV spółki Multimedia Polska S.A. został z dniem dzisiejszym wyłączony.

Informujemy również, że wyłączenie w/w kanału nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora Multimedia Polska S.A. Gwarantowana Państwu, w ramach Umowy Abonenckiej o świadczenie Usługi Radia i Telewizji Kablowej, liczba programów telewizyjnych składająca się na poszczególne Pakiety, pozostaje bez zmian.

Usunęli i nie dali nic w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzeba było ponownie wgrywać kanały poza tym brak polskiej czcionki w EPG ( krzaczki)

Ryszard,ale trzeba było bo zniknęły,czy dostałeś jakiś komunikat o nowych kanałach?Bo nie chce resetować wszytskiego nie mając pewności,że jest po co,bo może do mnie dalej nic nowego nie dotarło.Mieliście w ogóle jakieś informacje wcześniej?

Wszystko zależy od miejscowości u mnie po aktualizacji jest `153 kanały> wszystkie C+ HBO i Cinemax, których wcześniej nie miałem oprócz C+ ,jak długo nie wiem do tego jeszcze pełen pakiet HD ,na pewno jutro albo za parę dni wyłączą. A co info to dzwonili do mnie że będą zmiany w programach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radek34 Sam sobie odpowiedziales na pytanie ze laczysz dekoder z tv przewodem Euro. Czlowieku to jest logiczne chyba ze jak masz polaczenie przez Euro i jak wybierzesz 720p lub 1080 to masz czarny obraz. Kabel SCART albo jak kto woli Eurozlacze nieprzesyla sygnalu 720 i 1080 czyli HD, wiec dlatego masz czarny ekran. Sygnal HD przesyla tylko kabel HDMI poprzez zlacze HDMI i wtedy wybierając 720 lub 1080 niebedziesz miał czarnego ekranu. Chcac azebys niemial czarnego ekranu przy polaczeniu kablem SCART (Eurozlacze) musisz wybrać tryb RGB ale wtedy na nowym TV niebedziesz widział przy kanalach HD jakości HD. Chyba wyraziłem się jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radek34 Sam sobie odpowiedziales na pytanie ze laczysz dekoder z tv przewodem Euro. Czlowieku to jest logiczne chyba ze jak masz polaczenie przez Euro i jak wybierzesz 720p lub 1080 to masz czarny obraz. Kabel SCART albo jak kto woli Eurozlacze nieprzesyla sygnalu 720 i 1080 czyli HD, wiec dlatego masz czarny ekran. Sygnal HD przesyla tylko kabel HDMI poprzez zlacze HDMI i wtedy wybierając 720 lub 1080 niebedziesz miał czarnego ekranu. Chcac azebys niemial czarnego ekranu przy polaczeniu kablem SCART (Eurozlacze) musisz wybrać tryb RGB ale wtedy na nowym TV niebedziesz widział przy kanalach HD jakości HD. Chyba wyraziłem się jasno.

Witam,

że się wtrące, jeśli dekoder i OTV ma YPbPr (tzw. Component Video, np dekodery ADB) to również może wykorzystać go do HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można owszem, tyle tylko ze jest to standard analogowego przesylania obrazu. W porównaniu z przesyłaniem obrazu za pośrednictwem HDMI component video oferuje zbliżoną jakość obrazu, ale silnie uzależnioną od jakości zastosowanego okablowania. Wiec lepiej chyba polaczyc to poprzez HDMI skoro HDMI przesyła cyfrowy, nieskompresowany sygnał audio i wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzeba było ponownie wgrywać kanały poza tym brak polskiej czcionki w EPG ( krzaczki)

Ryszard,ale trzeba było bo zniknęły,czy dostałeś jakiś komunikat o nowych kanałach?Bo nie chce resetować wszytskiego nie mając pewności,że jest po co,bo może do mnie dalej nic nowego nie dotarło.Mieliście w ogóle jakieś informacje wcześniej?

Wszystko zależy od miejscowości u mnie po aktualizacji jest `153 kanały> wszystkie C+ HBO i Cinemax, których wcześniej nie miałem oprócz C+ ,jak długo nie wiem do tego jeszcze pełen pakiet HD ,na pewno jutro albo za parę dni wyłączą. A co info to dzwonili do mnie że będą zmiany w programach

 

Cześć,

Dziwne bo po aktualizacji powinienes mieć 172 pozycje a nie 153.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...