Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Przepustowość kabla z gumy nie jest, dodawanie nowych kanałów w SD to pomyłka. Niech wywalą większość kanałów, które są w SD i zwiększą bitrate na kanałach HD oraz dodadzą jakieś nowe też w HD.

Zgadzam się w 100 %. Tym bardziej śmieszy fakt,że MM nadal robi duble niektórych kanałów na liście (TVP Seriale,MTV Polska,Viva Polska) . Może niech wszystkie kanały zdublują i będą się chwalić że mają w ofercie 300 kanałów. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast biadolić ze nazwa niezmieniona trzeba do nich zadzwonić albo napisac maila. Ja wlasnie teraz niedawno napisałem do nich maila w tej sprawie aby zmienili nazwe i podalem zrodlo z satkurier. Podobnie wyslalem maila w Sylwestra ze TVN CNBC zmienia nazwe na TVN 24 Biznes i Świat. W Nowy Rok nazwa już była zmieniona. Im wszystko trzeba palcem pokazywać i im mowic i przypominać jak małemu dziecku. Taka to jest nasza Multimedia niestety. Trzeba brac sprawy w swoje rece a nie narzekac i ogladac się jeden na drugiego. Im więcej interwencji z naszej strony tym szybszy i wiekszy skutek. W kupie siła. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę być zaskoczony niż się zdziwić, że nie ma. :)

Chociaż nie mam pakietu sportowego to jeśli dodadzą to wersja HD trafi do pakietu podstawowego. Otóż to Universal HD jest w pakiecie podstawowym, a jego wersja SD w dodatkowo płatnej opcji filmowej. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nr 2 z dnia 7 stycznia 2014 "TO&OWO TV" jest felieton na temat tego co przyniesie widzom 2014 rok. Pragnę zamieścić to co powiedział dyrektor pionu strategii i rozwoju. Cytuję:

 

"Hasłem na 2014 rok jest multiscreen. Coraz powszechniejsze będzie oglądanie wideo na urządzeniach mobilnych, Smart TV i w sieci. Zauważyliśmy ten trend już blisko dwa lata temu, kiedy jako pierwszy operator kablowy uruchomiliśmy internetowy serwis z VOD i kanałami TV - mmTV.pl, a w 2013 roku udostępniliśmy aplikację mmTV.pl na urządzenia mobilne i Smart TV. W 2014 roku przygotowujemy się do poszerzenia portfolio o nowe usługi. Na początku roku rozpoczniemy sprzedaż usług telefonii komórkowej. Nasi klienci mogą spodziewać się również kolejnych kanałów w ofercie telewizji cyfrowej. Więcej kanałów live pojawi się też w serwisie wideo online mmTV.pl."

 

Tak więc nowe kanały się pojawią. Jakie to będą kanały i kiedy się pojawią tego jak na razie nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop:

Też to czytałem. Wydaje mi się, że to tylko kurtuazja. Kablówka przecież nie może napisać, że na razie nie będzie nowych kanałów. Niestety ale w Multimedii wszystko jest zmienne. Pisałem wcześniej, że będą nowe kanały na początku roku (w tym Power TV i TV Republika), ale to już nieaktualne. To tylko plotki, jak się okazało. Na razie nie będzie nowych kanałów przynajmniej do końca styczna, albo nawet lutego (chyba, że dogadają się z TVP w sprawie TVP Sportu HD i TVP Rozrywki, ale bardzo w to wątpię). Multimedia skupi się teraz przede wszystkim na modernizacji i rozwojem usług dodatkowych. Szykują ich trochę w tym roku.

 

Mnie Multimedia nadal wkurza. Wróciłem ze świątecznego urlopu z zagranicy, a tu nadal brak kanałów z aktualizacji sierpniowej (m.in. TLC HD, Universal Ch. HD, Stars TV HD itp.). To już pół roku. Miała być szybko przeprowadzona modernizacja i co? Większość innych miejscowości już dostała. Nigdy nie zrozumiem polityki i działań tej firmy. Jeśli mnie czymś pozytywnie nie zaskoczą w tym roku w usłudze TV, to pod koniec roku uciekam z kablówki do NC+ i Cyfrowego Polsatu. Zostawię tylko net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...