Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.telko.in/pmr-polski-rynek-telko-wzrosnie-o-2-proc-w-2020-roku   

 

info spekulacyjne z dnia 28 grudnia 2019 r. " Przejęcie Multimedia Polska przez Vectrę w 2020 r. jest wysoce prawdopodobne, uważa PMR. " 

 

PMR - Agencja badawcza "full service" z Krakowa z własnymi metodologiami badawczymi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.telko.in/rz-co-w-2020-r-w-telekomunikacji

Rozmówcy dziennika mówią też o fuzji telewizji kablowych: Vectry i Multimediów Polska. Druga i trzecia pod względem liczby abonentów telewizja kablowa w kraju czekają na decyzję urzędu antymonopolowego już ponad rok. Tomasz Żurański, prezes Vectry, nie kryje, że ma nadzieję na przejęcie Multimediów w 2020 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przejęciu Multimediów przez inną firmę mówi się od bodaj 2012 roku. Takie informacje mnie nie wzruszają. Wśród chętnych były takie firmy jak UPC, Netia, Polsat, T-Mobile i inne. Dziś były problemy ze stacją Nsport, TNT HD i być może innymi. Od rana widnieje informacja, że kanał jest zakodowany. Zgłoszenie na 244 i trzeba czekać na naprawę problemu. Była też darmowa gimnastyka w postaci resetowania telewizora, wyjmowania, wkładania kart etc. To niestety nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław.

Zrób ręczny skan i sprawdź czy masz - to chyba nie rozwali ci ulubionych? (chociaż znając ułomność opcji w tv jest to możliwe :D )

 

Precyzując: Jest to mux z disney channel, filmbox action, nicktoons, polsat cafe, polsat film - jak nie trafisz w częstotliwość to powinieneś trafić po kanałach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

Jaki model telewizora ?

 

LG UK6300MLB sam zaktulizał listę, w 2 pokoju inny model LG jeszcze nie pobrał nowej listy

U mnie CBS Reality jest na  490000 kHz razem z Filmobox Action, Nicktoons HD, Disney Channel HD, Polsat Film HD, Polsat Cafe HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grigorios Quedin napisał:

A Water Planet HD jest wyłączone ,czy tylko u mnie nie świeci ?
Od paru dniu mam dość spore zakłócenia sygnału na.kilku kanałach.

U mnie wczoraj brak NSport +, TNT HD wykazywało, że zakodowane. Mimo, że mam te programy opłacone. Po telefonie naprawili po jakimś czasie. Water Planet u mnie dostępny na 76. CBS Reality brak. Kanał wyszukał się po ręcznej aktualizacji jednak na nim ciemno, choć EPG dostępne. Nie wiem o co chodzi, jutro idzie reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...