Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się nowy spis programów  datowany na 01.01.2020. Bezpośredni link do pliku: https://www.multimedia.pl/getattachment/0e3e401c-a95e-4587-a551-0d0f2a2c8175/Pakiety-telewizyjne-(cyfryzacja).aspx

Jak zwykle Kino TV wymienione jest bez dopisku HD..program ten już jest nadawany w HD już wiele miesięcy. Licząc szacunkowo programy, które mogły by być w jakości HD wyszło mi około 20. Czy Multimediom nie zależy na podniesieniu jakości? Przecież powstała by oferta bardziej konkurencyjna w stosunku do innych operatorów. I do tego część z tych programów ze znaczkiem HD, nadawanych w SD...

 

 

Pozdrawiam, Marek z Gdyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kleofas11 napisał:

Wypowiedzenie umowy można oczywiście składać telefonicznie, ale jeśli ktoś mieszka w miarę blisko stacjonarnego BOK .... to lepiej tam pójść, zrobić to osobiście i potem mieć na to papier z pieczątkami i podpisami. Papier to zawsze papier. Bo każdy operator tylko czeka aż się komuś noga powinie i klient nie będzie w stanie udowodnić, że zrobił to co należy w odpowiednim czasie.

 

Dlatego wszystkie rozmowy z infoliniami itp. zawsze się nagrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2020 o 16:40, Grigorios Quedin napisał:

Zaczynają dzwonić z propozycją.
SuperBox, net 120, C+ Prestige, pakiet HD, CAM + HBO na trzy miesiące za ...120 złotych.
Mają rozmach. :)

Kolego ja to co w podpisie od 1 lutego mam w cenie 81 PLN / miesiąc. Umowa kończy się ostatniego stycznia i od 1.02 cena jak wyżej. Internet zostaje zwiększony ze 120 mbit na 150. Koszty to internet 20 PLN coś koło 30 PLN za Superboxa 2 x moduł CAM (10 PLN), Multiroom (5PLN), C+ cały w cenie 20 PLN. Pakiety: HD, Sportowy, Eleven za 0. Gdybym chciał do tego pełne HBO to +4 PLN, nie zdecydowałem się gdyż filmów seriali nie oglądam. Była też opcja pakiety jak wyżej bez HBO i net 300 mbit to cena była 94 PLN na miesiąc. Zostałem więc przy opcji 150 netu. Firma zabiera modem Cisco i daje coś innego, co to będę wiedział dnia 30.01. Co do cen można ugrać sporo na pisemnym wypowiedzeniu z opisem, że płacisz zbyt dużo i oferta programowa jest słaba. Ja stwierdziłem, że skoro nie ma c+ sport 3 i 4 oraz Eleven Sport 4 to cena musi spaść. Grałem jeszcze o wyższy net, ale pani stwierdziła, że nie da się nic zrobić bo 300 i 600 mbit/s (najwięcej w mojej lokalizacji) to są drogie opcje i nie ma możliwości manewru zbyt. Uważam, że 81 PLN to dobra cena. Umowa załatwiana w DUK na telefon. W BOK lokalnym pakiet, który kupiłem za 81 to koszt 124,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już zauważył, że na dekoderze pojawiły się usługi CatchUp, Startover na TVNach?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z nałożonym warunkiem Vectra będzie musiała sprzedać sieć należącą do niej  lub Multimediów w ośmiu miejscowościach (Gorzowie Wielkopolskim, Kwidzynie, Łowiczu, Olsztynie, Ostródzie, Pogórzu, Pruszczu Gdańskim i Stargardzie). Vectra utworzy nowe spółki, do których przeniesie mienie z każdego z wymienionych miast - m.in. umowy z abonentami, infrastrukturę telekomunikacyjną, umowy z pracownikami, dokumentację księgową i techniczną oraz bazy abonentów. Następnie te spółki zostaną sprzedane niezależnemu inwestorowi. Kupujący nie będzie mógł należeć do grupy kapitałowej Vectry ani być współkontrolowany przez żaden podmiot z tej grupy. Będzie musiał zostać zaakceptowany przez UOKiK. Do czasu sprzedaży nowe spółki będą musiały świadczyć usługi dostępu do płatnej telewizji oraz szerokopasmowego internetu stacjonarnego na poziomie nie gorszym niż wcześniej Vectra lub Multimedia.

 

Warunki takie, że mam wątpliwości czy Vectra w to wejdzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie. Pisałem już w innym temacie o tym, że routing w internecie MM zmienił się na identyczny jak w Vectrze - zagranice pchają przez Level3 i Telie. Do tej pory był to Cogent i obecność w DE-CIX - teraz już ich tam nie ma, za to pojawiła się vectra.

Więc przejęcie 'już się dzieje' od kilku miesięcy, wydzielenie sieci to formalność :)

Wprowadzenie opcji 150mbit oraz 300 i 600 to też dla ujednolicenia oferty z Vectrą.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Michaelis napisał:

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=16130

 

Współczuję tym, którzy będą musieli zostać sprzedani, mogą trafić do jakiś nędznych lokalnych operatorów. Może kupi to UPC ale to też z deszczu pod rynnę, bo ceny automatycznie w górę.

No własnie ciekawe jak będzie to wyglądało. Moje miasto jest na liście tych co są do sprzedaży, co może się wydarzyć, może ktoś wyjaśnić dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lad napisał:

Już weszła.

Czy weszła czy nie, będzie można stwierdzić jak się nie postanowi od tej decyzji odwołać, a mają na to trochę czasu.

To, że "zakulisowo" toczą się jakieś prace mające na celu powolne ujednolicenie sieci to inna rzecz.

Współpracy na takiej zasadzie jak to robi np. T-Mobile i Orange w ramach NetworkS zakazać im nie można ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

Czy weszła czy nie, będzie można stwierdzić jak się nie postanowi od tej decyzji odwołać, a mają na to trochę czasu.

To, że "zakulisowo" toczą się jakieś prace mające na celu powolne ujednolicenie sieci to inna rzecz.

Współpracy na takiej zasadzie jak to robi np. T-Mobile i Orange w ramach NetworkS zakazać im nie można ;).

 Sprawa jest przesądzona, a warunki zaakceptowane.

 

Proces pewnie potrwa dobre 2 lata, ale sprzedaż MM jest faktem.

Edytowane przez lad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym? Wyraźnie masz napisane

"Vectra może przejąć Multimedia Polska, ale musi sprzedać sieć w ośmiu miastach, a w 13 kolejnych dać konsumentom możliwość zmiany operatora. "

 

Sugerujesz, że zrobią to w dwa tygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.telko.in/uokik-opublikowal-warunki-przejecia-multimediow-przez-vectre

" UOKiK nie podaje, jaki czas otrzymała Vectra na sprzedaż tych spółek (w przypadku przejęcia Astera UPC miało 18 miesięcy na sprzedaż nakładkowych sieci bez abonentów, na czym skorzystała Netia). (...)

 

Nie wiemy jeszcze, jakie plany wobec Multimediów ma Vectra. Ponieważ jednak integracja zajmie obu firmom dłuższy czas (trudno się spodziewać, że mniej niż rok), to przynajmniej początkowo obie sieci będą działały oddzielnie, a konsolidacja następowała stopniowo.

Można się jednak spodziewać, że w dłuższym czasie marka Multimediów zniknie z polskiego rynku telekomunikacyjnego. "

...........................................................................................................................................................................................................................................................

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/vectra-zwieksza-predkosc-wyslania-danych-do-60-mb-s

Vectra zwiększa prędkość wysyłania danych (upload) klientom korzystającym z usług internetowych 300 Mb/s lub 600 Mb/s.

 

Z nawet dwukrotnie wyższych parametrów prędkości użytkownicy mogą korzystać od dzisiaj.

W pakiecie 300 Mb/s, dostępnym w Vectrze, upload zwiększony został z 20 Mb/s do 40 Mb/s, natomiast w pakiecie 600 Mb/s z 30 Mb/s do 60 Mb/s.

 

Aby rozpocząć korzystanie z szybszego wysyłania plików, użytkownik korzystający z jednej z tych ofert musi jedynie wyłączyć modem i po 5 sekundach włączyć go ponownie

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...