Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, pietryga511 napisał:

Czy Active Family i Bollywood nadal znajdują się w ofercie? Multimedia po raz pierwszy od czerwca opublikowała na swojej stronie plik z listą kanałów i obu tych kanałów już tam nie ma. Ale nadal są pokazywane w zakładce wyboru pakietów ?

Ja widze ze są dalej oba kanały nic się nie zmieniło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/30/2019 at 8:26 PM, asdfg said:

Ja we wrześniu przedłużyłem o 2 lata na warunkach: Maxbox, HD, Cinemax, HBO, HBO GO, Eleven, Net 120 Mb z wifi, 2xCam za 59 zł. Dlatego stwierdzam - tak to jest możliwe.

Super oferta. A tak wogóle cześć wszystkim - to mój pierwszy post na forum, chociaż przeglądam je od dawna. Kiedyś na forum był użytkownik Czikita, co się z nim stało? Miał różne nieoficjalne wiadomości na temat mm. A co do mm to nie chciałbym żeby się sprzedała bo przez brak konkurencji ceny skoczą w górę a z tego co widzę to w mm są świetne jak ta @asdfg  (59zł za hbo, c+ eleveny, cinemaxy 2xcam i net). Brak kilku śmieciowych kanałów w HD to mała strata.

Edytowane przez npc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek. Ostatnio miałem w pracy szkolenie z jednym gościem (prowadzenie projektów) i mówił sporo, podając jako przykład, że firma, w której pracuje prowadzi właśnie duży projekt łączenia dwóch firm telekomunikacyjnych. Nazw nie podawał. Później w czasie przerwy zagadałem czy chodzi o dwóch graczy kablowych (nie wymieniałem nazwy) to powiedział, że nie zaprzecza :) Ogólnie nie mógł za wiele powiedzieć - klauzula poufności - ja to rozumiem. Generalnie wg niego wszystko jest na dobrej drodze ale jak to różnie bywało czas pokaże.

Edytowane przez mygen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kovalek napisał:

Czy ktoś miał problem z Technicolor EPC3949 tego typu, że przy dużej ilości połączeń (np. torrent) zapycha się i nie można otworzyć żadnej strony www? Pomaga tylko reset modemu.

Przestaw na infolinii ten wynalazek w Bridge i kup swój router, opieranie sieci domowej na routerze od operatora to skrajna nie powiem co... ;) a zobaczysz że problem zniknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pietryga511 napisał:

Czy Active Family i Bollywood nadal znajdują się w ofercie? Multimedia po raz pierwszy od czerwca opublikowała na swojej stronie plik z listą kanałów i obu tych kanałów już tam nie ma. Ale nadal są pokazywane w zakładce wyboru pakietów ?

Tak są przynajmniej u mnie ale o dziwo do activ nie mam dostępu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maks27 napisał:

Rano przełączyłem tv na analog i zamiast TVP Sport były pasy łowickie,  czyżby zanosiło się na zmiany w analogu, czas pokaże.

 

TVP Sport w analogu wrócił z Telegazetą TVP1 !!!

Czy to możliwe że MM dodaje do sygnału teletekst innego kanału ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestaw na infolinii ten wynalazek w Bridge i kup swój router, opieranie sieci domowej na routerze od operatora to skrajna nie powiem co... a zobaczysz że problem zniknie. 
On chodzi w trybie bridge. Mam swój router Archer C6. Wczoraj walczyłem do 2 nocy i się finalnie okazało, że wyłączenie opcji "Super NAT" w zaawansowanych opcjach routera rozwiązało problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w analogu zamiast TVP1,  TVP2, TVP3, TVP Sport pasy łowickie w 4/3.

Wiadomo że analog nie jest gwarantowany, jednak dziwne te zmiany, wczoraj tak było z TVP Sport dziś więcej kanałów.

A w ofercie cyfrowej pozycja 232 aM@zing wróciły teledyski.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mux1 55 - 746mhz

Mux2 58 - 770mhz

Mux3 56 - 754mhz

Mux8 57 - 762mhz

 

To jeżeli chodzi o Wrocław.

W MM nic nie załatwie, kiedyś im napisałem co z TVP Sport w mux8 to odpisali: nie masz pan telewizji u nas to spadaj na drzewo. (dzień później zaktualizowali kanały w mux8) :D Dlatego pytam was.

 

 

 

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w analogu jest 31 kanałów i wszystkie muxy DVB-T ale jakieś dwa tygodnie temu gdy sprawdzałem to zamiast TVP Sport była TVP Kultura HD potpisana w EPG jako TVP Sport oraz dwa razy TVP Rozrywka z czego jedna to barak sygnału,  natomiast TVP Sport w ogóle nie było. Teraz nie chce mi się sprawdzać bo będę musiał od nowa ustawiać kanały kablowe. 

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie opisane powyżej przypadki (brak Kultury czy Sportu) lekarstwem jest przeskanowanie telewizora w zakresie naziemnej cyfrowej. U mnie też po wprowadzeniu Kultury w HD nie było tego programu, była za to Kultura SD bez obrazu i dźwięku. Kto ma HbbTV to pojawią się też kanały Emitela (TVP4,5,6,7) i telegazeta cyfrowa (pogoda,wiadomości,program TV). Szkoda że nie retransmitują mux-ów lokalnych. Jestem w zasięgu mux-a L3 (aż 10 programów) , ale w MM go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus dla MM.Wczoraj awaria w moim budynku,zgłoszone i po kilku godzinach przyjechał technik i naprawił.Zdziwiony byłem bo jednak na miejscu nie ma nikogo(ponad 30 km do najbliższego bok-u),sobota popołudnie a przyjechali i zrobili.

 

Wiem,,może to standard ale nie w małej miejscowści jak moja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kiedyś, że zmienili mi prędkość do 300 Mb/s. Mam router światłowodowy Huawei HG8245H. Od 1 listopada prędkość 300 Mb/s już działa i routera nie wymieniali. ALE ja mam do Was pytanie. Multimedia ma już następcę mojego routera, który ma oznaczenie EG8245Q. Ten router już ma sieć ac w 5GHz i bardzo by mi pasowało, żeby mi na taki wymienili. Niestety przez żadne infolinie sprawy wymiany nie da się załatwić. Zawsze odsyłają do lokalnego biura, natomiast nie chcą nawet mnie połączyć z tym biurem by zapytać i porozmawiać. Czy ktoś przerabiał już taki temat? Tzn. chciał wymienić modem/router na nowszy typ? Da radę tak załatwić, czy będą problemy?

Ten dotychczasowy router ma tylko pasmo N do 300Mb/s no i niestety wyciągam na nim na testach maksymalnie 160 Mb/s, podczas gdy na kablu jest solidne 340 Mb/s. Myślę, że 5 GHz i pasmo ac pozwoliłoby przepchać te 300Mb/s przez wi-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...