Jump to content

kovalek

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kovalek

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. Niestety NU7102 chyba nie ma opcji nagrywania. Podłączyłem antene i nie można nigdzie ustawić nagrywania. Oczywiście pendrive podłączony.
 2. Czeka mnie w tym miesiacu negocjacja z MM i zastanawiam się czy nie wymienić IPS3000 na moduł CI. Jak to się będzie sprawować z TV Samsung NU7102? Nie zawiesza się, szybko chodzi? Z zalet to obsługa jednym pilotem, a z wad to utrata możliwości nagrywania programów...
 3. Podnosił ktoś prędkość internetu w trakcie trwania warunków promocyjnych? Jest w ogóle taka możliwość? Zastanawiam się aby podnieść z 60 do 120. Pytanie tylko, ile sobie za to ewentualnie zaśpiewają...
 4. Wiele pewnie zależy miasta. Mi za taki pakiet, jaki masz, proponują kwotę coś około 80-90zł. Oczywiście wypowiedzenie złożyłem i mimo kilku telefonów z ich strony nie chcą zejść z ceną.
 5. Kończy się umowa. Wypowiedzenie złożone, a ze strony MM żadnej oferty. Zadzwoniłem do BOK i to co mogą zaoferować: opcja 1: 60MB Net, SuperBox, Multiroom, PVR - 75 zł. opcja 2: sam internet 60MB - 49 zł. opcja 3: sam internet 120MB - 63 zł. Trochę słabo, biorąc pod uwagę, że dotychczas za pierwszą opcję płacę 66 zł. Brać ich jeszcze na przeczekanie i czekać na telefon z DUK? Umowa obowiązuje mnie do końca listopada. W najgorszym wypadku podpiszę nową umowę na sam internet 120MB za 49zł (zgodnie z ofertą na stronie multimedia.pl). Pytanie tylko, czy od razu po rozwiązaniu umowy będę mógł podpisać nową umowę na warunkach promocyjnych? Doszło do tego, że nowy klient ma lepsze oferty niż ten z 15 letnim stażem.
 6. Złożyłem wypowiedzenie, tylko raz zadzwonili z nieciekawą ofertą, to powiedziałem, że się zastanowię. Do tej pory cisza, więc po SMS-ie od nich, że czeka na mnie atrakcyjna oferta zadzwoniłem pod 345345345. Pani zaproponowała mi to samo co mam teraz za 10zł więcej! Nic nie szło ugrać. Czy będą się jeszcze kontaktować, czy pozostaje rozwiązać umowę i zawrzeć nową?
 7. Złożyłem wypowiedzenie i po kilku dniach telefon. Za Superboxa, Multiroom i Net 60MB zaproponowali 61zł. Negocjować nic nie chcieli, bo jak to pani stwierdziła "i tak taniej pan nie znajdzie". Podziękowałem i powiedziałem, że się zastanowię. Będą dzwonić jeszcze raz?
×
×
 • Create New...