Jump to content

kovalek

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kovalek

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. On chodzi w trybie bridge. Mam swój router Archer C6. Wczoraj walczyłem do 2 nocy i się finalnie okazało, że wyłączenie opcji "Super NAT" w zaawansowanych opcjach routera rozwiązało problem.
 2. Czy ktoś miał problem z Technicolor EPC3949 tego typu, że przy dużej ilości połączeń (np. torrent) zapycha się i nie można otworzyć żadnej strony www? Pomaga tylko reset modemu.
 3. Miałem Cisco (nie pamiętam jaki - taki nieduży), to przy zmianie na 300MBit musieli wymienić na wielkiego Technicolora EPC3949. Przy okazji, czy ktoś wie może, czy da się zalogować do modemu Technicolor EPC3949? Jaki login i hasło? Do poprzedniego modemu Cisco dało się zalogować i podejrzeć parametry łącza. To samo chciałbym teraz zobaczyć, bo wszelkie ustawienia i tak pewnie poblokowane.
 4. Podczas przedłużania umowy zamieniłem jeden z dekoderów na kartę CI (teraz już można mieć jeden dekoder i jedną kartę). Problem jest jednak taki, że gdy korzystam z karty to nie mam wszystkich kanałów, pojawia się komunikat - brak sygnału (TV Samsung NU7102). Na dekoderze te kanały odbieram normalnie. Gdzie tu może być problem? W ustawieniach TV nic nie znalazłem. Problem rozwiązany - na nowo trzeba było wyszukać listę kanałów i pomogło
 5. Niestety NU7102 chyba nie ma opcji nagrywania. Podłączyłem antene i nie można nigdzie ustawić nagrywania. Oczywiście pendrive podłączony.
 6. Czeka mnie w tym miesiacu negocjacja z MM i zastanawiam się czy nie wymienić IPS3000 na moduł CI. Jak to się będzie sprawować z TV Samsung NU7102? Nie zawiesza się, szybko chodzi? Z zalet to obsługa jednym pilotem, a z wad to utrata możliwości nagrywania programów...
×
×
 • Create New...