Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Pawel napisał(a):

Na końcu działu Postanowienia wspólne. 

Pytam bo przeszukałem cały dokument Regulaminy- umowy i podsumowanie warunków umowy i nie ma tam słowa klauzula.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam Internet BIS 300Mb+ za 39,00 zł i umowę do 31.12.2023 r. 

 

Na jaką ofertę mogę liczyć po złożeniu wypowiedzenia za ten sam Internet BIS 300Mb+ nie potrzebuję zwiększać prędkości, jedynie interesuje mnie Netflix przy tej ofercie pakiet podstawowy lub standard.

 

Rozumiem, że nowa umowa wiąże się z klauzulami.

 

W obecnej mam zapis, że jeżeli umowa przejdzie na czas nieokreślony to płacę 39 zł + 4,99 zł = 43,99 zł.

 

Czy przejście na czas nieokreślony wiąże się również z klauzulami ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się podepnę pod pytanie wyżej. 

Aktualnie mam BIS 300Mb+ (do tego telefon komórkowy nolimit rozmowy/sms oraz dostęp mobilny 2GB - te usługi są dla mnie bez znaczenia). Za całość płacę 35 zł i nie mam klauzury waloryzacyjnej.

Zgodnie z umową po przejściu na czas nie określony mam +4,99. Umowę mam do końca lutego 2024.

 

@tknowiec po przejściu na czas nieokreślony umowa się nie zmienia (zgodnie z umową masz dopłatę 4,99), więc nie ma klauzury. 

To co może MM w tej sytuacji zrobić to wysłać Tobie wypowiedzenie zmieniające - że albo godzisz się na nową cenę, albo do widzenia (po okresie wypowiedzenia).

Jak masz umowę na czas nieokreślony to umowę mogą wypowiedzieć z zachowaniem okresu wypowiedzenia obie strony. 

 

Edytowane przez rafmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maxio napisał(a):

A nie masz przypadkiem umowy z Multimedia Łowicz Sp z o. o ?

Mam tak 1)
Multimedia Łowicz Sp. z o.o.
Aleja Zwycięstwa 253, 81-525 Gdynia, NIP: 586-23-80-078
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000970839
Kapitał zakładowy i łączna suma uiszczonych wkładów wynosi 5 000 PLN , REGON 521882962
Departament Obsługi Klientów, al. Wojska Polskiego 29, 62-800 Kalisz
Infolinia tel. 24 357 50 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pasiak napisał(a):

Mam tak 1)
Multimedia Łowicz Sp. z o.o.
Aleja Zwycięstwa 253, 81-525 Gdynia, NIP: 586-23-80-078
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000970839
Kapitał zakładowy i łączna suma uiszczonych wkładów wynosi 5 000 PLN , REGON 521882962
Departament Obsługi Klientów, al. Wojska Polskiego 29, 62-800 Kalisz
Infolinia tel. 24 357 50 47

Wojska Polskiego 29? Jak Multimedia w Kaliszu jest przy Wojska Polskiego 53a? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na 24 miechy ale HBO jest tylko na 12 miesięcy i w związku z tym, że z końcem listopada upływa termin obowiązkowego abo na to właśnie HBO w październiku wysłałem pocztą wypowiedzenie z końcem okresu promocyjnego. Minęło już ze 3 tygodnie od wyłasnia wypowiedzenia a ja w eboku nie widzę żadnej informacji że z końćem listopada usługa zostanie wyłączona. Przerabiał ktoś z Was podobna sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie z MM bo ich oferta za przedłużenie umowy na tych samych warunkach jest aż o 30zł droższa. Zadzwoniłem do Vectry i się okazuje że nie mogę z nimi podpisac umowy. Znaczy mogę ale miesiąc karencji czyli bez neta i tv w domu :D Jest jakaś opcja to ugryźć ? Czy po złożeniu wypowiedzenia czekać na magiczny tel z MM że jednak ta oferta będzie korzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV właśnie pogorszył się praktyczny zasięg dla Antena HD wśród klientów Multimedia. Po włączeniu Nuta Golf HD do oferty Vectry i zakodowanej dla klientów Multimedia (wspólny sygnał) nie każdy będzie się zastanawiał gdzie jest Antena HD i dlaczego nie działa.

A wszystko przez to że pewnie celowo została Nuta Gold HD ustawiona na pozycji 618, gdzie była Antena HD.

Dla takiego powodu nie będę zmieniał operatora, Twój wybór że nie mogłeś wejść jednocześnie do Vectra i Multimedia, no cóż ja pewno sąsiadom nie powiem dlaczego nie działa pozycja 618. 

Siła przyzwyczajenia że 618 to Antena HD i nagle brak dostępu gdy żadnych innych zmian w ofercie nie było poza tą. A miałem nadzieję że może dojdziesz do porozumienia i będzie w ofercie Nuta Gold HD  i być może Filmax HD skoro już sygnał w sieci jest pozostaje porozumienie z operatorem.

No cóż komuś nie zależy na faktycznym zwiększeniu zasięgu i dostępności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seth napisał(a):

 to za chwilę oberwiesz kilka razy klauzulą i to oni będą Sprite.

Aneksy sprzed 2 lat jeszcze nie miał tej klauzuli że mogą sobie podnosić abonament. Teraz jak piszesz złodzieje pewnie to zrobią jak się na przedłużenie zdecyduje. Mimo że i tak 30zł oferta jest droższa.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, derlysy napisał(a):

No nie chce przedłużyć za 30z więcej.

Dziwne że takie coś CI oferują,mi po wypowiedzeniu chcieli podnieść 10 zł.Odmówiłem i kilka dni później zadzwonili i przedłużyłem za tą samą kwotę plus podwyższenie prędkości neta. Oczywiście z klauzulą umowa. A do kiedy masz umowę,do konca listopada? Czekaj zadzwonią według mnie w ostatnim tygodniu listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2023 o 15:07, derlysy napisał(a):

Złożyłem wypowiedzenie z MM bo ich oferta za przedłużenie umowy na tych samych warunkach jest aż o 30zł droższa. Zadzwoniłem do Vectry i się okazuje że nie mogę z nimi podpisac umowy. Znaczy mogę ale miesiąc karencji czyli bez neta i tv w domu :D Jest jakaś opcja to ugryźć ? Czy po złożeniu wypowiedzenia czekać na magiczny tel z MM że jednak ta oferta będzie korzystniejsza.

 

13 godzin temu, derlysy napisał(a):

No nie chce przedłużyć za 30z więcej.

 

 

Poczekaj na kontakt z utrzymania klienta. Ewentualnie sam zadzwoń (normalnie na infolinię, przełączą do DUK).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...