Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Multimedia dostała platformę od Vectry, ale dostosowana jest do wymogów licencyjnych Multimedia. Przykładowo w Multimedia można oglądać jednocześnie na 2 urządzeniach, a w Vectrze na 3, w Multimedia trzeba mieć dodatkowo Multiscreen, a w Vectrze jak ktoś ma TV cyfrową, to dostęp ma gratis.

 

https://tvsmart.multimedia.pl/strona/faq

 

https://www.vectra.pl/pomoc/pomoc-techniczna#tv-smart-go

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia

Nie, dla Multimedii Pulsów nie ma w ogóle na liście(w starej aplikacji też ich nie było). Podobnie sprawa wygląda z Eurosportami, które zniknęły z aplikacji przed igrzyskami w 2018r., gdy Multimedia nie dodała do oferty tych ich dodatkowych kanałów na igrzyska(wcześniej 2 Eurosporty były w aplikacji). Z tego co wiem, to w aplikacji dla Vectry są. Czy w Vectrze w aplikacji są np. kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michaelis napisał:

Multimedia dostała platformę od Vectry, ale dostosowana jest do wymogów licencyjnych Multimedia. Przykładowo w Multimedia można oglądać jednocześnie na 2 urządzeniach, a w Vectrze na 3, w Multimedia trzeba mieć dodatkowo Multiscreen, a w Vectrze jak ktoś ma TV cyfrową, to dostęp ma gratis.

 

https://tvsmart.multimedia.pl/strona/faq

 

https://www.vectra.pl/pomoc/pomoc-techniczna#tv-smart-go

 

 

Ten FAQ to chyba pod wpływem pisali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni! 

Proszę o poradę w sprawie podjęcia decyzji o przedłużenie umowy na telewizję i internet bądź podpisanie nowej z inną firmą. Obecnie posiadam usługi z firmy Multimedia Polska

TV - Pakiet MaxBox, Canal+ Select

Internet - BIS 60Mb+

Dekoder ADB-5810CD, Modem Arris TG2492

Opłata miesięczna wynosi 80 zł

Dodam że Abonentem tej firmy jestem juz od 12 lat

 

Na chwilę obecną dostałem następujące propozycje

1. Multimedia (To samo co wyżej) opłata 84 zł 

2. Vectra (TV Pakiet Platynowy, Canal+ Prestige, Internet 1,2 GB - Dekoder TV Smart 4K, Router Technicolor Wi-Fi 6) opłata 154,98 zł od 5 miesiąca przez 4 miesiące 46,99 zł (mogę także do tej oferty wziąść dekoder ADB-4730CD zamiast 4K i router Technicolor CGA2121 zamiast Technicolor 6 lecz nadal będzie ta sama opłata nawet jeśli Internet będzie 600 Mb ) 

Nie rozumiem czemu dostałem propozycję z Internetem 1,2 Gb skoro najszybszą możliwa prędkość internetu w moim bloku wynosi 600 Mb

 

Rozważam także możliwość wymiany dekodera na inny ale nie wiem czy warto i czy istnieje taka możliwość 

 

Co do dekodera 4K Multimedia dodała do najnowszego cennika telewizji ten sprzęt ale zastanawiam się po co jeżeli nie ma kanałów 4K? Obecnie są tylko w Vectrze

 

Co będzie najlepszym wyborem? 

 

Myślałem także nad zmianą na UPC ale nie wiem jak jest z cenami w tej firmie ponieważ nigdy nie byłem jej abonentem. 

 

Z góry dziękuję 

 

 

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roc45, 

Złóż wypowiedzenie (teraz można telefonicznie) i zobacz co zaoferuje Ci pracownik DUK. Do tej pierwszej oferty warto by zdecydowanie zwiększyć prędkość internetu i dołożyć np. HBO plus HBO Max. Do tego Canal + Prestige, w tej cenie co masz. 

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marciniozo napisał:

Do tej pierwszej oferty warto by zdecydowanie zwiększyć prędkość internetu i dołożyć np. HBO plus HBO Max. Do tego Canal + Prestige, w tej cenie co masz. 

@marciniozoNie mam potrzeby zwiększać szybkości internetu. Pytałem się konsultanta na infolinii powiedział że może mi zrobić za 35 zł 150Mb. Podziękowałem. Obecnie mam Internet z Wi Fi w cenie 6 zł 

Edytowane przez roc45
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, roc45 napisał:

@marciniozoNie mam potrzeby zwiększać szybkości internetu. Pytałem się konsultanta na infolinii powiedział że może mi zrobić za 35 zł 150Mb. Podziękowałem. Obecnie mam Internet z Wi Fi w cenie 6 zł 

Złóż wypowiedzenie to podstawa. Te oferty, które teraz masz to drogo wychodzą. Internet podałem dla przykładu, że można mieć szybszy w tej cenie. Można mieć ogólnie lepsza ofertę za takie pieniądze.  Oczywiście to Twoja decyzja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marciniozo napisał:

Złóż wypowiedzenie to podstawa. Te oferty, które teraz masz to drogo wychodzą. Internet podałem dla przykładu, że można mieć szybszy w tej cenie. 

Dobrze dziękuje tak zrobię, zobaczymy co z tego wyniknie

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pakiet startbox plus ?  Czy on jeszcze istnieje ? Jeśli tak to za ile można go mieć ? Zależy mi na necie 300Mb plus tania telewizja , superbox za drogi i połowę z tego nie oglądam. W tym miesiącu negocjuję..

A może ma ktoś spis niekodowanych programów MM (beż dekodera i modułu) z samego kabla ? Może by mi to wystarczyło ? No i za friko.

 

 

 

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2022 o 14:46, zerojedynkaX napisał:

Czy ktoś ma pakiet startbox plus ?  Czy on jeszcze istnieje ? Jeśli tak to za ile można go mieć ? Zależy mi na necie 300Mb plus tania telewizja , superbox za drogi i połowę z tego nie oglądam. W tym miesiącu negocjuję..

A może ma ktoś spis niekodowanych programów MM (beż dekodera i modułu) z samego kabla ? Może by mi to wystarczyło ? No i za friko.

 

 

 

@zerojedynkaXPakiet StartBox Plus jest tylko przy przedłużeniu, nowej umowy nie można na niego podpisać. Miałem ten pakiet do marca 2022 roku w starym mieszkaniu na drugiej umowie. Płaciłem 30 zł bez dekodera ponieważ miałem podstawowy ze spółdzielni. 

Edytowane przez roc45
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzałoby się to. Jestem właśnie świeżo po przedłużeniu umowy i mam nadal pozostawiony pakiet StartBox Plus. A w nowym wykazie kanałów / pakietów który wziąłem z BOK, pakietu SB+ nie ma już w ogóle. Szkoda.

Od października, na 2 lata:

internet 150 (max obecnie możliwy u mnie wg MM to 300)

StartBox Plus

multiroom (x2)

Multiscreen

Sport HD Extra

C+

Eleven

76zł/mc. Patrząc na obecne ceny i inflację to raczej dobra oferta.

W dniu 13.08.2022 o 09:16, mars27 napisał:

 Co oglądacie na kablówce w tych pakietach MacBoox czy superbox ?

(...)

Płacisz za konkret a nie 180 kanałów z Których 20 oglądasz w porywach. (...)

W MM z tych pakietów podstawowych to właśnie jeszcze najlepszym pakietem jest (był) StartBox Plus. Jak dla mnie względnie dobra mieszanka z kanałami z wyższych pakietów.

W dniu 13.08.2022 o 20:23, marciniozo napisał:

No tak to właśnie jest zestawione żeby płacić za całe pakiety a nie poszczególne kanały takie jakby się chciało.

Gdzie można tak kupić/płacić za wybrane kanały te które się chce?

Co ciekawe, w wykazie pakietów MM dołożyli paczkę: Programy a'la carte. Do wyboru są: Polsat2, Polsat Sport, Polsat Play, Polsat Sport Extra, Polsat Film, Polsat Cafe, Polsat News.  Ciekawe po ile za sztukę wołają. Może się kiedyś stanie cud że wszystkie stacje będzie można wykupić pojedynczo. Choć i te kilka kanałów jest krokiem w dobrą stronę. Kropla drąży skałę.

Edytowane przez moimzdaniem
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi podesłać info na temat kanałów lokalnych w MULTIMEDII - ale tylko te z przed wejścia VECTRY.

 

Możecie także skany ulotek z konkretnych BOA przesłać.

 

Piszcie na priv lub michalx1974@tlen.pl

 

Dzięki 😏

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, moimzdaniem napisał:

Co ciekawe, w wykazie pakietów MM dołożyli paczkę: Programy a'la carte. Do wyboru są: Polsat2, Polsat Sport, Polsat Play, Polsat Sport Extra, Polsat Film, Polsat Cafe, Polsat News.  Ciekawe po ile za sztukę wołają. Może się kiedyś stanie cud że wszystkie stacje będzie można wykupić pojedynczo. Choć i te kilka kanałów jest krokiem w dobrą stronę. Kropla drąży skałę.

Według mnie programy, o których piszesz są przeznaczone dla posiadaczy niższych pakietów, bo np. w SuperBox już są przynajmniej niektóre Polsaty i ich kupować na sztuki nie trzeba. Taka paczka jest już dość dawno, ja zawierałem umowę w grudniu z datą startu 1.01 i jak dokopałem się do najnowszej listy kanałów już wtedy było, że Polsaty na sztuki można kupować. Nie trzeba kupować jeśli się ma w pakiecie głównym. Zawierając umowę przez telefon pytałem Panią czy muszę dokupić Polsaty, bo tak wynikało z rozpiski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...