Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, maks27 napisał:

Wczoraj rozmawiałem z działem technicznym infolinii MM i jedyne co wiedział konsultant to dodanie Dizi , jak pytałem o zmiany na dekoderach ADB to w najbliższym czasie nie jest przewidywana na nich lista Vectry. Jak to będzie zobaczymy.

Mam na piśmie że najpóźniej od 1 maja, a najwcześniej od kwietnia lista Vectry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, spider1978 napisał:

To od kiedy rzekomo mają dodać TVP Dokument? 

Między 23 marca a 2 kwietnia

16 godzin temu, maks27 napisał:

Wczoraj rozmawiałem z działem technicznym infolinii MM i jedyne co wiedział konsultant to dodanie Dizi , jak pytałem o zmiany na dekoderach ADB to w najbliższym czasie nie jest przewidywana na nich lista Vectry. Jak to będzie zobaczymy.

Lista Vectry czyli tracicie PSNews, PSeriale, PMusic? 

 

PS.Wy macie Polsat Game i Polsat Rodzina?

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, leszek234 napisał:

Mama ma superboxa + stacjonarny nielimitowany za 44PLN/miesiąc, umowa do końca czerwca.

Dzisiaj telefon (jestem upoważniony) i oferta nie do odrzucenia - 56 zeta za to co do tej pory.

Patrzę na ofertę dla nowych klientów a tam za superboxa + telefon + netflixa na 6 miesięcy wychodzi 55PLN.

Na stronach Multimedii oraz Vectry telefon stacjonarny nielimitowany kosztuje tyle samo 15 PLN miesięcznie

https://www.multimedia.pl/telefon-stacjonarny

https://www.vectra.pl/oferta/2008/

 

W połączeniu z pakietem DTV SuperBox (gdzie na prawie każdym kanale lecą non stop reklamy) to wszystko jest warte (po wypowiedzeniu) pewnie max. 35 - 40 PLN.

Może zamontuj mamie antenę naziemną DVB-T i po problemie.

W przyszłym roku (między marcem a czerwcem) Polska przechodzi na system nadawania DVB-T2. https://imagazine.pl/2020/09/24/zmiana-dvb-t-na-dvb-t2-znamy-harmonogram-na-zmianie-zyska-glownie-siec-5g/ 

I wydaje mi się, że część seniorów oleje płatną telewizję kablówkową. Bo nie będą chcieli płacić za g ... owinięte w papierek. Oczywiście pod  warunkiem, że mają bystre dzieciaki które im antenę DVB-T zamontują. 

 

 

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Obecnie za SuperBox + HD i internet 300Mb płacę 98 zł. Brane to było jako pakiet, ale teraz zauważyłem że umowa TV kończy się 31.05 a Internet 30.04. 
Wyczytałem że okres wypowiedzenia TV to 3 miesiące, Internetu 1 miesiąc. Kiedy złożyć wypowiedzenie żeby coś ponegocjować, a żeby nie nałożyli kary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kleofas11 napisał:

 

 

W połączeniu z pakietem DTV SuperBox (gdzie na prawie każdym kanale lecą non stop reklamy) to wszystko jest warte (po wypowiedzeniu) pewnie max. 35 - 40 PLN.

Może zamontuj mamie antenę naziemną DVB-T i po problemie.

W przyszłym roku (między marcem a czerwcem) Polska przechodzi na system nadawania DVB-T2. https://imagazine.pl/2020/09/24/zmiana-dvb-t-na-dvb-t2-znamy-harmonogram-na-zmianie-zyska-glownie-siec-5g/ 

I wydaje mi się, że część seniorów oleje płatną telewizję kablówkową. Bo nie będą chcieli płacić za g ... owinięte w papierek. Oczywiście pod  warunkiem, że mają bystre dzieciaki które im antenę DVB-T zamontują. 

 

 

 

 

Ewentualnie wystarczy sam internet, DVB-T2 plus telewizja IPTV w stylu PlayNow itd. A tego typu usług będzie coraz wiecej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomeklm napisał:

Dzień dobry, czy może ktoś poratować sposobem na wprowadzenie routero modemu Multimedii Technicolor CGA2121 w tryb bridge? Chciałbym następnie skonfigurować sieć domową na swoim sprzęcie (jest to TPLINK WDR 3600).

 

Sam nie zrobisz. Musisz ich męczyć, bo to od nich idzie config tych ustawień.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubinoob nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jeżeli ma aktywne WiFi od operatora (Mega coś tam, nie znam pełnej nazwy) to możesz sobie prosić, nic to nie da. Posiadając aktywną usługę WiFi modem pracuje w trybie router i nic z tym nie zrobisz. Masz dwa wyjścia.

1. Składasz rezygnację z WiFi (muszą to wyłączyć), modem przestawi się w bridge, będziesz mógł podłączyć tylko jedno urządzenie.

2. Dalej masz aktywne WiFi od operatora, ale kupujesz gwarancje publicznego IP (nie wiem jak to się dokładnie nazywa, jest w cenniku - jednorazowa opłata). Po wykupieniu w cga2121, 4 port przestawia się w bridge i tylko na nim, podłączone urządzenie dostanie publiczny adres IP.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle zobaczyliśmy Netię......
Multimedia Polska sp. z o.o. informuje, iż od dnia 1 marca 2021 roku Państwa dostawcą usług jest
spółka Multimedia Capital One sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, będąca częścią Grupy Multimedia Polska
(81-341) przy ul. T. Wendy 7/9, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy
Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000886544, NIP:
5862366115, REGON 388292341, kapitał zakładowy: 5 000,00 PLN. Zmiana ta jest następstwem decyzji
Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 17 stycznia 2020 roku numer 25/2020 w związku
z dekoncentracją rynku w miejscowościach: Stargard, Kwidzyn, Łowicz, Olsztyn i Ostróda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...