Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pln napisał:

Tak po wypowiedzeniu. 

Niestety jak to powiedziala Pani: niskie ceny sie skonczyly, juz nie musza walczyc o klienta tak mocno a i tak wiedza ze maja najtaniej. 

Ciezko poniewaz u nich wymiana dekodera to umowa na nowego klienta wiec gorsze warunki niz przy przedłużaniu. 

Czyli nie uda się przy przedłużeniu wyrwać tego modułu cam za dekoder ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, shidishi16 napisał:

Czyli nie uda się przy przedłużeniu wyrwać tego modułu cam za dekoder ehh

Powinno się dać przy zawieraniu aneksu do umowy. Jeżeli konsultant nie chce zaoferować takiej wymiany i dzwoni stale ta sama osoba z ofertami to napisz maila na eBok o zmianę pracownika obsługującego utrzymanie. Po uzgodnieniu warunków przyjedzie technik włożyć moduły i odbierze dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, shidishi16 napisał:

Czyli nie uda się przy przedłużeniu wyrwać tego modułu cam za dekoder ehh

Jesli chodzi o wymiane dekodera na cam to pani z infolinii mówiła ze to robia bez problemu. Wykiana dekodera na zyczenie( chyba z dekoder na cam to to samo) to 70 zl. 

 

Tylko w biurze mi to pani potwierdziła, ze jak chce wymienić dekoder na nowszy to jest nowa technologia i umowa nowa, nawet jak w trakcie trwania umowy zechcesz wymienic sobie dekoder na nowszy to nowa umowa na kolejne 24 miesiace i gorsze warunki bo jak dla nowego klienta. 

 

Mi pani z utrzymania zrobila jakos tak ze dalo rade dac dekoder nowy i warunki jako takie. 

 

Wymiana na cam nie powinna byc problemem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

bylo troche spokoju no i znowu teść mowil ze 12.03 i 15 lub 16.03 mial znowu po wlaczeniu telewizora wszystko od poczatku do "ustawienia" na TV. Ustawienie jezyka, wyszukiwanie programow itd..  Jesli to byla by bateria w telewizorze ( uzytkownicy forum sugerowali mi to w lutym) to chyba problem by sie pojawil wczesniej  a nie znowu po jakims czasie. Przeszukalem w ustawieniach jakiejs informacji o automatycznym aktualizowaniu programow i nic nie znalazlem - jest  to budzetowy model LG42lb5610-zc. Wszystko bylo z modulem ok do czasu przejscia MM na te Vectre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli moze oprogramowanie kombinowac i nowe sciagac ? nie wiem czy tam jest bateria w tym modelu ale dlaczego skoro wina byla by po stronie telewizora to po pierwsze nie dzieje sie to systematycznie tylko po tygodniach spokoju zdarzy sie ze w jednym tygodniu pare razy sie zresetuje a dwa czemu zaczelo sie to od czasu zmiany na Vectre a wczesniej lata bylo ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij moduł z telewizora i przywróć go do ustawień fabrycznych z pilota. Odepnij antenę i wszystkie urządzenia jakie są wpięte. Dokonaj aktualizacji oprogramowania poprzez pendrive. Po aktualizacji wyłącz telewizor z prądu na 5 minut. Włóz moduł i podłącz antenę, włącz do prądu telewizor i wprowadź ustawienia od nowa. To powinno pomóc. Mam przykładowo TV Philipsa, włączał się i wyłączał bodaj od listopada. Potem miałem problemy z informacją na każdym kanale "Brak zakodowanych programów". Aktualizacja firmware pomogła. Dużo zależy tu od operatora, ale update da poprawki urządzeniu i powinno się to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam: MaxBox + Pakiet HD + HBO HD MAX + HBO GO + CANAL+ PRESTIGE + FILMBOX EXTRA + CINEMAX + ELEVEN + 1x MULTIROOM + NAGRYWARKA + CATCH UP TV + MULTISCREEN + INTERNET 150Mb+ za 98,96zł

 

Za to samo co wyżej tylko bez Pakietu HD oraz bez Nagrywarki, Catch Up TV za to z Internetem 600Mb+ zaproponowali mi 127zł.

 

Sądzicie, że można zejść niżej? 

 

Dodatkowo działam na Dekoderach IPS 3000 oraz modemie Zhone 2426A podłączonym przez światłowód. Czy orientujecie się czy są już jakieś nowsze urządzenia? 

 

Z wyrazami szacunku

Marcin

Edytowane przez Campos
Brak nazwy modemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy pakiet (prawie full). Co do dekoderów to są nowsze marki Kaon. W moim przypadku IPS się nie spisał. Bardzo często padały. Można było operować pilotem, ale dekoder nie podawał obrazu. Co do Kaonów to nie wiem, bo nie miałem. Jest jeszcze możliwość przejścia na moduł CAM. Będzie możliwość nagrywania na USB i trochę oszczędności na prądzie. Osobiście działam na CAM i większych problemów nie mam. Jeżeli chodzi o modem to nie słyszałem o urządzeniu Zhone i światłowodzie w mieszkaniu od MM. Nie wiem jaka Twoja lokalizacja, ale u mnie w mieście są dawane szmelcowate Arrisy, które służą do netu max 600 mbit. O takim urządzeniu jak Zhone to nie słyszałem, wcześniej miałem Cisco EPC 3008 i godny polecenia. Arris nie dosyć, że prądożerny to trzeba to to restartować co jakiś czas, bo gdy patrzysz na modem wydaje się, że działa OK, ale strony internetowe za nic się nie otwierają. Pomaga dopiero restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Campos napisał:

Aktualnie mam: MaxBox + Pakiet HD + HBO HD MAX + HBO GO + CANAL+ PRESTIGE + FILMBOX EXTRA + CINEMAX + ELEVEN + 1x MULTIROOM + NAGRYWARKA + CATCH UP TV + MULTISCREEN + INTERNET 150Mb+ za 98,96zł

 

Za to samo co wyżej tylko bez Pakietu HD oraz bez Nagrywarki, Catch Up TV za to z Internetem 600Mb+ zaproponowali mi 127zł.

 

Sądzicie, że można zejść niżej? 

 

Dodatkowo działam na Dekoderach IPS 3000 oraz modemie Zhone 2426A podłączonym przez światłowód. Czy orientujecie się czy są już jakieś nowsze urządzenia? 

 

Z wyrazami szacunku

Marcin

127 to i tak bardzo dobra cena jak na te czasy. Jeżeli masz światłowód to nic innego oprócz ips nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Campos napisał:

Aktualnie mam: MaxBox + Pakiet HD + HBO HD MAX + HBO GO + CANAL+ PRESTIGE + FILMBOX EXTRA + CINEMAX + ELEVEN + 1x MULTIROOM + NAGRYWARKA + CATCH UP TV + MULTISCREEN + INTERNET 150Mb+ za 98,96zł

 

Za to samo co wyżej tylko bez Pakietu HD oraz bez Nagrywarki, Catch Up TV za to z Internetem 600Mb+ zaproponowali mi 127zł.

 

Sądzicie, że można zejść niżej? 

 

Dodatkowo działam na Dekoderach IPS 3000 oraz modemie Zhone 2426A podłączonym przez światłowód. Czy orientujecie się czy są już jakieś nowsze urządzenia? 

 

Z wyrazami szacunku

Marcin

Ja mam to samo z HD za 135 zł i 600 mbit, możesz powalczyć o wyższą prędkość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 19:59, Campos napisał:

Aktualnie mam: MaxBox + Pakiet HD + HBO HD MAX + HBO GO + CANAL+ PRESTIGE + FILMBOX EXTRA + CINEMAX + ELEVEN + 1x MULTIROOM + NAGRYWARKA + CATCH UP TV + MULTISCREEN + INTERNET 150Mb+ za 98,96zł

 

Za to samo co wyżej tylko bez Pakietu HD oraz bez Nagrywarki, Catch Up TV za to z Internetem 600Mb+ zaproponowali mi 127zł.

 

Sądzicie, że można zejść niżej? 

 

Dodatkowo działam na Dekoderach IPS 3000 oraz modemie Zhone 2426A podłączonym przez światłowód. Czy orientujecie się czy są już jakieś nowsze urządzenia? 

 

Z wyrazami szacunku

Marcin

Można można - ja od kwietnia 107zł

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama ma superboxa + stacjonarny nielimitowany za 44PLN/miesiąc, umowa do końca czerwca. Dzisiaj telefon (jestem upoważniony) i oferta nie do odrzucenia - 56 zeta za to co do tej pory. Patrzę na ofertę dla nowych klientów a tam za superboxa + telefon + netflixa na 6 miesięcy wychodzi 55PLN. Brawo dla firmy która stałych klientów próbuje dymać bardziej niż nowych. Zobaczę co zaoferują po złożeniu wypowiedzenia. Dobrze, że mam alternatywę i jak nie dojdę do porozumienia to się żegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pukus napisał:

Przesłali mi listę, że nowy układ kanałów najpóźniej do końca maja (to co w Vectrze). Z nowości tylko Dizn i TVP Kobieta. Brak innych nowości... Gdzie te Polsaty pozostałe, gdzie TVP Dokument, gdzie Fox Comedy... Dramat

Możesz tutaj przesłać tą nową listę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...