Skocz do zawartości

Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haha skąd ta irytacja @OlafSonie , nikt nie rzuci Ci worka z informacjami przed weekendem , jak już to od poniedziałku zaczyna sie worek niespodzianek otwierać . Tym bardziej że min. nowe oprawy/logo od 3 września wbijają do tvp , tvn7 od poniedziałku itp itd

To będzie ciekawy tydzień na forum , oraz głównej strony SK . Pojawią się najpewniej takie artykuły jak :

 

- grupa polsat przedstawia zapowiadane zmiany w oprawach graficznych wizualnych swoich kanałów sprawdź LIVE zap itp.

- polsat box przedstawia zapowiadany dekoder 4K oto jak się sprawuje , co oferuje 

- nowe pakiety w tym 4K w Polsat Box sprawdź co zyskasz , co się zmienia i ile zapłacisz za NOWOŚCI 

- NOWOŚĆ tv internetowa i sat pierwszy RAZ W POLSCE w jednym dekoderze , PC+ zyskuje godnego rywala czy może PB zostaje LIDEREM technologii*

- kanały 4K w Polsat Box stają się faktem ... 

 

Oczywiście na forum wyleje się mnóstwo błota i pomyj skierowane w PB , jakie to drogie , niedopracowane i czemu nie działa tak jak bym chciał :)będzie garść zadowolonych ale tych pierwszych znacznie więcej - nie oszukujmy sie taką mamy mentalność do oceniania narzekania itp.

 

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, patryszq napisał:

Oczywiście na forum wyleje się mnóstwo błota i pomyj skierowane w PB

Nie mam zamiaru i mam nadzieję że nawet takiego powodu nie będzie bym cokolwiek wylewał, ale prywatnie mówiąc szczerze mam wręcz alergie na wszelakie reklamy a ta akurat absolutnie od tego [beep]go standardu (radość, szok, zaskoczenie, niedowierzanie) nie odbiega więc się nie dziw mojej reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszqJeżeli chodzi o kanały można się spodziewasz czegoś w HD oprócz 4K? Jakieś nowości? Coś słychać tu na forum o dodaniu dwóch kanałów publicznego nadawcy we wrześniu do oferty Polsat Box? 

😊

I gdzie oni chcą wepchnąć te kanały 4K na listę kanałów, jak ona jest praktycznie cała zapchana do granic możliwości, chyba że na pozycje 530 tak jak nie dawno Eurosporty. 😂

Swoją drogą robiąc takie wielkie zmiany raz na kilkanaście lat, można by wprowadzić nowy Nit, bo to idealna okazja ku temu. W ogóle nie rozumiem sensu istnienia tych dubli ponad pozycja 500 jak i na tp konkurencji dla CP. Gdyby jeszcze one służyły pod nową listę kanałów to jeszcze bym był w stanie zrozumieć. 😊

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi się wydaje ze 4k będzie wymagać mocnego neta, via sat raczej nie puszcza dubli 4k bo ich koszta zjedzą :)

via sat ile może być tych kanałów 2-3 ???

 

box posatu posiada apke do ipli, żadna nowość, mozż integracja która sprawia wrażenie jedności.

każda apke można tam wepchać, netflixa, hbogo via play, to platforma jak każda inna tylko zamknięta dla dostawcy boxa.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 20:21, patryszq napisał:

Haha skąd ta irytacja @OlafSonie , nikt nie rzuci Ci worka z informacjami przed weekendem , jak już to od poniedziałku zaczyna sie worek niespodzianek otwierać . Tym bardziej że min. nowe oprawy/logo od 3 września wbijają do tvp , tvn7 od poniedziałku itp itd

To będzie ciekawy tydzień na forum , oraz głównej strony SK . Pojawią się najpewniej takie artykuły jak :

 

- grupa polsat przedstawia zapowiadane zmiany w oprawach graficznych wizualnych swoich kanałów sprawdź LIVE zap itp.

- polsat box przedstawia zapowiadany dekoder 4K oto jak się sprawuje , co oferuje 

- nowe pakiety w tym 4K w Polsat Box sprawdź co zyskasz , co się zmienia i ile zapłacisz za NOWOŚCI 

- NOWOŚĆ tv internetowa i sat pierwszy RAZ W POLSCE w jednym dekoderze , PC+ zyskuje godnego rywala czy może PB zostaje LIDEREM technologii*

- kanały 4K w Polsat Box stają się faktem ... 

 

Oczywiście na forum wyleje się mnóstwo błota i pomyj skierowane w PB , jakie to drogie , niedopracowane i czemu nie działa tak jak bym chciał :)będzie garść zadowolonych ale tych pierwszych znacznie więcej - nie oszukujmy sie taką mamy mentalność do oceniania narzekania itp.

 

To jeszcze nie wszystko gdyż w kolejnym i następnym tygodniu poznamy plany Telewizji Polskiej wobec TVP3. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to podobają się te loga i oprawy. Teraz wszystko jest bardziej czytelniejsze, bardziej się kojarzy że to jedna rodzina kanałów. Loga są przede wszystkim lżejsze a nie takie wielkie krowy jak wcześniej. 

 

Polsat Sport Premium miał fatalne loga już wcześniej więc wychodzą na zero. Jeśli jednak  zmienią napis na żywo na mniejszy i dadzą pod logo to nawet zmiana wyjdzie na plus. 

 

Stracił jedynie Polsat News. Po pierwsze wybrali zły kolor bo powinien być szary. Po drugie za bardzo wizualnie  kojarzy się teraz z TVN24. Zmiana dolnego paska na ruchomy też na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bloo411 napisał:

Nowe logotypy zadebiutowały. Trzeba przyznać, że są po prostu tragiczne i na ekranie prezentują się fatalnie. A te na Polsat Sport Premium Super HD, to już jest w ogóle porażka. Pewnie z czasem do nich przywykniemy i przestaną razić w oczy.

Chyba przesadzasz  bo jak to te bo nie mogę sprawdzić większości bo nie ma mnie w domu  https://satkurier.pl/news/207663/24-anteny-polsatu-zmienily-logo-ekranowe-wideo.html  to mi sie podobają.Proste ładne i nie zajmują poł ekranu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...