Skocz do zawartości

Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to NIE jest jeden serwis z dwoma aplikacjami, tylko dwa zupełnie osobne. Według Polsatu, Polsat Go jest zupełnie nowym tworem, nie zastąpił niczego, wystartował jako zupełnie nowy serwis, podczas gdy wszystkie istniejące dotychczas nadal działają i będą jeszcze przez 2 tygodnie.
Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że kontami z Ipli będzie można się logować do Polsat Go, przecież to nielogiczne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matjot napisał:

Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że kontami z Ipli będzie można się logować do Polsat Go, przecież to nielogiczne.

 

Konta z Ipli podobno mają być przeniesione do PolsatBox GO, tak pisali. Konta z CP GO również, bo uprawnienia z obu serwisów mają być przeniesione.

Nie wiem co się stanie, gdyby ktoś na tym samym mailu miał konto i w Ipli i w CP GO. Programiści pracujących dla Polsatu mają zagwozdkę.

Nie bardzo rozumiem, dlaczego nie mogło by być tych samych kont do obu serwisów. Konkurencja ma coś takiego jak "konto TVN', którym się można logować i na Kontakt24 i na TVN24 GO i do Playera i pewnie w innych miejscach związanych z tą stacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matjot napisał:

Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że kontami z Ipli będzie można się logować do Polsat Go, przecież to nielogiczne.

Może stąd, że IPLA oferuje jednocześnie możliwość oglądania materiałów bezpłatnie oraz odpłatnie.

 

Gdyby Polsat przygotował się lepiej pod kątem logistycznym to wystarczyłoby jedno konto dla wielu serwisów.

 

1 minutę temu, matjot napisał:

Dziś był start serwisu, może serwery przeciążone.

Przeciążone przez tę garstkę osób? To te serwery muszą być z jakiegoś kartofla, a nie porządnego blade'a 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli mam konto Ipla plus to bede mogl się zalogować tymi danymi do Polsat Box Go? 

15 godzin temu, enski napisał:

Może stąd, że IPLA oferuje jednocześnie możliwość oglądania materiałów bezpłatnie oraz odpłatnie.

 

Gdyby Polsat przygotował się lepiej pod kątem logistycznym to wystarczyłoby jedno konto dla wielu serwisów.

 

Przeciążone przez tę garstkę osób? To te serwery muszą być z jakiegoś kartofla, a nie porządnego blade'a 😄

I o odezwał się Pan wieczny maruder😂🤣 któremu nic nigdy nie dogodzi. 😁Bez urazy oczywiście śmieje się tylko 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Może stąd, że IPLA oferuje jednocześnie możliwość oglądania materiałów bezpłatnie oraz odpłatnie.

 

Gdyby Polsat przygotował się lepiej pod kątem logistycznym to wystarczyłoby jedno konto dla wielu serwisów.


Tylko, że Polsat od początku sugerował, że zarówno Iplę jak i CP Go przejmie PB Go, a Polsat Go ma być zupełnie nowym serwisem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 08:26, Power napisał:

Taka ciekawostka. Nazwę Polsat wymyślił Tadeusz Drozda - oczywiscie dla TV Polsat i tak już zostało. Jak zapewnia w jednym ze swoich wywiadów, zrobił to za friko i do dziś żałuje. ;)

 

No wiem, bo zupełnie pierwszą nazwą była "Polska Telewizja Satelitarna" i stąd "PolSat". Ale chodziło mi bardziej o osobę głównego zatwierdzającego. Bo tak jak w wielu sprawach kieruje się ona własnym rozumem i intuicją wbrew ogólnie przyjętym opiniom czy trendom, tak w materii budowania marki, brandu, wizerunku chyba tego pierwiastka geniuszu już brakuje, stąd cedowanie to na zewnątrz.

 

To jest dość ciekawe, Drozda był kimś w rodzaju nieformalnego dyrektora artystycznego na samym początku istnienia stacji. Mi się wydaję, że największą swoją rolę w stacji spełnił, gdy Polsat miał dostać koncesję. Budował pozytywną aurę, swojskość i niejako pokazywał, że nie jest to tylko koncepcja na papierze, ale organizacja, która podejmuje realne działania. Był też trochę takim nieformalnym rzecznikiem, który tłumaczył wizję Polsatu. Miał później przez wiele lat swój program w Polsacie, więc mogła to być też poniekąd ukryta forma wynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz częściowa wina to aplikacji,a częściowa samego Samsung-a z wolnym procesorem.Tylko można zauważyć że taki Youtube czy Netfix,Pleyer,TVP Sport lepiej został stworzona więc to wina Ipli.Nawet po nowej aktualizacji TVP VOD też słabo.Potrzeba na materiał za drugim razem spróbować o załączenie.Na Ipli nie co lepiej,lecz zależy od wersji telewizora.Mi szwankuje w TV reset Internetu.podłącza irozłącza się kabel co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...