Skocz do zawartości

Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz Polsat News zdecydowanie potrzebuje nowej oprawy w kolorach logo. Główny pasek turkusowy a ten dolny bez zmian, przezroczysty biały. 

Teraz będzie mniejsze logo więc powinno być na stałe na górze ekranu jak podczas wydarzeń. Dzięki przeniesieniu logo na górę pasek powinienn być szerszy, czytelniejszy i bardziej pojemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko to Dlaczego w programie tv już są nowe loga? https://www.polsatfilm.pl/program-tv/
Co ciekawe, większość z nich jest w innych wariancie niż na https://www.polsat.pl/tyrzadzisz - tam "fale" w kuli miały jeden odcień, a tutaj mamy wiele odcieni, a w niektórych przypadkach także wiele kolorów (np. Polsat Play z niebieskim, Polsat Doku z fioletowym, Polsat Seriale z różowym). Zastanawia mnie która wersja będzie tą oficjalną, być może decyzja nie została jeszcze podjęta, a być może, będą jeszcze inne, np. takie, jak projekty z Urzędu Patentowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze polsatbox.pl przekierowuje na cyfrowypolsat.pl. Takie zabiegi stosuje się gdy jakaś strona jest w przygotowaniu, przerzuca się wtedy odwiedzających na inna aby nie widzieli tej na którą weszli. Myślę że skoro przed weekendem robili salony, to dzisiaj powinno zostać wszystko zrobione na stronie, raczej nikt tego już nie zostawi, tylko pewnie prace dopiero co się rozpoczęły bo minął weekend.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

Jakaś w ogóle dziwna moda naszła na proste logotypy.

Ona trwa już od wielu lat. A z mody bardziej stało się to standardem, skoro to właśnie trwa już tyle czasu, a coraz więcej firm i marek przechodzi na ten design. W wielu przypadkach całkiem ładny, udany, a w niektórych wypada to już kiepsko lub mało atrakcyjnie. Ostatnio Peugeot i Renault zmieniły swoje logotypy, które również korzystają z flat designu, ale jednocześnie czerpią z przeszłości.

 

5 godzin temu, patryszq napisał:

Mogliby już skończyć z tym sygnowaniem " nazwą "  polsat i "kątętęm " w innych kanałach np VIASAT , JIMJAM . COMEDY CENTRAL EXTRA itp. wprowadzanie tam swojej nazwy, udziału, wkładu chyba najwidoczniej się opłaca skoro w tym tkwią nadal , takie pudrowanie syfa ba nieee syfem pudrowane bo to polsat dorzuca swoje 5 groszy w taką stację 

Gdyby nie mieli z tego pieniędzy to nie byłoby takich współprac. A najwidoczniej jest odwrotnie i cały czas to się Polsatowi opłaca. Jedynie w przypadku Polsat JimJam mają 50% udziałów. Reszta to współpraca czysto marketingowa, brokerska i będąca furtką do pojawienia się w ofercie Cyfrowego Polsatu (szczególnie dla Viasatu, który przez lata od początku istnienia był tylko w kablówkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Wiele z tych kanałów zmieniało logo dosłownie rok temu, a już zmieniają? Oby oprawa nie była zmieniana, mogłyby do obecnej po prostu zostać dodane te fale i tyle, bo nie ma sensu tworzyć kolejnej gdy wiele ludzi jeszcze się nie przyzwyczaiło do obecnej.
Najprawdopodobniej będzie tak jak przewidziałem. Już teraz na Polsat Cafe w "ZOOM NA CAFE" widziałem właśnie obecną oprawę połączoną z motywem fal. Na głównym Polsacie natomiast przy pokazaniu identu z nowym logo mamy inną kolorystykę niż z obecnej oprawy, co trochę neguje moją teorię. Poczekamy - zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowości wejdą 1 września, wejdzie nowa aplikacja polsat box go zastępująca iple, zaś serwis ipla zmieni nazwę na polsatboxgo, zaś Plus Online zmieni nazwę na iPlus. Promocja iPla Plus zostaje odwołana zaś Polsat Box Go dostanie wsparcie Chromecast.

 

 

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kanału Polsat Cafe powinni dać różowy kolor a czerwony wykorzystać na inną stację. Został im jeszcze jasny niebieski. Może będzie na stacjach muzycznych.

5 godzin temu, tomik1 napisał:

Nowe loga pojawiają się również w identach i wejściach po reklamach

Godzinę pstrykam po Polsatach i nie trafiłem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...