Skocz do zawartości

Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie czy będzie to na jesień czy w przyszłym roku tego nie wiemy... 

Myślę też że te duble które powstały pod koniec zeszłego roku na tp obydwóch platform zostały zrobione właśnie pod tą okazję. 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj przy trzech salonach CP i Plusa, dwa z nich (te mieszczące się w galeriach) na normalnym białym szyldzie miały jakieś dziwne "pudełka" (nie wiem jak to nazwać) na których były przyklejone stare logotypy, prawdopodobnie zostało to zrobione w ten sposób, aby były łatwiejsze do ściągnięcia, albo nowe szyldy będą w jakiś sposób wypukłe, trójwymiarowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta zmiana nazwy na gorsze. Każdy kojarzy marki CP i Ipla, a teraz będzie jakieś Polsat BOX i Polsat BOX GO. Logotypy też nie powalają. Czyżby potrzebowali rebrandingu, aby wprowadzić dekoder 4K do oferty?. A może to znak (Polsat BOX), że chcą ofertę rozwijać bardziej pod kątem oferty via Internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie aspekty zbiegają się w czasie ale mają na celu wprowadzić totalny chaos bo PLUS i CP to nigdy nic dobrego nie wróżyło  :

 

zmiana logotypów ( niedawno ujednolicono portfolio kanałów polsatu o JEDNOLITY wzór logo ( wiodący wzór , spójność ) teraz czeka nas kolejna LOL

ujednolicenie marki ( wszystko pod jednym szyldem - kojarzenie marek PLUS i POLSAT jako jedność ?? 

zacofanie technologiczne i uruchomienie w końcu technologii 4K nie tylko w IPLA ale tez i w streamTV , iptv , sat tv 

wycofanie ZŁOM dekoderów typu PVR7000 czy jak te złomy sie zwą , HD5500s itp 

być może zmiana nazw dekoderów EVO na ( POLSAT) BOX , nagrywanie w chmurę PODSTAWOWĄ ofertą ?? 

 

dużo można oczekiwać ale CUDÓW nie będzie , a jeśli sie wydarzą będzie to jak zawsze niespójne , zrobione na siłę , chaotyczne pełne bałaganu ,  trzeba będzie zmieniać ANEKSOWAĆ umowy na kolejne 24/36 mcy bo w tym POLSAT wiedzie prym , gdy chcemy dokonywać jakichś zmian , sprzęt będzie niekompatybilny wstecz np. z dekoderami EVO , będą większe opłaty aktywacyjne , za najem dekoderów BOXów 

 

Tyle i jeszcze więcej nas czeka - więc uzbrójmy się w cierpliwość i tyle i aż tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq, raczej bym się nie spodziewał 4K przez satelitę w przypadku CP czy też Polsat BOX. Jeżeli już, to tylko w ofertach via Internet. Poza tym, zamiast robić rebranding i wywalać kasę na cały ten marketing i całą resztą związana z tym, to powinni się wziąć porządnie za Plusa, bo ta sieć komórkowa jest na szarym końcu. Szczycą się tym swoim 5G, rozdają GB za medale polaków w Tokio, ale jak to wykorzystać, gdy zasięg Plusa jest kijowy i ich LTE kuleje?

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, patryszq napisał:

wycofanie ZŁOM dekoderów typu PVR7000 czy jak te złomy sie zwą , HD5500s itp 

 

Użytkowałem przez kilka lat PVR HD7000, HD5500s, HD5000, nie miałem z nimi większych problemów. Podłączałem do nich dysk, nagrywałem i było podobnie. 

Evobox Lite użytkuję od ponad roku, w tym czasie sporo razy jedynym co pomagało był reset wtyczkowy. A przecież nie wymagam od nich nagrywania, bo nawet tego nie oferują. Po prostu mają działać. 

 

O sprzęcie od nc+ nie wspominam. Tam dekoder multiroom, słynny wifibox+ zasługuje na miano "szmelcu wszechczasów". 

 

Także wstrzymałbym się z bardzo krytycznymi opiniami wobec sprzętu z serii HDxxxx. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja się wypowiem tak, wifiBOX+ w Multiroom działa bez problemu, jak i sama usługa Multiroom w C+.

 

Natomiast Multiroom z przekładaniem kart i wysiadaniem czytników kart w dekoderach HDxxxx i ciągła wymiana tych dekoderów to dopiero szmelc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemek napisał:

Witam,

czyli przytaczając słowa support458 jest szansa na dekoder 4k - kończy mi się umowa i czekam z przedłużeniem na wyjaśnienie spraw z Polsat Box.

 

Pozdrawiam

 

 

Ale to raczej nie będzie dekoder sat. Chyba że zrobią hybrydę sat/dvb-t/Android(smart).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co nie związane z serią EVO w CP , a oferowane jest przez CP jako dekoder to elektorśmieć i złom tak więc jak wspomniałem dla mnie to taki  badziew i zdania nie zmienię mam do niego prawo  , tak C+  swoje wifiszroty to jeszcze gorszy bubel zrobiony po taniości i z chciwości więc i tu i tam na równi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartosz1 napisał:

Mam pytanie - Od kiedy mają być nowe loga Polsatu?

Na razie nikt tego nie wiem, tym bardziej, że zapowiedziano, że zmiany będą zachodziły stopniowo w ciągu kilku najbliższych tygodni, gdyż jak stwierdzono "nie chcą zaskakiwać  klientów i widzów naglą rewolucją". Jak dla mnie, to zwykły rebranding, reszta podejrzewam zostanie tak jak jest obecnie. Co najwyżej może w końcu wprowadzą dekoder 4K i jakieś treści w 4K. I to raczej tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...