Skocz do zawartości

Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż nie będzie wspólnego ponieważ jeden z tych serwisów będzie udostępniał tam produkcję premium aby solorz nabijali kapuche  na filmach i serialach przed premierą w telewizji a drugim ma być treści po premierze w telewizji czyli jak nie zdążyłeś obejrzeć w telewizji to za darmo o ile to będzie możliwe obejrzeć ten odcinek który przegapiłeś oraz kanały objęte must carry i możliwe kanały płatne z  byłego cyfrowego Polsatu obecnie Polsat box wystartuje wkrótce. Taka moją teoria

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Polsat Box GO i Polsat GO to ja zrozumiałem że nie będzie to prosty rebranding jak komuś wcześniej się wydawało.

Polsat GO to wygląda na to że będzie to bezpłatna część dotychczasowej Ipli, bo mają być same produkcje Polsatowskie.

Natomiast Polsat Box GO to ma być połączenie płatnej części Ipli z Cyfrowym Polsatem GO.

Czyli albo będą dwie oferty: jedna dla abonentów CP a teraz PB, a druga dla subskrybentów samego streamingu (tak jak C+ online) - albo też oferta subskrypcyjna zostanie poszerzona o wszystkie te kanały, które były częścią CP GO a nie było ich w Ipli (co najwyżej będą inne ceny). To drugie byłoby super opcją. ;)

Bardzo jestem ciekaw czy zmieni się oferta pakietowa i czy pozostaną zniżkowe ceny dla użytkowników Plusa.

Cena 25 zł za pakiet TV jest bardzo atrakcyjna jak na zawartość, z drugiej jednak strony przydał by się pakiet oferujący i kanały linearne i materiały VOD.

W tej chwili mamy pakiet TV jako taką "część wspólną" innych pakietów jeśli chodzi o kanały, ale treści VOD są rozrzucone po kilku pakietach: bodajże Filmy i Seriale, News i Rozrywka, Dzieci, itd.

(Uzupełniając: chodzi mi o taki pakiet, który by zawierał wszystkie kanały i wszystkie VOD oprócz tych najbardziej premium, tzn. oprócz HBO, oprócz Polsat Sport Premium i oprócz Eleven).

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KiriKiri napisał:

Nazwa Polsat box to denna nazwa masakra to pasuje do dekoderów i usług nie jako nazwa platformy ale to jest polsat i denne nazwy, to głupio brzmi.

Zgadzam się. Nazwa "Platforma Polsat" byłaby bardziej adekwantna wzorem konkurencji z Canal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli sobie wykupić domenę .polsat i na niej budować nazwę. Cała grupa nazywałaby się .POLSAT (z kropką przed nazwą). Platforma PLATFORMA.POLSAT. ENERGIA.POLSAT, BANK.POLSAT, TELEFONIA.POLSAT (T.POLSAT), VOD.POLSAT, GO.POLSAT. Kanały 1.POLSAT, 2.POLSAT, FILM.POLSAT, SERIALE.POLSAT, SPORT1.POLSAT, MUZYKA.POLSAT itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie idiotyczny pomysł. :doh: Najgłupszy wybór z możliwych. Polsat Box  - tak mogłyby się nazywać (powinny) dekodery "made by Polsat", ale nie cała platforma. Polsat Go - wersja online, ale sama platforma na przykład wzorem Canal+, powinna zmienić nazwę po prostu na Polsat lub na Polsat Stream, Polsat Direct, Polsat Max lub nawet wrócić do PolSat pisane właśnie tak dla określenia samej platformy cyfrowej. A na przykład podstawowy kanał Polsat'u na Polsat 1 (dotychczasowa wersja dla zagranicy na Polsat Polonus, Polsat International, Polsat Globe, Polsat World). A w przypadku wersji PolSat nawet nie trzeba byłoby majstrować przy nazwach w/w kanałów. Platforma PolSat, a kanał Polsat.

 

Podsumowując moim zdaniem bardzo zła decyzja, kojarząca mi się z czasami, kiedy wszystkie firmy miały w nazwie "ex" (Misiex, Staszex i Kołdrex). Tak teraz taka polska, zaściankowa moda na "boksy".

 

Już słyszę te rozmowy - co masz, ja Canal+, a ja Polsat Box. Cha, cha, cha. :lol2:

Nie lepiej brzmi - ja mam Canal+, a ja PolSat. :?::>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy niedostosowane do polskiego odbiorcy. Jak teraz młody chłop Kaziuk będzie korzystał z Polsat Boks Goł zamiast po prostu Cyfrowego Polsatu. Poza tym mimo wszystko CP, to marka legenda. Jaka by nie była. Polsat Box Go brzmi, jak usługa adresowana dla amerykańskiej Polonii.

 

Jednak, kierunek zmian jest dobry. Ipla to aplikacja koszmar. Canal+ (usługa internetowa) ma swoje wady, ale jako tako działa. Mając SAT + usługę internetową w aplikacji w Smart TV, częściej korzystam z tej drugiej. Chętnie uzupełniłbym ofertę swojego Smart TV o treści Polsatu. Z przyjemnością zobaczę też śmierć Ipli. Pytanie, czy nie będzie to po prostu zmiana logo, a aplikacja dalej pozostanie bezużyteczna.

 

Trochę wygląda to na projekt zrobiony przez zespół studentów w korpo, tuż przed dedlajnem. Ja zostawiłbym Markę Cyfrowy Polsat, odświeżył logo, zamienił Iplę na "Cyfrowy Polsat", żeby zatrzeć różnice w sposobie odbioru (Internet=Satelita). Tym bardziej nie tworzyłbym kolejnej śmieciowej aplikacji z reklamami, tylko udostępnił pakiet bezpłatny jak to ma teraz miejsce na Ipli. Dodałbym więcej podstawowych treści i kusił płatnym dostępem do pozostałej zawartości. A tak, to ktoś zainstaluje sobie bezpłatną apkę i będzie miał w nosie treści "premium".

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozpoczęto promocje Polsat Boxu bo profil SatNews24 na Facebooku dostrzegł to:

229664049_3817628798341444_5380892713478

Wcześniej profil ten opublikował to zdjęcie o którym kiedyś mówiłem a które to tyczyło przebrandowienia salonu z którego to chyba potem się wycofano:

226572175_3806810816089909_7174806173322

Ciekawe co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...