Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2024 o 15:43, Wodnik Szuwarek napisał(a):
Polecam serial Rozdzielenie. Już się nie mogę doczekać 2. sezonu.

Super serial! Ja też czekam na 2 sezon!
 

Edytowane przez Kiler
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Business Insider usługa AppleTV+ może pójść drogą innych platform streamingowych i wkrótce zaoferować plan z reklamami.

 

https://www.techradar.com/streaming/apple-tv-plus/apple-tv-plus-could-be-next-to-get-an-ad-based-tier-after-netflix-disney-and-amazon

 

https://qz.com/apple-tv-plus-ad-supported-tier-1851326711

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2024 o 00:25, mingo napisał(a):

Tak będąc mocno czepialskim 😉 

Nie ma czegoś takiego jak 15 marzec. Jest jeden marzec, stąd 15 marca jest jedyną prawidłową forma 😉

No patrz. To byłem całe życie w błedzie, ponieważ myślałem, iż obie wersje są prawidłowe.

Zacytuje klasyka - nie myli się ten, co nic robi i całe życie człowiek się uczy ;) Dzięki za korektę ;)

 

Platforma Apple TV+ pokazała trailer do  miniserialu „Franklin” opowiadający o narodzinach Stanów Zjednoczonych. W roli Benjamina Franklina wystąpił w nim Michael Douglas.

Premiera odbędzie się 12 kwietnia.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak im się te promocje opłacają. Obejrzałem wszystko to co chciałem i nie zapłaciłem ani grosza. To jest lepsze niż taniutki Amazon. :) 

Wracając do ukończonego serialu "Władcy przestworzy" to moim zdaniem najsłabsza część z trylogii. Ode mnie 6/10. Spory zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arkon napisał(a):

Nie wiem jak im się te promocje opłacają. Obejrzałem wszystko to co chciałem i nie zapłaciłem ani grosza.

Uważaj co piszesz bo za zakładanie nowych kont i korzystanie z promocji dla tzw. nowych klientów możesz być nazwany przez pewne osoby z forum piratem i złodziejem :D

Bo promocja jest tylko dla nowych grup użytkowników a Ty łamiesz regulamin i ..

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 00:05, Delta21 napisał(a):

https://redeem.services.apple/messi-emeia-mls-1m-social-2024
Darmowy miesiąc MLS - AppleTV

Miesięczna subskrypcja MLS na AppleTV za darmo dla obecnych i nowych użytkowników
 

Potwierdzam, działa :)

Dzieki potwierdzam zakup, można odrazu anulować :) Code expires on April 5, 2024

Edytowane przez mojwiekszyniztwoj
dopisuje date ważności kodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli kupiłeś u autoryzowanego sprzedawcy Apple (np. Media Expert) to powinno dalej działać, ja kupiłem jakiś miesiąc temu IPhone 13, dostałem emailem potwierdzenie zakupu, można użyć na stronie z promocją numeru zamówienia z tego maila czy numeru paragonu z zakupu IPhone - 3 miesiące na Apple TV, 2 miesiące na jakieś dodatkowe rzeczy od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 00:12, Arkon napisał(a):

Nie wiem jak im się te promocje opłacają. Obejrzałem wszystko to co chciałem i nie zapłaciłem ani grosza. To jest lepsze niż taniutki Amazon. :) 

Stać ich przecież ;)

 

4 godziny temu, PWojciechowska napisał(a):

Ja kupiłam u operatora iPhone’a 14 i niestety żadnej promocy na Apple TV, nie dostałam. A szkoda.

Na nowym urządzeniu (nieaktywowanym wcześniej - nie ma znaczenia, gdzie został zakupiony) wystarczy po prostu odpalić appkę Apple TV/iTunes lub wejść do subskrypcji, aby odpalić darmowy pakiet dla nowych urządzeń, jedyny warunek to brak aktywnej subskrypcji no i nie można jest anulować bo odrazu zostanie usunięta.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...