Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, bredny napisał(a):

Przy zakupie telewizora LG dają 3 miesiące gratis Apple+. Niestety ale zalogowałem się na swoje konto. Czy te 3 miesiące przepadną czy będę mógł je wykorzystywać tworząc nowe konto?

Kupiłem urządzenie Apple, miałem dostać 3 m-ce po wpisaniu kodu z numerem paragonu, wyskoczyła mi informacja, że mam aktywną subskrypcję i nie można uaktywnić kodu. Wyłączyłem subskrybcję i w dniu kiedy mi wygasł okres oglądania automatycznie uaktywnił się kod na te 3 miesiące darmowe. Konto nie nowe, tylko nie być aktywnej subskrybcji.

Edytowane przez Balrog306
dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie powonno się łączyć subskrypcji jak i dodać bezpłatnej na aktywnym abonamencie czy obecnej sybskrubcji.

Sam tak zwykle wgrywam 3-6 miesięczne darmowe wcześniej sprawdzając czas ważności kodów który w większości jest do kliku miesięcy. 

 

Jeali mają przepaść to dodaję na konto drugie i poprzez funkcje udostępniania rodzinie mogę korzystać potem przez resztę czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV+ pokazało zwiastun swojego nowego serialu szykowanego na wiosnę tego roku. „Sugar”, przywróci na ekran klasyczną opowieść o detektywie zanurzającym się w mrocznym świecie Los Angeles. Główną gwiazdą produkcji jest Colin Farrell.

Premiera 5 kwiecień

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny kod przeszedł i mam Apple za darmo do 8 maja. Jest tylko jeden poważny problem- niespecjalnie mam co oglądać- zostały tylko dwa odcinki "Władców przestworzy", a te nowe seriale jakoś nie zachęcają do oglądania. Tak jak pisałem wcześniej- raz, dwa razy w roku ten serwis to absolutnie wystarczy. Filmowo jest słabo, a dobrych seriali też nie ma aż takiej dużej ilości, szczególnie dla kogoś, kto tak szybko ogląda jak ja. :) Jednak biorąc pod uwagę, że do tej pory nie zapłaciłem ani grosza za ten serwis, to wygrywa nawet z taniutkim Amazonem pod względem opłacalności. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej to samo myślę, obejrzałem z przyjemnością Fundację, Silos, kończę Władców przestworzy i ciągnę jeszcze jeden, z filmów Napoleon i Czas krwawego księżyca i... to w zasadzie tyle, może jeszcze coś zobaczę, ale inne to raczej nie moja bajka. Za rok jak wejdą nowe sezony wystarczy jakiś darmowy miesiąc czy dwa i znowu można zapomnieć na jakiś czas o serwisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał(a):

(...) a dobrych seriali też nie ma aż takiej dużej ilości, szczególnie dla kogoś, kto tak szybko ogląda jak ja. :)

Jeśli ktoś ogląda bardzo dużo, to na pewno to nie platforma nr 1. Apple można traktować raczej jako platformę uzupełniającą ;)

Ale mimo tego ja mam i tutaj zaległości. Nie widziałem SEE, For All Mankind, The Crowded Room, Shrinking, Slow Horses itd. Obecnie leci Constelation, gdzie chcę rzucić okiem. Zaraz będzie Sugar z Collin Farrelem. Następnie w kwietniu Franklin z Michaelem Douglasem ;) A przed nami para Jennifer Connelly i Joel Edgerton w thrillerze science fiction Dark Matter oraz kolejne sezony seriali.

Więc w moim przypadku jest bardzo OK.

Obecnie oglądam po odcinku (wtorek) Shogun, (czwartek) Tokyo Vice i (piątek) Halo oraz Władców przestworzy. Ok 4h na nowe seriale, jakiś cały serial co mi wpadnie w oko z nowości  (np już obejrzałem The Gentelmen na NF) lub jakiś co mam do nadrobienia (np ostatnio obejrzałem cały serial Goliath). Do tego 2-5 filmów w  tygodniu i koniec czasu na oglądanie, jak się ma jeszcze hobby, zainteresowania, rodzinę i przyjaciół - o pracy niewspominając ;)

Jedne co tydzień się skończą, zaraz wpadają kolejne ;) (w styczniu na Apple oglądałem Criminal Record, na HBO True Detective, na SS The Long Shadow itd )

I tak się kręci ;]

Edytowane przez spotify
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"See" nie moja bajka i dałem sobie spokój po dwóch odcinkach, "Kulawe konie" obejrzałem całość i ode mnie 7/10,  "For All Mankind" ostatni sezon bardzo dobry 8/10, "W tłumie" też mi się nie podobało i porzuciłem po 1 czy 2 odcinkach, "Terapia bez trzymanki" dobra 7/10, na razie trochę zawodzą "Władcy przestrzeni" co najwyżej niezły serial 6/10, "Constelattion" ma mieszane opinie i na razie nie chce mi się ruszać, "Napoleon" słabiutki max 5/10, "Czas krwawego księżyca" 7/10, niezły był też "Greyhound" 6/10. Jak widzisz niemal wszystko już obejrzałem, dla mnie tylko HBO Max na stałe ma sens.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon mój wpis zmierzał do tego, że każdy ma inny gust, inną miarę czasu, co innego szuka, i wiele innych czynników, które decydują o platformie, którą posiada i co ogląda.

Nie jestem tu od dzisiaj i wiem że

1) Oglądam około 25-30% tego co Ty oglądasz (czas)

2) Szanuję za oceny ale mamy trochę inny gust ;)

 

Więc żeby nie jechać wątkiem bez końca. Zgadzam się z HBO. U mnie też HBO ma sens jako podstawowa platforma. Jeśli tam nie mam czego oglądać lub jest za mało, mam to od tego "satelity" Apple oraz Amazon. I na deser SkyShowtime, głównie dla starych filmów, żeby coś nadrobić lub odświeżyć (choć z 4 wymienionych, to pierwsza, z której bym zrezygnował).

Z D+ kończę za kilka miesięcy, bo uważam że nie ma sensu płacić co miesiąc (zdążę kolejny sezon The Bear jeszcze obejrzeć). A później raz na jakiś czas, jeśli się coś zbierze sensownego i pewnie na okres zimowy, gdy się więcej w domu siedzi, ze względu na aurę.

NF nie mam na stałe już dawno i teraz wziąłem na miesiąc - bo The Gentelman oraz zaraz Problem 3 ciał. Ale coś czuję, że wziąłem NF po raz ostatni....

 

Mam takie platformy jakie mam, bo wiem czego chce i się wzajemnie uzupełniają.

Ty i wielu innych mogą mieć inne założenia. Dla niektórych w przeciwieństwie do mnie może NF czy Disney+ (albo oba naraz) być platformą najważniejszą (lub oba) a reszta może nie istnieć. Tyle ilu tu userów, tyle zdań i poglądów, bo mamy wybór i każdy ma inne warunki brzegowe czy też wymagania, którymi się kieruje.

Podałem swoich faworytów. Ktoś może mieć innych. Na dzisiaj mam takich. Jak się jakaś platforma zbłaźni to mam wybór i mogę zamienić na coś innego.

Ty uważasz że na Apple jest za mało a mogę Ci gwarantować, że mam takich znajomych, dla których Apple ma za dużo premier w miesiącu ;)

Są również naprawdę tacy, którzy oglądają TV dopiero wtedy, gdy nie mają innej alternatywy w codziennym życiu i dla nich maks w miesiącu to może być tylko jeden wieczór albo weekend, kiedy coś oglądają. Czyli 1 setna Twoich wymagań i mocy przerobowych :P

Jeśli chodzi o mnie, to uważam, że mało nie oglądam i tak mam na Apple zaległości ;)

 

Takich wypowiedzi możemy zaraz czytać setki. Tyle opinii ile ludzi. Jeszcze nikt się nie narodził, żeby wszystkim dogodził ;)

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w formie "Premiera piętnasty marzec" a nie "Premiera piętnastego marca". Zjadłem tylko myślnik po słowie Premiera.

Nie napisałem tytułu, ponieważ widać go wyraźnie w miniaturce Youtube na środku oraz w nazwie "pliku". Zatem już bez przesady :P

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w formie "Premiera piętnasty marzec" a nie "Premiera piętnastego marca". Zjadłem tylko myślnik po słowie Premiera.
Nie napisałem tytułu, ponieważ widać go wyraźnie w miniaturce Youtube na środku oraz w nazwie "pliku". Zatem już bez przesady
Po pierwsze, tak jak kolega wyżej napisał marzec jest jeden, także z myślnikiem czy bez myślnika, powinno być 15 (dzień) marca. Po drugie korzystam z tapatalk, a tam miniaturek nie ma.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał(a):

Co polecacie do obejrzenia z seriali ?

 Oglądałem tu sporo rzeczy i polecam: Ted Lasso, Kulawe Konie, The Morning Show, All For Mankind, Acapulco, W obronie syna, Lekcje Chemii, Czarny Ptak, Afterparty.

Edytowane przez rafal761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...