Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.02.2024 o 19:14, k05 napisał(a):

Słabe, że nawet subskrybenci pełnej paczki C+ muszą za galę płacić. Przy ostatnich Eventach chyba nie musieli. No i kuriozum, że ktoś, kto ma już wykupioną subskrypcje na kilka miesięcy musi zakładać kolejne konto w serwisie jak chce galę wykupić...

Mam nadzieję, że to się zmieni… ale musimy poczekać bliżej końca współpracy KSW z Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2024 o 19:14, k05 napisał(a):

Słabe, że nawet subskrybenci pełnej paczki C+ muszą za galę płacić. Przy ostatnich Eventach chyba nie musieli.

 

Bardzo słabe. Powinni jeszcze popcorn dorzucać, żebyś raczysz obejrzeć 🤣

Pewnie biorą przykład z Polsatu, który też bawił się w PPV.

Eventy w Canal+ Online były już dodatkowo płatne - np. koncerty na żywo

 

Już nie wspomnę, że jest różnica między 20 zł za "paczkę Canal+" w abo (platforma sat) w Canal+, a 54 zł w Canal+ Online.  😉

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, diabeu napisał(a):

Na pewno wygląda lepiej niż w Viaplay. Na minus duze logo canal+.


Na dekoderze C+ tylko małe logo KSW w lewym górnym rogu. 
 

Widać dość mocno przeciwdziałają nielegalnym streamom bo co chwilę pojawia się długi_ciąg_znaków@xyz.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, muza_tv napisał(a):

 

 

 

Już nie wspomnę, że jest różnica między 20 zł za "paczkę Canal+" w abo (platforma sat) w Canal+, a 54 zł w Canal+ Online.  😉

 

Tylko oferta C+online zawiera C+,C+sport5 i TVp sport z pakietu Relax i jeszcze dodatkową opcje czyli C+4K z abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, muza_tv napisał(a):

 

Bardzo słabe. Powinni jeszcze popcorn dorzucać, żebyś raczysz obejrzeć 🤣

 

Pisałem, że przy tych ostatnich wydarzeniach subskrybenci pakietu C+ w C+Online mieli wydarzenie "w cenie". Tylko tyle. 

 

A ja to nawet jakby było za darmo to bym tego nie obejrzał. 🤣 Więc popcorn by nie pomógł... 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie (z małą różnicą), bo zapewne celem gali było promocja Canal+ Online. Gdyby było inaczej, to gala byłaby też pokazywana w tradycyjnej TV (jak robił to Cyfrowy Polsat/Polsat Box w przypadku PPV).

 

Być może to zapowiedzi "romansu" KSW z Canal+, po tym jak Viaplay przejdzie do historii.

Jedno jest pewne, cała Grupa Canal+, szczególnie we Francji, mocno stawia na promocję bezpośredniego dostępu online. Taka przyszłość odbioru treści premium TV. I taka też strategia wkracza na polski rynek.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem C+ na chwilę obecną jest taki że nie mają specjalnie miejsca na swoich transponderach na te dodatkowe 8-10 Mbps. Więc póki co wydaje mi się było puszczone przez C+ Online aby sprawdzić zainteresowanie. Po drugie jak ktoś nie ma C+ to mógł sobie wykupić dostęp przez neta. 
 

Natomiast na przyszłość w przypadku PPV mogliby pomyśleć o dodatkowym kanale na czas gali. 
 

Co do romansu KSW z C+ jest już to potwierdzone że po wyjściu Viaplay z PL, gale KSW przejmuje C+. Zobaczymy czy utrzyma się trend 12 gal w ciągu roku czy też nastąpią tutaj jakieś zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, muza_tv napisał(a):

W cenie (z małą różnicą), bo zapewne celem gali było promocja Canal+ Online. Gdyby było inaczej, to gala byłaby też pokazywana w tradycyjnej TV (jak robił to Cyfrowy Polsat/Polsat Box w przypadku PPV).

No nie da się ukryć. Przecież tak nachalnej promocji jak tej gali to chyba dawno nie było. 

 

Z drugiej strony - jeżeli transmisja jednorazowej gali KSW jest dostępna i na stronach KSW i na Canal+Online to czy taka osoba, która wcześniej nie musiała korzystać z C+ to teraz się na to zdecyduje? No niekoniecznie.  Będzie szukał informacji na stronie KSW i tam zapewne będzie dokonywał zakupu. 

 

Co innego gdyby ten event byłby dostępny tylko w Canal+Online. Osoba zainteresowana zobaczeniem gali KSW siłą rzeczy musiałby się zainteresować ofertą C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, muza_tv napisał(a):

 

Być może to zapowiedzi "romansu" KSW z Canal+, po tym jak Viaplay przejdzie do historii.

Jedno jest pewne, cała Grupa Canal+, szczególnie we Francji, mocno stawia na promocję bezpośredniego dostępu online. Taka przyszłość odbioru treści premium TV. I taka też strategia wkracza na polski rynek.

Oho zaczyna się bajanie o różnych teoriach.😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta walka powinna być pokazana w normalnym przekazie  canal+. Niedługo za dodatkową opłatą będą organizować mecze,turnieje,walki dla oldbojów,o finałach już nie wspomnę,aby tylko kasę zdobyć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że wogóle ta walka od początku była pomyślana tylko i wyłącznie jako PPV.

Ani C+, ani nikt inny nie wyłożyłby tyle siana co zarobią na PPV bo jaki biznes miałby choćby C+ wybulić np parę baniek?

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było u Was,ale ja normalnie oglądałem w canal+ inne walki z tej gali.Finał już zakodowali,proponując za dodatkową opłatą jej oglądanie. Boję się,że w przyszłości mogą pokazywać spotkania np.w tenisie ziemnym w otwartym przekazie,ale sam finał,jak tu za dodatkową kasę.To tylko taka moja teoria,oby nie poszli tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kisiel95 napisał(a):
W dniu 24.02.2024 o 10:23, Wodnik Szuwarek napisał(a):
Jeszcze nie sprawdzałem czy da się się kupić tą galę będąc klientem Play, ale jak się wyłączy subskrypcję C+ online to automatycznie C+  usuwa konto. Tutaj nie ma łączenia z już istniejącym kontem jak w przypadku Viaplay, Netflix czy HBO.

Mi nie usunęli kiedyś do końca (stąd był problem z voucherem), ciekawe co piszesz.

Od razu C+ przysyła maila, że konto usunięte.

18 godzin temu, cidik napisał(a):

Czyli standard, pytanie też jakiej jakości jest sygnał źródłowy. Bo w Online Canal+ mają też 8 Mb/s a na sat już 3-4 Mb/s. I wcale te z online nie wyglądają lepiej.

Żaden kanał C+ HD w C+ online nie ma 8 Mb/s.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muza_tv napisał(a):

Gdyby było inaczej, to gala byłaby też pokazywana w tradycyjnej TV (jak robił to Cyfrowy Polsat/Polsat Box w przypadku PPV).

Tyle tylko że od czasu jak KSW było w Polsacie streaming znacząco się rozwinął. Wtedy przez iplę oglądali nieliczni a i tak mieli problemy. Teraz na spokojnie można dać transmisje tylko online i zdecydowanej większości działa to bezproblemowo. W związku z tym nie spodziewam się żeby wyszli poza transmisje online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo Obecnie świat płatnej telewizji zmierza w stronę online (IPTV). Jak powszechnie dostępny będzie światłowód w Polsce, to utrzymywanie tradycyjnej telewizji (satelitarnej, kablowej DVB-C) będzie mało opłacalne. Już dziś operatorzy kablowi przechodzą na dekodery Smart TV. W przypadku treści premium jeszcze szybciej to wszystko przechodzi do netu.

 

Pytanie do osób, które w ramach Canal+ Online mają wykupioną tylko opcję "Filmy i seriale". Czy w ramach tej subskrycji, jest dostęp do programów sportowych (np. "Liga+, "Liga+ Extra")? Bo seriale sportowe mają być dostępne. Niestety nie mam jak sprawdzić dla znajomego, bo mam full opcję wykupioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muza_tv napisał(a):

..Pytanie do osób, które w ramach Canal+ Online mają wykupioną tylko opcję "Filmy i seriale". Czy w ramach tej subskrycji, jest dostęp do programów sportowych (np. "Liga+, "Liga+ Extra")? Bo seriale sportowe mają być dostępne. Niestety nie mam jak sprawdzić dla znajomego, bo mam full opcję wykupioną.

Nie ma dostępu. Jest dopisek Subskrybuj. Po kliknięciu na wybrany materiał przenosi do poszerzenia oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...