Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa Canal+ z Crunchyroll. W serwisie pojawiły się anime Dr.Stone i Jujutsu Kaizen.

Na razie po 5 odcinków.

 

https://satkurier.pl/news/235255/seriale-anime-od-crunchyroll-w-canal-online.html

 

To dobra wiadomość dla fanów japońskiej animacji. Najprawdopodobniej jeszcze nie w tym roku nastąpi wejście Crunchyroll do Polski z pełną spolszczoną ofertą. Ale umowa z Canal+ pozwala sądzić że tych pozycji będzie więcej.

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może oglądalność tej gali KSW ?

Dzisiaj w robocie z nudów popytałem kolegów czy ktoś to oglądał. Oczywiście nikt. Ja sam nawet jakby dopłacili to bym nie zobaczył. Nie moja bajka. Zachodzę w głowę jak ktoś za to może płacić.

Ale pewnie inni mówią o mnie jak można płacić za Playera czy Netflixa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bredny napisał(a):

Umowa Canal+ z Crunchyroll. W serwisie pojawiły się anime Dr.Stone i Jujutsu Kaizen.

Na razie po 5 odcinków.

 

https://satkurier.pl/news/235255/seriale-anime-od-crunchyroll-w-canal-online.html

 

To dobra wiadomość dla fanów japońskiej animacji. Najprawdopodobniej jeszcze nie w tym roku nastąpi wejście Crunchyroll do Polski z pełną spolszczoną ofertą. Ale umowa z Canal+ pozwala sądzić że tych pozycji będzie więcej.

Raczej myślę, że będzie jak z BBC Player. Oni też nie weszli do Polski, po prostu stanowią część innych serwisów. Myślę, że podobnie będzie z Crunchyroll. 

 

2 minuty temu, Mysłowice napisał(a):

Ma ktoś może oglądalność tej gali KSW ?

Dzisiaj w robocie z nudów popytałem kolegów czy ktoś to oglądał. Oczywiście nikt. Ja sam nawet jakby dopłacili to bym nie zobaczył. Nie moja bajka. Zachodzę w głowę jak ktoś za to może płacić.

Ale pewnie inni mówią o mnie jak można płacić za Playera czy Netflixa ;)

W innym wątku jeden z userów napisał coś o wynikach - ile w tym prawdy to nie wiem. C+ miał niby dzisiaj podać liczbę zakupionych subskrypcji (przynajmniej tak twierdzi ten user), ale nic takiego nie miało miejsca. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może oglądalność tej gali KSW ?
Dzisiaj w robocie z nudów popytałem kolegów czy ktoś to oglądał. Oczywiście nikt. Ja sam nawet jakby dopłacili to bym nie zobaczył. Nie moja bajka. Zachodzę w głowę jak ktoś za to może płacić.
Ale pewnie inni mówią o mnie jak można płacić za Playera czy Netflixa
Niewypałem był sam fakt, że zrobiono boks w klatce. Dziwnie to wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 2PaC napisał(a):

Skoro jest umowa z C+ to jaki ma sens wchodzenie samego Crunchy jako osobny Vod do Polski?

Ale jak rozumiem jest w Canal+ online jako kanał filmowy (z jego wadami, czyli leci o określonej porze dany odcinek takiego a takiego serialu) a nie na życzenie (oglądasz kiedy chcesz to co chcesz). U mnie syn jest fanem anime, ogląda tam gdzie może, jest rozdrobnienie, kilka pozycji na Netflixie, kilka po innych serwisach, np. CDA, ale większość to chyba jakieś strony w przeglądarce coś ala "oglądajanime".  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, k05 napisał(a):

Wszystko możliwe. Kolekcja BBC Player w sumie też na początku była tylko w CANAL+Online, ale potem już pojawiła się, np. też w Play. 

 

Bo zamiast stawiać niszowe i kosztowne serwisy VOD osobne wolą współpracować z partnerami, którzy mają swoją bazę abonencką. Podobnie będzie z Viaplay Select, gdy już Viaplay opuści Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi skąd się bierze różnica w ofercie. Przykładowo w aplikacji na webOS w zakładce Canal+4k mam więcej filmów i seriali w 4K niż w aplikacji na realme sticku. Nawet jak wyszukam tam ręcznie jakiś tytuł, który na webOS odpala się w 4k to na realme jest tylko HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wykupiłem to badziewie, bo tak to teraz muszę nazwać, na miesiąc z okazji KSW to chciałem sobie coś obejrzeć. No i 3 odcinek Yellowjackets wywala błąd i nie moge go obejrzeć ani na realme ani na webOS. Sprawdziłem na przykladowo The ofiice pl czy mnie nie zrobili w ciula i nie zablokowali oferty ale nie. The ofiice dziala parę innych produkcji działa. Takiej amatorki to nawet w lokalnej kablówce w latach 90 nie widziałem. Przez chwilę myślałem czy nie zostawić tego canal+ dla paru seriali ale w tym momencie właśnie usunąłem swoją kartę. Ani jeden dzień dłużej z tą amatorka.

 

Ps

Tak wiem że muszę zaczekać do końca miesiecznej subskrypcji ale nie zamierzam jej kontynuować co początkowo nawet zamierzałem.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie był już tu taki temat ale forum jest rozległe. Mam problem z odbieraniem treści 4K na tv LG z 2019 roku. Ja mam tylko taki problem czy to może bardziej pospolita przypadłość. Aplikacja po kilku minutach się zacina i pokazuje błąd z problemem dekodowania treści.

Edytowane przez lokutus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lokutus2 napisał(a):

Prawdopodobnie był już tu taki temat ale forum jest rozległe. Mam problem z odbieraniem treści 4K na tv LG z 2019 roku. Ja mam tylko taki problem czy to może bardziej pospolita przypadłość. Aplikacja po kilku minutach się zacina i pokazuje błąd z problemem dekodowania treści.

Powinno działać jeśli wiarygodne są dane z tej strony https://pl.canalplus.com/pomoc/wymagania-techniczne

Treści SD i HD też nie odtwarza poprawnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2024 o 14:06, lokutus2 napisał(a):

Prawdopodobnie był już tu taki temat ale forum jest rozległe. Mam problem z odbieraniem treści 4K na tv LG z 2019 roku. Ja mam tylko taki problem czy to może bardziej pospolita przypadłość. Aplikacja po kilku minutach się zacina i pokazuje błąd z problemem dekodowania treści.

Ja mam tv LG z tego roku i wręcz przeciwnie. Mam więcej treści 4K niż na przystawce Realme 4K i śmigają bez zarzutów. Chociaż patrząc na ten serwis to pewnie jednego dnia działa innego nie. Jak z 3 odcinkiem Yellowjackets, który w końcu mi odpalił po kilku zgłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...