Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dźwięk był od zawsze. Może twój TV nie obsługuje Dolby Digital+ i nie miałeś dźwięku, a teraz dodali zwykłą ścieżkę i dźwięk się pojawił.

W dniu 20.02.2024 o 04:32, t0tti89 napisał(a):

Jakoś od października na Google Chromecast jest totalny syf pod tym względem. Obraz klatkuje, gubi fpsy. W sporcie jest to nie do zaakceptowania. Pisałem do Supportu Google i do Canal+ 

Jest "zgłoszone" a z tego co widzę jest nas wielu bo nie tylko tutaj problem jest poruszany. Zaraz marzec i dalej nie ma poprawy. Jakie wnioski? : ) 

Rozwiązanie problemu:

https://forum.satkurier.pl/topic/40404-google-chromecast-4k-2020-i-hd-2022/?do=findComment&comment=1969366

Jak czegoś nie będziesz wiedział, to pisz w tamtym temacie, bo to dotyczy wielu aplikacji, a nie tylko C+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Dźwięk był od zawsze. Może twój TV nie obsługuje Dolby Digital+ i nie miałeś dźwięku, a teraz dodali zwykłą ścieżkę i dźwięk się pojawił.

Rozwiązanie problemu:

https://forum.satkurier.pl/topic/40404-google-chromecast-4k-2020-i-hd-2022/?do=findComment&comment=1969366

Jak czegoś nie będziesz wiedział, to pisz w tamtym temacie, bo to dotyczy wielu aplikacji, a nie tylko C+ online.

Dzięki bardzo. Będę śledził temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, milka napisał(a):

Czy filmy wypożyczone sa  w takiej samej jakości jak trailery? Chciałem sobie obejrzeć na weekend Oppenheimera, ale oczy bolą. 

Sa jakieś streamingi gdzie można jak człowiek wypożyczyć film w 4k?

Apple TV ma bardzo dobrą jakość. Oprócz sybskrypcji tv+ mają też filmy „na sztuki”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisałem że na webOS od LG mam więcej treści w zakładce Canal+4K niż na realme stick 4k. I tak jest. Niestety, pewnie ze względu na to że mam tv sprzed 5 lat odtwarzanie treści 4K w aplikacji jest tragiczne. Ciągłe zacinki albo nawet całkowite zawieszenie aplikacji. Ale wystarczy odtworzyć fragment i pojawia się on w zakładce oglądaj dalej. I co ciekawe na realme stick 4K ten "niedostępny w 4k" tytuł leci w 4K dzięki temu że mam go w tej zakładce :D . Przynajmniej w The Office PL to mi się udało. Zobaczę czy z innymi tytułami niedostępnymi w Realme sticku będzie podobnie.

Swoją drogą to naprawde głupie że w zależności od sprzętu dostępność tytułów w 4K jest różna. Tym bardziej że jest ich więcej na sprzęcie, na którym nie mogę ich obejrzeć bo się aplikacja zawiesza niż na sprzęcie, na którym te tytuły lecą normalnie.

 

 

Swoją drogą, przejrzałem ofertę z kanałami sportowymi. 54 zł miesięcznie a oferta uboga. Skoro mają NBA to oczekiwałbym jak w Viaplay z NHL że wszystkie mecze będą transmitowane w usłudze on line a nie tylko to co pokazują z polskim komentarze na swoich antenach. Ciekawe czy tak samo biednie będzie z LM.

Edytowane przez diabeu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy filmy wypożyczone sa  w takiej samej jakości jak trailery? Chciałem sobie obejrzeć na weekend Oppenheimera, ale oczy bolą. 
Sa jakieś streamingi gdzie można jak człowiek wypożyczyć film w 4k?
Odpuść sobie C+Premiery.
Są tańsze serwisy i z 4K HDR: Prime Video, Apple TV czy Rakuten. Wypożyczenie to 15 PLN
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to nie jest powiązane z Google i jakimiś kombinacjami z safetynetem i innymi certyfikacjami. Viaplay też jest u mnie w fatalnej jakości. Myślałem, że to wina mojego nowego telefonu (Oneplus Nord 3), ale na Galaxy A52s jest to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adnage napisał(a):

Działa wam rozdzielczość wyższa niż 540p na Androidzie na telefonie? Sprawdzałem na dwóch urządzeniach z certyfikacją L1 i maksymalnie mam 540p. Zaraz sprawdzę na starszej wersji aplikacji.

zależy to od telefonu - w teorii im starszy tym wyższa jakość jeśli chodzi o moje expo ;) jeżeli chcesz na każdym telefonie mieć 1080p to musisz wejść w chrome -> tryb komputerowy -> wpisz w google canal plus online logowanie -> kliknij i przytrzymaj pierwszy lepszy link i otwórz w nowej karcie -> zaloguj się i oglądaj w jakości do 1080p 8mbps

Screenshot-20240401-123354-Chrome.jpg

Na screenie masz przykładowe dane z meczy ekstraklasy co teraz leci live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, adnage napisał(a):

Zgłoszę problem, ciekawe, czy jakoś zareagują.

zapomnij; ten problem jest jakoś od czerwca chyba; byłem z tym nawet w salonie c+ i koleś mi powiedział, że problem jest mu znany (nawet na jego telefonie tak było) i powiedział, że c+ walczy z nielegalnym udostępnianiem IPTV czy coś takiego i dlatego tak się dzieje 😂 jak widać od tego czasu nic z tym nie zrobili bo nawet na nowych fonach za 2,5k cały czas jest 540p w apce na androidzie 14, a przez KODI to już w ogóle zapomnij, że c+online obejrzysz

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...