Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, muza_tv napisał(a):

Kwestia jakości na urządzeniach mobilnych, to temat rzeka. Szczególnie tych mało popularnych marek (blokady producentów etc.). I nie dotyczy tylko aplikacji streamingu. To nie jest tak, że masz Androida i wszystko działa tak samo na wszystkich urządzeniach z tym systemem.

Posiadając telefon Samsunga (chyba największego producenta telefonów z Androidem) ze średniej półki, który ciągle dostaje aktualizacje i poprawki zabezpieczeń mogę być zawiedziony i zły na C+ że mają aż takie restrykcje, że maksymalna rozdzielczość z jaką mogę uruchomić mecz np. w C+ Sport to 540p. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim modelu ze średniej pólki , A52s ?  Przykładowo a33, a35, a53, a55 jest 1080p na sportowych, trudno znaleźć lepszego producenta niż Samsung jeśli chodzi o apke na Androidzie żeby było te 1080p, te wszystkie Xiaomi/Realme/Poco na każdym z tych co używałem szło tylko 540p.

Edytowane przez Lins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale drama mimo, że w przeglądarce w trybie komputerowym działa 1080p. Ponadto sam profil 540p ma 2,5 Mbps bitrate oraz 50 klatek więc na smartfonie da się to oglądać choć oczywiście powinni naprawić aplikację, by była pełna jakość.
Nie u mnie, jest bardziej okrojony.
Ty trollujesz, jesteś pracownikiem C+ czy po prostu aż tak bardzo nie ogarniasz tematu?
Zróbcie nowy temat z listą modeli i będzie jasność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lins napisał(a):

Na jakim modelu ze średniej pólki , A52s ?  Przykładowo a33, a35, a53, a55 jest 1080p na sportowych, trudno znaleźć lepszego producenta niż Samsung jeśli chodzi o apke na Androidzie żeby było te 1080p, te wszystkie Xiaomi/Realme/Poco na każdym z tych co używałem szło tylko 540p.

Tak, A52s. Rozumiem, że jesienią ten model przestanie być wspierany ale 1080p z aplikacji C+ zniknęło na tym telefonie mniej więcej w połowie poprzedniego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle zastanawia absurd tej dyskusji, w której część osób uważa to za co najmniej normalne, że usługa na wielu urządzeniach nie działa tak, jak powinna, pomimo że urządzenia te mają odpowiednie parametry. No, ale ważne, że "u mnie działa". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie przeszkadza że jest to 540p w apce bo i tak odpalam w chrome w trybie komputerowym w 1080p 6-8mbps, ale przykre to jest, że oficjalna apka działa tylko w 540p. Zgłoszenie wysłałem we wrześniu, dałem screeny. Podziękowali za zgłoszenie i na tym się skończyło. Jak widać, problem jest cały czas i w oficjalnej apce jest tylko  540p poza TVP1 i 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

@kisiel95kisiel95sprawdź dane transferowe bo u mnie działa

Roaming mam krajowy, z Play przełącza na Orange czasem. Raczej znany błąd przy logowaniu, nie zawsze zalapywało za pierwszym razem. I stykałem się z tym z meczami Lewego itp. Jak już ktoś jest stale zalogowany będzie działać, problem z pierwszym zalogowaniem.

Wreszcie mam normalną jakość na sportowych. Napiszę jakie kombinacje alpejskie musiałem wykonać.

1. Zainstalować Firefox
2. Po wejściu na stronę włączyć DRM
3. Potem przełączyć się na wersję na komputery
4. Ze względu na to że nie zadziałało jak trzeba jeszcze włączyć okno prywatne.
5. Po tym jak załapało logowanie mogę się cieszyć z meczów w dobrej jakości.

Uff, nareszcie, tyle że zajęło to dobre 10 minut.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Uff, nareszcie, tyle że zajęło to dobre 10 minut.

jakoś to przeżyjesz ;) najważniejsze, że da się to obejść mykiem i działa wtedy 1080p 6-8mbps chociaż na 6``+ ja osobiście nie widzę różnicy pomiędzy 720p a 1080p na samsungu a52s 5g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):
ja osobiście nie widzę różnicy pomiędzy 720p a 1080p na samsungu a52s 5g

Dla mnie jest przeskok ze słabego 540p.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A KODI zadziała dla starych kont sprzed jakiegoś okresu, dla nowszych nie.

PS Pisałem że mam mniej niż 2,5 Mbit/s w ograniczonej aplikacji, jest tu screen.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, adnage napisał(a):

@czerstwyjeśli uważasz, że na telefonie 540p "wygląda bardzo ładnie", to właśnie m.in. dlatego C+ pozwala sobie na takie działania - bo i tak większość ludzi nie widzi różnicy albo ma to gdzieś. Szkoda. 

Po pierwsze nie mam odhaczonej tej jakości tylko jakość automatyczną. I ta jakość na telefonie wygląda bardzo dobrze ale wiadomo mały wyświetlacz. Ja oglądam głównie z satelity i na tv 65 cali. Gdy mnie nie ma w domu to laptop najczęściej podłączony pod tv.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2024 o 23:49, adnage napisał(a):

@czerstwyjeśli uważasz, że na telefonie 540p "wygląda bardzo ładnie", to właśnie m.in. dlatego C+ pozwala sobie na takie działania - bo i tak większość ludzi nie widzi różnicy albo ma to gdzieś. Szkoda. 

Dziś odpaliłem apkę na telefonie i zrobiłem zrzut na tv bo u rodzinki na  znacznie lepszym internecie i telefonie po takim zabiegu rwie transmisje po kilku minutach. U mnie jakość na tv praktycznie taka sama jak z satelity i płynnie bez zacięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Fame było w Polsat Box Go przez jakieś 3-4 gale. Jak każda federacja, Fame nie ma aplikacji na TV i trzeba castować z innego urządzenia na TV, a gale działają tylko na Chrome i Safarii oraz w ich aplikacji mobilnej.

Subskrypcja Fame w C+ online kosztuje 39 zł, a dostęp jednorazowy 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekwe info z FB Fame MMA:

 

"Posiadając aktywny pakiet w C+, będziesz miał/a możliwość dokupienia CANAL+ EVENTS, który kosztuje jednorazowo – 39 zł. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do gali FAME, a w następnych miesiącach zapłacisz tylko 10 zł więcej swojego aktualnego abonamentu.

Przykładowo posiadając i opłacając subskrypcję Filmy i seriale – gdzie płacisz 29 zł miesięcznie, dodając ofertę EVENTS zapłacisz jednorazowo: 39 zł, w następnych miesiącach zamiast 29 zł → 39 zł. Dzięki temu przyszłe wydarzenia np. FAME 22 obejrzysz, posiadając pakiet CANAL+ EVENTS bez żadnych jednorazowych opłat."

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego masz wybór.

Albo płacisz jednorazowo 39 zł (w sensie subskrypcja, i ją zaraz anulujesz), albo ciągniesz miesięcznie subsryocje Canal+ Online powiększą o 10 zł i kolejne gale oglądasz bez dodatkowej opłaty.

Generalnie zmiana na plus, bo tak czy siak, użytkownicy zainteresowani tylko galą, dodatkowo zyskują dostęp do filmowo-serialowej oferty Canal+. Zyska pewnie sam Canal+, pozyskując nowych użytkowników, pewnie część tych lojalnych przy okazji.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...