Jump to content

kisiel95

Users
 • Content Count

  653
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About kisiel95

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Hobby
  Pisanie z osobami uwielbiającymi jedną partię polityczną o kolorze pomarańczowo-niebieskim.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, tylko do KODI instalowałem dodatki z nieznanych źródeł (np. wtyczka z TVP Sport tego wymaga), więc nie wiem, czy w takim razie też będę mógł skorzystać z gwarancji. Ale ogółem to dziwna sprawa, bo jak odłączę od prądu i włączę wkładając zasilacz do wtyczki to nie ma zwiech.
 2. Dzień dobry, nie wiem, czy to dobry dział, ale jak jest dyskusja o Xiaomi Mi Box w tym dziale to może i ten temat się nada. Mam mały problem z tym TV Boxem, po włączeniu go pilotem wolno chodzi, łapie zawiechy (pomaga ponowne uruchomienie urządzenia po wejściu do ustawień). Poza tym zauważyłem, że wyjście z aplikacji przyciskiem wstecz nie zamyka procesu danej aplikacji. Z gwarancji chyba nie będę mógł skorzystać, bo instalowałem KODI i nieoficjalne wtyczki.
 3. Mam pytanie, wiadomo, która z polskich stacji pokaże ME w piłce ręcznej?
 4. Programem dreamboxEDIT się nie da?
 5. Dzień dobry, szukam Switcha HDMI (widziałem na popularnym portalu aukcyjnym za 25 zł, ale nie wiem, czy będzie dobry). Rozdzielczość: nie musi być więcej niż HD Liczba wejść: wystarczy 3. Miałby działać z Samsungiem 32 cale. Typ LE32S81B. Zależy mi jeszcze na tym, że jak tylko jedno z trzech urządzeń byłoby włączone, to aby nie trzeba było przełączać pomiędzy wejściami, tylko aby wykrywało wejście.
 6. https://haker-net.pl/telewizja-pakiety-programowe-podstawowe/ Tu znajdziesz cennik pakietów podstawowych (bez pakietów podstawowych PLUS) od Jamboxa razem z internetem (rozwijasz któryś pakiet i jest cennik w PDF).
 7. Jeżeli chodzi o pakiety Podstawowe to wszystko zależy od dostawcy, n.p. mój chyba nie będzie zmieniał pakietyzacji.
 8. Znasz IP tego radia? Możesz wejść przez komputer do niego?
 9. Zobaczę na te kanały jutro, bo wtedy jadę do babci i tam wujek ma Orange TV. Dzięki za pomoc.
 10. Mam pytanie (jeżeli jest), na której pozycji jest Canal + Sport 3 i Canal + Sport 4 w Orange TV (telewizja satelitarna od nc+)?
 11. Może jakiś TV BOX na androidzie spełni Twoje oczekiwania (najlepsze chyba są boxy firmy Beelink). Z tego, co wiem n.p. jest na androidzie jakieś karaoke po angielsku (dzieci by śpiewały, a potem mogłyby siebie odsłuchać), czy inne programy do nauki angielskiego.
 12. Mam pytanie, czy w nowym sezonie nadal Ekstraklasa będzie na Dailymotion dla Polaków za granicą? Jeśli ktoś napisze, że tak to proszę o jakieś potwierdzenie. Wujek z Anglii się pyta, jak coś 😃
 13. Na pewno możesz zobaczyć, czy jesteś w zasięgu (choć to też nie jest do końca pewna metoda, bo n.p. mojej miejscowości nie ma, a mam JAMBOX'a), ale jako takiego wykazu chyba nie ma. https://www.jambox.pl/zasieg
×
×
 • Create New...