Jump to content

kisiel95

Users
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About kisiel95

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Hobby
  Pisanie z osobami uwielbiającymi jedną partię polityczną o kolorze pomarańczowo-niebieskim.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanie, jak to działa, czy jest za darmo, jak nie chcemy kanału na swojej stronie WWW? https://www.strimm.com/
 2. Nasza najwyższa liga w futsalu to chyba Statscore Futsal Ekstraklasa i drugie pytanie, ile spotkań w kolejce ma Canal+? Bo widziałem, że niektóre mecze są na tvcom.pl
 3. Mam pytanie, czy ten box obsługuje DVB-T2 i HEVC?
 4. Nie wiem, czy w dobrym temacie piszę, ale kuzyn ma pytanie, jak transmisję live udostępnić bezpośrednio na innej stronie, aby inni nie musieli wchodzić na YouTube, aby ją oglądać?
 5. Sprawdzałem mapki zasięgu Plusa i tak: w sąsiednim domu jest zasięg wewnątrz budynku, a tam, gdzie chciałbym korzystać to niby wewnątrz budynku nie ma zasięgu (który jest bliżej nadajnika). Widziałem na własne oczy, że jakiś nadajnik stoi w Nowym Dworze (taki czerwony i świeci, to od sygnału komórkowego, przepraszam, że takie pytania zadaję, ale jestem noobem w tej kwestii), tak ok. 1-1,5 km od miejsca, gdzie chciałbym korzystać. W związku z tym co napisałem mam pytanie, czy będę miał zasięg na piętrze budynku?
 6. Odświeżam temat. Zna ktoś jak najtańszą ofertę internetu mobilnego (wystarczy 5 GB na mc, ewentualnie Facebook bez limitu, ale nie jest to konieczne) + nielimitowane rozmowy + SMS-y? Mam teraz heyah za 25 zł za miesiąc (no limit + 10 GB na mc). Interesuje mnie oferta wRodznie (60 dni za 30 zł no limit + 10GB na 60 dni), czy w okolicach Nowego Dworu (gmina Radwanice, woj. dolnośląskie) będzie dobry zasięg?
 7. Mam pytanie, czy też nie macie EPG na większości kanałów? EDIT: Na chwilę obecną wróciło EPG.
 8. Nie wiem, czy nie trzeba wpisać YT Kids. Sam mam zainstalowaną aplikację na swojej przystawce Android TV. Jaką masz wersję systemu Android na swoim TV?
 9. Tak, tylko do KODI instalowałem dodatki z nieznanych źródeł (np. wtyczka z TVP Sport tego wymaga), więc nie wiem, czy w takim razie też będę mógł skorzystać z gwarancji. Ale ogółem to dziwna sprawa, bo jak odłączę od prądu i włączę wkładając zasilacz do wtyczki to nie ma zwiech.
 10. Dzień dobry, nie wiem, czy to dobry dział, ale jak jest dyskusja o Xiaomi Mi Box w tym dziale to może i ten temat się nada. Mam mały problem z tym TV Boxem, po włączeniu go pilotem wolno chodzi, łapie zawiechy (pomaga ponowne uruchomienie urządzenia po wejściu do ustawień). Poza tym zauważyłem, że wyjście z aplikacji przyciskiem wstecz nie zamyka procesu danej aplikacji. Z gwarancji chyba nie będę mógł skorzystać, bo instalowałem KODI i nieoficjalne wtyczki.
 11. Mam pytanie, wiadomo, która z polskich stacji pokaże ME w piłce ręcznej?
 12. Programem dreamboxEDIT się nie da?
 13. Dzień dobry, szukam Switcha HDMI (widziałem na popularnym portalu aukcyjnym za 25 zł, ale nie wiem, czy będzie dobry). Rozdzielczość: nie musi być więcej niż HD Liczba wejść: wystarczy 3. Miałby działać z Samsungiem 32 cale. Typ LE32S81B. Zależy mi jeszcze na tym, że jak tylko jedno z trzech urządzeń byłoby włączone, to aby nie trzeba było przełączać pomiędzy wejściami, tylko aby wykrywało wejście.
×
×
 • Create New...