Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, pabl001 napisał(a):

Panowie posiadam pakiet w C+Online na laptopie. Jest możliwość dokupienia jakiegoś dekodera żeby móc korzystać z tego pakietu na TV? Na przykład Canal + BOX

jeśli masz tylko pakiet filmy i seriale to nie sądzę, aby warto było w Apple TV kasę ładować ;) jeśli masz coś więcej, np sport to na Apple TV nie ma 4k. Poza tym z jakości na pewno byłbyś zadowolony ;) na google chromecast 4k działa c+4k, ale trzeba parę myków poustawiać aby nie było szarpania obrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gizior89 napisał(a):

jeśli masz tylko pakiet filmy i seriale to nie sądzę, aby warto było w Apple TV kasę ładować ;) jeśli masz coś więcej, np sport to na Apple TV nie ma 4k. Poza tym z jakości na pewno byłbyś zadowolony ;) na google chromecast 4k działa c+4k, ale trzeba parę myków poustawiać aby nie było szarpania obrazu

 

Jeśli chodzi o streaming to: Viaplay Sport, Canal + Sport, Eleven Sport, Polsat sport premium, Netflix :) Często jakiś dobry meczyk to muszę specjalnie podłączać laptopa pod TV.  Tak się zastanawiam czy nie lepiej przejść na telewizję Canal+ satelita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabl001tak, ale na viaplay będziesz miał szarpanie obrazu delikatne. Ale jak zainstalujesz plugin viaplay na KODI to tego problemu nie będzie

Godzinę temu, adnage napisał(a):

Na wszystkich laptopach, które używałem, a było ich przynajmniej sześć w ostatnim czasie,było 1080p, oczywiście tylko na Edge'u. Ale transmisja z laptopa na TV przez HDMI zawsze będzie szarpana, bo wtedy ustawiane jest 60Hz, a nie 50. 

niedawno ludzie się tu wypowiadali i pisali, że im nie działa FHD na lapkach
teraz sprawdziłem na PC (L3) mecz Linette na edge i było 1080p a na chrome 720p lol 😅  ten c+online to już chyba sam nie wie jakie zabezpieczenia i gdzie stosować

SS

Spoiler

20240424-181435.jpg
20240424-181447.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

teraz sprawdziłem na PC (L3) mecz Linette na edge i było 1080p a na chrome 720p lol 😅  ten c+online to już chyba sam nie wie jakie zabezpieczenia i gdzie stosować

1080p na Windowsie zawsze działało tylko na Edge'u. Rok czy dwa lata temu też były cyrki, że tylko w trybie incognito było 1080p xD Ale od tego czasu na Edge'u jest raczej stabilnie. Więc jak ludzie sprawdzali na innych przeglądarkach, to nic dziwnego, że było 720p i mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, adnage napisał(a):

1080p na Windowsie zawsze działało tylko na Edge'u

teraz mecz Magdaleny Fręch na c+sport2 już jest w HD na Edge. z mojego punktu widzenia c+online stosuje własne "widzimisię"

EDIT

chyba po prostu kanał canal+live nadaje w FHD na Edge bo teraz leci tam kolejny mecz tenisowy i też jest 1080p

Edytowane przez Gizior89
Info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca tu chodzi o system czy o certyfikację - mam wrażenie, że działanie c+online w 1080p to jedna wielka loteria

Przykład 1:

PC Windows 11 (L3); kanał canal+live działa w 1080p na Edge a na google chrome działa w 720p - czyżby chrome była gorsza od Edge :?:

Przykład 2:

Widevine L1

a) telefony Samsung A52s 5G, A54 5G, LG Velvet 5G - w aplikacji kanały są w 540p poza chyba trzema (TVP1, TVP2, c+film) a na przeglądarce google chrome w trybie komputerowym kanały mają 1080p 😅
b) Samsung A51 - w aplikacji kanały mają 1080p 😂

A52 i A54 mają Androida 14, a Velvet i A51 - 13. Aktualizacje aplikacji i zabezpieczeń są aktualne.

Wysłałem screeny do c+ z zapytaniem o co kaman z tym wszystkim i odpisali tylko tyle, że przyjęli zgłoszenie 🫥

Co najlepsze; wg użytkowników tego forum -  w telefonach Samsunga A53 i A55 w apce też jest 1080p 🙃

Wnioski same się wysuwają - nie kupujcie Samsunga A56 bo kanały 1080p w apce będą działać dopiero w A57 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gizior89 napisał(a):

PC Windows 11 (L3); kanał canal+live działa w 1080p na Edge a na google chrome działa w 720p - czyżby chrome była gorsza od Edge

No właśnie o tym mówię, że tak jest. Edge ma inną certyfikację niż Chrome.

 

Aplikacja na Androida to jest zupełnie inny temat.

10 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Wysłałem screeny do c+ z zapytaniem o co kaman z tym wszystkim i odpisali tylko tyle, że przyjęli zgłoszenie 🫥

Mnie na razie to samo tylko odpisali. Trzeba ich męczyć, bo inaczej to oleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...