Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Peja88jak kupisz 10letni laptop to możliwe, że w HD sobie nie pooglądasz

7 godzin temu, bredny napisał(a):

Normalnie na Edge działa wyższa jakość i na każdym telefonie z L1 Widevine

Ja mam 720p tylko na kilku najpopularniejszych przeglądarkach a na telefonach 540p. Jedynie na telefonie na google chrome po zrobieniu wersji komputerowej działa 1080p 8mbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w ogóle można znaleźć ofertę kanałów na tej platformie z podziałem na pakiety? (Zwłaszcza FUN & NEWS.)

 

Ktoś niedawno pisał że dołączono TV Republika. Potem post został... wywalony pod pretekstem że informacja jest w innym wątku. Tylko tamta... dotyczy oferty dla abonentów. (One się nie pokrywają.)

Edytowane przez Kiler
Post wylądował w koszu, bo był napisany w 3 tematach jednocześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

To standardowa jakość w każdej szanującej się usłudze streamingowej ze sportem. Lepiej to wygląda na sat, ale wstydu nie ma , można oglądać.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiemy jak długo TV Republika pozostanie "odkodowana". Jeszcze parę lat temu ukrywali sygnał za paywallem. Po drugie na tej samej zasadzie powinni usunąć przekaz TVP Info, TVP3, Euronews i France24. Wszystkie stacje oferują bezpłatny przekaz w sieci i szkoda marnować miejsce na takie "śmieci". Po trzecie TV Republika można połączyć z TVN24 i oglądać multilive dwa kanały informacyjne jednocześnie. Wtedy uzyskujemy tzw. pluralizm medialny na jednym ekranie.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można porównać co dla danej stacji w danym momencie jest ważne. Gdzie jest pokazywana konferencja danego polityka w całości lub mieć inne ujęcie kamery. Do tego porównujemy paski informacyjne. Ja oglądam telewizje z różnych stron, aby nie zamykać się w jednej bańce medialnej.

Przy ważnych wydarzeniach bardzo się to przydaje. Przy wieczorze zatrzymania Kamińskiego i Wąsika każda stacja pokazywała i wychwytywała co innego. TVP Info długo stał z kamerami przy Pałacu Prezydenckim. TVP Republika była w środku na komendzie na Grenadierów. TVN24 pokazywał już jako pierwszy bramę więzienną na Grochowie. W takim momencie przełączanie się w multilive na kanałach może być bardzo cenną wartością dodaną.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał(a):

Po pierwsze nie wiemy jak długo TV Republika pozostanie "odkodowana". Jeszcze parę lat temu ukrywali sygnał za paywallem. Po drugie na tej samej zasadzie powinni usunąć przekaz TVP Info, TVP3, Euronews i France24. Wszystkie stacje oferują bezpłatny przekaz w sieci i szkoda marnować miejsce na takie "śmieci". Po trzecie TV Republika można połączyć z TVN24 i oglądać multilive dwa kanały informacyjne jednocześnie. Wtedy uzyskujemy tzw. pluralizm medialny na jednym ekranie.

Potwierdzam, że TV Republika dołączyła oficjalnie do pakietu FUN&NEWS. Logotyp kanału widnieje w pakietyzacji w trakcie jego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiemy jak długo TV Republika pozostanie "odkodowana". Jeszcze parę lat temu ukrywali sygnał za paywallem. Po drugie na tej samej zasadzie powinni usunąć przekaz TVP Info, TVP3, Euronews i France24. Wszystkie stacje oferują bezpłatny przekaz w sieci i szkoda marnować miejsce na takie "śmieci". Po trzecie TV Republika można połączyć z TVN24 i oglądać multilive dwa kanały informacyjne jednocześnie. Wtedy uzyskujemy tzw. pluralizm medialny na jednym ekranie.
Jak zablokują to miłośnicy teorii spiskowych dotyczących katastrofy smoleńskiej mają na YouTube wPolsce.pl braci Karnowskich. To ten sam przekaz co w Republice Sakoewicza. Takie same bajki na dobranoc
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość, aby podczas przełączania kanałów przyciskiem CH+/- telewizor Sony nie przełączał się na wbudowaną apkę TV z telewizją kablową? W Aplikacji Canal+ przycisk reaguje na przełączenie kanału prawidłowo ale niepotrzebnie uruchamia aplikację „TV” (zmienia źródło na „zwykłą” telewizję) sekundę później). Jak to zablokować? Aplikacji nie da się „wyłączyć” („disable”) w menu Google TV jak np. Netflixa bo jest to jakby wbudowana aplikacja od Sony i jest nie do ruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, gdzie mam obecnie pisać, jeżeli mam pakiet CANAL+ Online w ramach usługi usprawniającej w Play? Nie znalazłem takiego tematu, zmienię sygnaturę w najbliższym czasie, powiecie mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...